Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spoiler tyl - duzy obciach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w tej B6 wyglada to jeszcze dosc dobrze :)

Opublikowano

Takie spoilery robione są pod duże felgi, jak założysz taki zderzak i fele 17" to bedzie festyn IMO,

Opublikowano

nie jest źle, chociaż bardziej podobają mi się te 4 rurki :P

Opublikowano

A ja powiem wielkie fuuu .

Opublikowano

dla mnie :587:

to na dole po środku to co to jest :?: stery jak w motorówce :P

Opublikowano
to na dole po środku to co to jest stery jak w motorówce

ale Zółw my tu nie rozmawiamy o zderzaku tylko o bojlerze na gorze :one:

Opublikowano
to na dole po środku to co to jest stery jak w motorówce

ale Zółw my tu nie rozmawiamy o zderzaku tylko o bojlerze na gorze :one:

taaa :mikolaj:

[ Dodano: 04-01-2007, 22:55 ]

Takie spoilery robione są pod duże felgi, jak założysz taki zderzak i fele 17" to bedzie festyn IMO,

o całym plastiku gadacie :mikolaj:

Opublikowano

IMO wielka kupa :mikolaj:

Opublikowano

wustyle, to moze ty nam wyjasnisz co ty chcesz zakladac bo chyba nie te stery od motorowki jak Zólw mowi :one:

Opublikowano

Dla mnie okropne :diabel2:

Opublikowano

taki zadek nadaje sie na niemieckie drogi , tzn. ciezki niemiecki tuning. DLA MNIE BEZNADZIEJA :!:

Opublikowano
  • Autor

juz was nie kocham!!!

ide kupic lanosa, na gaz!!! '-)

tak pytalem, szukalem na e-bayu roznych gratow do A4 i znalazlem ten spoiler

Opublikowano
juz was nie kocham!!!

ide kupic lanosa, na gaz!!! '-)

tak pytalem, szukalem na e-bayu roznych gratow do A4 i znalazlem ten spoiler

Przecież to jest do B6 to jak go chcesz wsadzić do B5 ??

Opublikowano
  • Autor

ale ze to jest B6 zauwazylem dopiero dlugo po tym jak powiesilem posta;)

Opublikowano
ale ze to jest B6 zauwazylem dopiero dlugo po tym jak powiesilem posta;)

:D

Bryła B6 jest bardziej spojlerochłonna niż b5 imo :P

Opublikowano

jak dla mnie troche przesadzony ten zderzak jesli o nim mowicie , jesli do b5 to fajne sa orginaly na przod s4 , ma taki zamontowany , jesli lubisz kratki stylu to jest w rs4 z kratkami tylko trzeba y bylo wymieniac blotniki albo je poszerzyc, od rs4 fajny jest tez zderzak na przed , juz go ialem zakladac tylko mi znowu te blotniki nie podpasowaly w rs4 tygolada to bardzo fajnie

aaa pozdro Hincó

edit by rob

Opublikowano

Skoro zapytałeś - to obciach okropny, nie psuj aż tak niuni

Opublikowano

Nie wiecie gdzie mozna dostac mala nakladke na tylna klape do audi a4 b5? wiadzialem takie na b6 ale do b4 nie ma nigdzie

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 17-01-2007, 17:09 ]

proszę przeczytaj regulamin najpierw, przywitaj się w dziale Newbie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.