Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

:polew::nabijasie::sarcastic:

dla angeli za wytrwalosc :beer1:

ragga...tez dostaniesz :beer1: a nawet :drinks: albo :drunk:,ale wez sie chlopie i rzuc to w cholere,a jak rzucisz i wytrwasz, to siekiedys nachlejemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już olać ostrzeżenie.. Ale podpis to bym Ci przyj*bał :naughty: :naughty: :naughty:

Że jak ? Że co ?.. :decayed: Dziś na beznadziejnym szkoleniu kazdy wychodził na faje ... a ja nie miałem parcia :mysli::)

Myślałem , ze bedzie gorzej :gwizdanie:

ragga...tez dostaniesz :beer1: a nawet :drinks: albo :drunk:,ale wez sie chlopie i rzuc to w cholere,a jak rzucisz i wytrwasz, to siekiedys nachlejemy :wink4

..kiedy ja to rzuciłem .. jeden czy dwa "spotowe" nic nie znaczą :guma::dance2::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,chyba ,ze potrafisz tak,jak ja zajarac jednego,a potem bez zmruzenia powieki wytrwac z palaczami w jednym pomieszczeniu bez papierosa-jesli tak,to OK ,ja cie rozumiem....ale nie jaraj w tych samych okolicznosciach,bo sie znow zblizysz do nalogu...a i tak sie kiedys wszyscy nachlejemy :tongue4: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 22:11_________________________________________________

trzymasz?nic nie piszesz :mysli:

trzymam sie :decayed: wlasnie zaczynam 11 dzien bez papierosa

a jak tam apetyt? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra,chyba ,ze potrafisz tak,jak ja zajarac jednego,a potem bez zmruzenia powieki wytrwac z palaczami w jednym pomieszczeniu bez papierosa-jesli tak,to OK ,ja cie rozumiem....ale nie jaraj w tych samych okolicznosciach,bo sie znow zblizysz do nalogu..

Dokładnie :naughty: Skusiłem sie dopiero pod koniec spota .. wytrwać z palaczami to nie problem ..nienawidze dymu ..jak ktoś pali przy mnie to mnie na pawia zbiera..ale jak pale sam to jest nieco inaczej :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sposob ,na wytrwanie z palaczami-jak ide na impreze,wiadomo,ze wszyscy pala,tojaram razem z nimi,przynajmniej sie nie mecze i niepotrzebnie wkurzam na dym,a na drugi dzien kac ,bolaca glowa i takie tam,ale papierosa nie ruszam i tak daje jakos rade 4 rok,troche rzadziej pije ,wiec i rzadziej pale :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie próba stresu zaliczona wczoraj, kiedy to z Litwy do Radomia ciągneliśmy na sznurku samochód, bo skrzynia biegów się wysypała.

Czułem, że gdybym się dobrał do papierosów to bym palił jeden za drugim, tym bardziej, że miał mnie kto częstować. Ale się nie dałem. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho dzięki.. własnie jadłem :sick3:

no to trzeba teraz po sobie posprzątać :decayed:

daje do myślenia filmik co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie próba stresu zaliczona wczoraj, kiedy to z Litwy do Radomia ciągneliśmy na sznurku samochód, bo skrzynia biegów się wysypała.

Czułem, że gdybym się dobrał do papierosów to bym palił jeden za drugim, tym bardziej, że miał mnie kto częstować. Ale się nie dałem. :naughty:

tym bardziej graty ci sie naleza,za wytrwalosc :wink4:

:)

Mam Ci teraz obrzydzić seks ??

dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie... :naughty:

..Nosferski pokaże swoją prywatną kolekcje ślizgaczy z młodymi lesbijakmi w rolach głównych :guma::song::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, w ogóle jakoś tak radośnie się robi... jutro minie 12-ty dzień jak nie palę :oklaski: :oklaski: :oklaski:

a, i jeszcze dla Was :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...