Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

no fajnie Ci to wyszło Ciekawe jakbym ten twój dystans tzn 10mm wsadził do siebie na Tył :D może przymierzymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie Ci to wyszło Ciekawe jakbym ten twój dystans tzn 10mm wsadził do siebie na Tył :D może przymierzymy :D

Maniuś nie mam 10tki. wpadły 15mm przód i 25mm tył. jak chcesz 15tki przymierzyć to nie widzę żadnego problemu :naughty::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią robotę :thumbup1: Ja mam te same alusy, podejrzewam też że i to samo ET, więc wiem już co i jak :hi: Ale chyba zdecyduję się na mniejsze dystanse o 5 mm czyli 10 z przodu i 20 z tyłu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jeździ ??

auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam frezowanie, wystarczy odboje wrzucić i będzie malina!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam frezowanie, wystarczy odboje wrzucić i będzie malina!! ;)

na razie zrobiłem na tym tylko 170km więc trzeba pojeździć i przetestować na pełnym załadunku auta. na tej muldzie auto fajnie fiknęło więc dobrze dobiło zawias. o jakich odbojach mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jeździ ??

auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mm
Przed zjazdem na Knurów :wink: ...tam na prędkości w deszczu by można nabroić :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jeździ ??

auto generalnie mam wrażenie bardziej zwarte po zmianie sprężyn i z tymi dystansami. dziś trasa do Dąbrowy i wszystko ok, jedynie na A1 przy 150/h jest taka fajna mulda i na niej coś przytarło. na rancie opony nie było śladu otarcia nadkola wiec może w środku nadkola coś. ogólnie jestem zadowolony a jesli coś będzie tarło faktycznie to dystans pójdzie pod frez o jakieś 2-3mm
Przed zjazdem na Knurów :wink: ...tam na prędkości w deszczu by można nabroić :whistling:

cały ten odcinek miedzy Knurowem a Bełkiem jest pofalowany strasznie :facepalm: . knurów tam ostro musi fedrować. kwestia czasu jak postawią znaki ograniczenia prędkości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to nic nie obciera więc chyba nie ma potrzeby bawić się w odboje

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

no i dalej graty kompletuje pod el. klapę wczoraj wpadł pstryczek

9s3ztv.jpg

a do tego cały boczek pod pstryczek klapy i ori wiązka

907gir.jpg

dzięki wrzosu :hi:

i tu dylemat. wycinać w moim boczku czy rozbebeszać oba i przerzucać obicie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rżnij dziursko, z przekladaniem za dużo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rżnij dziursko, z przekladaniem za dużo roboty

no i na Twoja podpowiedź liczyłem bo wiem, że to rozbierałeś ostatnio. kusi mnie rozbebeszanie bo boczek który dostałem raz ma ori dziurę, a dwa miejsce na butelkę w kieszeni nie jest tak podrapane jak u mnie. chce jeszcze uderzyć do firmy która zajmuje się obszywaniem tapicerek samochodowych czy by mi tego nie ogarnęli w rozsądnych pieniądzach. druga strona medalu zawsze to już składany boczek i nie wiem czy to tak pięknie będzie wyglądać

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ostatnio strzelone

2i8un2d.jpg

2hy8osz.jpg

30sg77m.jpg

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie :hi: co do listew zewnętrznych to za jakiś czas wpadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za złom

ujec ciebie sie chyba popie....... pomieszało we główce od dychanio tego jodu. tak to je jak sie ponad 20 lot tyn metan na dole dycho a ponem wielki ryl górnik pojedzie nad morze i se świyżego luftu sztachnie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :kox: :kox: :kox:

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...