Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

ogólna diagnostyka jest u mnie dobra naprawiam wszystko na bieżąco,a co do auta malowane nie mam co ukrywać miałem wypadek z mojej winy i malowałem normalne nawet mam zdjęcia jak chcesz mogę ci wysłać a dopisałem się do gościa wypowiedzi w twoim ogłoszeniu bo jest to rażące jak gościa się pytasz jaki jest stan auta cacy nie malowany ale jak zajeżdżasz na miejsce z miernikiem i laptopem to koleś zaczyna inaczej rozmowę wie pan auto 16 lat co od niego wymagać a tak to pisał jaka IGŁA i robisz takie dwa wyjazdy lub trzy i 1000zł za darmo oddajesz zamiast dołożyć do samochodu do tego co powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólna diagnostyka jest u mnie dobra naprawiam wszystko na bieżąco,a co do auta malowane nie mam co ukrywać miałem wypadek z mojej winy i malowałem normalne nawet mam zdjęcia jak chcesz mogę ci wysłać a dopisałem się do gościa wypowiedzi w twoim ogłoszeniu bo jest to rażące jak gościa się pytasz jaki jest stan auta cacy nie malowany ale jak zajeżdżasz na miejsce z miernikiem i laptopem to koleś zaczyna inaczej rozmowę wie pan auto 16 lat co od niego wymagać a tak to pisał jaka IGŁA i robisz takie dwa wyjazdy lub trzy i 1000zł za darmo oddajesz zamiast dołożyć do samochodu do tego co powinien być

wszystko rozumiem, nigdzie w opisie nie zaznaczyłem, ze auto jest w idealnym stanie, bądź też, że ma oryginalną powłoke, pytał o stan wymieniłem mu wszystkie rzeczy, które widziałem, a ty mnie naskakujesz, że sprzedaje gówno, że kładziesz na mnie laskę itp więc gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nie powinienem,tylko sam wiesz jakie to jest wkurzające jak jedziesz 300-400km po auto a handlarz ci pisze cacy cacy a na miejscu lipa ogólnie to nie chciałem żeby o było kierowane pod twoim adresem tylko tych handlarzy zasranych bo inaczej nie można ich nazwać naciąga


13403388_1006828556069092_56606504402832


IMAG0137.jpg


IMAG0139.jpg


IMAG0138.jpg


podoba się teraz moja audiolka


oczywiście w aucie niedawno wymieniony kompletny rozrząd i oczywiście hamulce ate porażka jak dla mnie mikoda w 100% lepsz no ale cóż teraz koło na aucie od audi a5

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko tylko mi ta srebrna dokładka nie pasuje, lepiej by pasowała czarna i ta blacha kiepsko tam siedzi i troche szpeci lepsza na środku moim zdaniem. To tylko moje wizje wazne ze Tobie sie podoba poza tym całkiem ładna sztuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego rejestracja już dawno jest założona na środku a dokładka jest srebrna bo chciałem ją jakoś odciąć żeby się nie zlewała razem z dokładką czarną


wiem te numery z boku to prawie jak alfa,lipa jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzęki kowi

Mój patent na demontowaną rejke, jedynie w kratce trzeba wyciąć 1cm materiału w górnej obwódce srodkowej kratki, jest to nie widoczne

rej%202_zps2a1r7psx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie udało mi się tego sprawdzić gdyż za każdym razem jak było przy silniku cokolwiek robione to byłem w trasie a mój mechanik mi przy niej dłubał,ale powiem ci że braciak mój kupił audiolę z 99 roku o tym samym kodzie silnika co ja mam i tak samo autko pomyka dobrze jak moja a te 1.8 20v o innych kodach strasznie ociężale jeżdżą chodź ostatnio ADR mnie zaskoczył swoją dynamiką bo miałem okazję się przejechać znajomego audiolką właśnie ADR-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje, że ściemniasz z wałkami i mocą. Raz wykresu nigdy nikt nie zobaczył, dwa jak coś jest dłubane akurat Cię nie ma. To sie kupy nie trzyma ziombel.

ile 1.8 spala Ci w miescie?

Dycha i uj mniej nie będzie.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci kolego że hamowałem ją w Białymstoku na spocie i to nie tylko ja też hamowałem i nikt z nas nie dostał wtedy wykresu z hamowni a drugi raz nie miałem czasu choć była chęć dla potwierdzenia ale w końcu zrezygnowałem i jeżdżę i się cieszę z przyjemności samej jazdy i nie wnikam czy ktoś wieży mi czy nie ja wiem swoje a gdym tego nie widział to po co bym to w ogóle pisał


było parę osób co to widziało i dla mnie to wystarcza że tak dobra furka mi się trafił i skończyłem już dawno pisać na temat moc w mojej audi kto zechce to uwierzy kto nie zechce to nie musi,poprostu cieszę się z użytkowania jej już prawie 5 lat i :banan: na twarzy nie schodzi


przydały by się lepsze mody ale żona dziecko jest i nowym dom także to mi za bardzo nie pozwala na bardzo duże mody,trzeba się cieszyć nawet z najmniejszego modu


także kolego uszol pozdrowionka wjedź kiedyś swoją i sprawdź ją może mile cie zaskoczy twoje auto na hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 6 latach jeżdżenia na gazie tydzień temu wjechałem na hamownię i to pokazało cały wykres wrzucę później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to gaz dał ci tyle kuni :-D Może masz tak go zajebiaszczo wyregulowany że nie zabrał ci kuni ale wrecz zwiększył może te walki to ty od jakiegoś bmw masz albo jakiegoś passata a nie wiesz :-p w sumie spoko że twój Pomykacz ma wincyj mocy niż seryjne z tym silnikiem Pozdrowionka ;-) trzym się szerokości i przyczepności ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...