Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znam te kółka skądś :wink:

No to teraz zakopiesz klapę na śmierć :P

Opublikowano
  • Autor

Main ty pajacu :baseball: klapa elektryczna :thumbup: a na A4 skoda felicia cię objechała :sarcastic::rotfl::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2:

ty się gołodu*cu nie wypowiadej bo przy twoim rozwoju intelektualnym twoi wypowiedzi nie są wiarygodne :facepalm: :facepalm: :facepalm:

znam te kółka skądś :wink:

No to teraz zakopiesz klapę na śmierć :P

na każdym postoju na fajke po trasie po 3 razy otwierana z każdego guziku :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Main ty pajacu klapa elektryczna a na A4 skoda felicia cię objechała

znowu Skoda Main Ty to masz pecha :facepalm: hehe a Klapa Bajka :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka dni temu przyszły do mnie listwy z lakierowania i doszedł klej. na dniach powinno być montowane

2dl7yix.jpg

2py126c.jpg

2z5iu01.jpg


https://www.youtube.com/watch?v=WvFukrb0QGE

Main specjalnie dla Ciebie bo nawet nie dzwonisz :grin::kox:

Chopie bo nima czasu. abo robota abo rezani :wink:

a że nima nawet czusu na rezani bo tela roboty to sie nic nie dzieje

weź wklej linka bo filmiku nie idzie odtworzyć :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

No listewki robią robotę, rączki będą umazane :wink:

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor

No listewki robią robotę, rączki będą umazane :wink:

trzeba ogarnąć temat tak żeby było dobrze

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jutro kierunek Rzeszów :wink:

1zd432f.jpg

Opublikowano

W domu nie możesz się napić? :)

Opublikowano

To masz ładną poziomicę do tych listew :grin:

Opublikowano
  • Autor

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Opublikowano

Z tymi listwami to już chyba tak tradycja i muszą się odczekać...ja ze swoimi zbierałem się do montażu przez 3 miesiące w końcu sam montaż wykonany w 40 min i auto mega zyskało

Opublikowano
  • Autor

Z tymi listwami to już chyba tak tradycja i muszą się odczekać...ja ze swoimi zbierałem się do montażu przez 3 miesiące w końcu sam montaż wykonany w 40 min i auto mega zyskało

coś w tym musi być ..... mam nadzieję że tyle nie będę się zabierał za to

Opublikowano

Piękne rezanie tu odchodzi a ja dopiero dziś ten temat przeczytałem :decayed: super furka się prezentuje :thumbup1: oby tak dalej...

Opublikowano

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Przecież Grześ nie pije :decayed:

Opublikowano

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Przecież Grześ nie pije :decayed:

Serio???? :kwasny: To wtopilem ostatnio z lapowka :facepalm:

A co do elektryki klapy - to na prawde machanie nozka masz zrobione?

Edytowane przez Netfcher

Opublikowano
  • Autor

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Przecież Grześ nie pije :decayed:

A to Ci nowina

Piękne rezanie tu odchodzi a ja dopiero dziś ten temat przeczytałem :decayed: super furka się prezentuje :thumbup1: oby tak dalej...

Dzięki

Opublikowano

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Przecież Grześ nie pije :decayed:

A to Ci nowina

miało być....

nie pije...

... z byle kim :P

Opublikowano
  • Autor

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Przecież Grześ nie pije :decayed:

Serio???? :kwasny: To wtopilem ostatnio z lapowka :facepalm:

A co do elektryki klapy - to na prawde machanie nozka masz zrobione?

Nie żartowałem. Ale Grześ robi szkolenie jak to się obsługuje. Pojedziesz do niego klapę rezac to się 2szystkim go dowiesz

Artur w domu nie ma z kim i kiedy. a to była mała łapówka :wink:

do Grzesia jechałem ogarnąć coś innego, a listwy dalej czekają na swoją kolej

Przecież Grześ nie pije :decayed:

A to Ci nowina

miało być....

nie pije...

... z byle kim :P

No to zmienia całkowicie punkt patrzenia

Opublikowano

Kiera wymiata :jerk::slina:

Opublikowano

Przyjemny furacz.Co do kierownicy to ta "bardziej okrągła" też była niczego sobie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.