Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!


hornet

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila. Proponuję kompromis. Angela, pal ile chcesz przez te 11 dni, ale tak, żeby Sławek nie musiał wdychać dymu. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to jest niewykonalne :gwizdanie: od 22 sierpnia do 1 wrzesnia bedziemy przebywali ze soba 24 na dobe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to jest niewykonalne :gwizdanie: od 22 sierpnia do 1 wrzesnia bedziemy przebywali ze soba 24 na dobe :polew:

no nie wiem...ty będziesz miał przerwy po przedawkowaniu :drunk: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to jest niewykonalne :gwizdanie: od 22 sierpnia do 1 wrzesnia bedziemy przebywali ze soba 24 na dobe :polew:

no nie wiem...ty będziesz miał przerwy po przedawkowaniu :drunk: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Sławuś, nic na siłę, Angela musi sama- wiesz ile mnie Ukcio o fajki ganiał i nic. Sama musiałam chcieć i zrozumieć.

wiem Brynia..., 8 m-cy juz z tym walcze i chyba nic nie wskóram ;(

Sławek, przeszkadza Ci tylko dym, czy opary z rąk i ust po paleniu też?? :decayed:

wszystko mi przeszkadza co sie łączy z tym nałogiem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku, 8 miesięcy walczysz więc 11 dni w tą czy w tą to niewielka różnica. :wink4:

Angela, na finiszu musisz lekko ograniczyć palenie przy Sławku - przy okazji to będzie zaprawa przed całkowitym rzuceniem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s tydzien temu odebralem przeswietlenie pluc, sa czyste

tez robilem niedwano badania i też sa czysciutkie :naughty: (...)

Chłopaki, toż to nie jest strefa śmiechu ... :polew:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 18:46:14_________________________________________________

Dobra..., na zlot daje luzik, wytrzymam te kilka dni jakoś :gwizdanie:

A to czasem nie miał być wątek wspierający rzucanie palenia? :mysli:

Tymczasem widzę, że szukamy usprawiedliwień :polew:

Tomek - tekst o tym, że godzina rzucenia nie jest ustalona - KOX :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam, a jak chciałam zapalić to i tak jakoś mi się udało to zorganizować

Sławuś, nic na siłę, Angela musi sama- wiesz ile mnie Ukcio o fajki ganiał i nic. Sama musiałam chcieć i zrozumieć.

A i nie to że Was-palaczy bronię, ale rzucanie przed zlotem jest bez sensu, dużo palących wokół, alkohol itp itd

Ja rzuciłam bezpośrednio po Wiśle, człowiek wraca po zlocie tak przepity że nawet palić mu się nie chce

Bryniu swiete slowa :)

Dlatego powiedzialam,ze po zlocie rzucam..... :decayed:

aha.......no i przeciez to byla moja decyzja........nikt niczego na mnie nie wymusil :naughty: ( no dobra .....moze troche to jeczenie Slawka o faje :wink4:)[br]Dopisany: 20 Sierpień 2008, 18:51 _________________________________________________

Dobra..., na zlot daje luzik, wytrzymam te kilka dni jakoś :gwizdanie:

:buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytam i czytam wasze posty :>, i się zastanawiam co z tego wyjdzie :>..

Ja postawiłem sobie mały wrunek- jak papierosy przekroczą 10 zł, to rzuce :no:.. Już płace 9,20 ;(..( to już nie długo :blink:)..

Ale coś mi się wydaje że bedzie ciężko :kox:...( albo przejde na tańsze :decayed:)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicia, to jest wątek wspierający rzucanie palenia, ale do tego trzeba się odpowiednio przygotować. Najważniejsze, że mamy już poustalane daty na ostatniego peta. Teraz walczymy o to, żeby przez ten czas do rzucenia napalić się jak bąki i żeby nikt nam w tym nie przeszkadzał. :decayed: A jeśli chodzi o godzinę - każdy sam ją ustala, najważniejsze to zmieścić się w wyznaczonym dniu. :>

Dla przypomnienia:

Daty rzucania dla poszczególnych osób:

  • Angela - dostała specjalny przywilej na rzucenie dopiero 1 września, jednak po niedotrzymaniu umowy przewidziana jest najbardziej surowa kara...
  • Nosfer - ostatni papieros na spocie 26go sierpnia (Angela pilnuje, żeby na OZA nie było palenia)
  • tomaszust (się znaczy ja) - ostatni papieros również 26go sierpnia na spocie
  • adaho - coś przebąkiwał w spotach warszawskich, że dołącza do nas i pali ostatniego peta 26go...
  • hornet - jako założyciel wątku musi dać nam przykład, przyjechać 26go na spota i rzucić razem z nami

Jeśli nie wymieniłem wszystkich to przepraszam - już nie pamiętam kto przyłączał się do grupowego rzucania fajek...

Za niedotrzymanie umowy przewidziane są surowe kary (tu myślę, że pomogą zieloni :decayed:)

Aha, oczywiście w/w daty dotyczą roku 2008, żeby mi tu nie było żadnych wykrętów. :cool1:

_________________________________________________

A tymczasem... OGNIA KRZYKNĄŁ GENERAŁ... :palacz:

klubowe01a.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto poda termin rzucenia i nie dostosuje się to przygarnie kropka :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet, zapomniałem o Tobie. Ty też 26go rzucasz, tak? Już dopisuję Cię do listy. :decayed:

Ja jeszcze terminu nie podałem :travolta: :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet, za późno - widniejesz już na liście i masz przypisaną datę 26 sierpnia. :decayed:

Niech jakiś mod podepie na górze listę i będzie się dopisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, pięknie tutaj :naughty: Tak rodzinnie..:friends: Ale idę na taras :palacz::toon:

Bo to jest GWA - Grupa Wzajemnej Adoracji. :>

Ja też idę... :palacz:

BTW zapraszam wszystkich do elitarnego grona rzucających palenie 26go sierpnia. Deklarujcie chęć rzucenia, a ja będę dopisywał do listy.

W kupie siła... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...