Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..


MlodyElk

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem dziś forum i ogółem chce iść w takim kierunku jak kolega enzo83 :D

Efekt zmiany przednich lamp :)

acdb23f858f2.jpg91dab13469cc.jpg

Następnie dojdzie:

- kierownica od RS

- spoiler ori

- prawe lustro angol

No tak jak mówiłem,od razu lepiej wygląda! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza pustka nic się nie dzieje więc trzeba odświerzyć temat :-)

W ostatnim czasie został zamontowany spoiler i wymieniona kierownica na trójramienną jutro dodam fotki :-)

Przyszły już komplet boczków wraz z mechanizmami i całą wiązką oraz listwy chromowane tylko teraz znaleźć czas i zamontować :-)

5fdb1145fbf9.jpg

f1bd0c21002b.jpg

f03d46a77ebe.jpg

Wielkie dzięki dla kolegi Beja za współprace dotyczącą boczków :-)

Jak i również wielkie dzięki dla kolegi kolejnego za pompkę i listwy chromowane :-)

Edytowane przez MlodyElk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektryką wiem, że szybko i łatwo nie będzie :-)

"Wieś tuningu"- jeśli chodzi Ci o spoiler to nie będzie to taki jak są w NFS hehe. Montuje zwykły standardowy taki jak jeździ w nie jeden a4 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie ma bo jak wiadomo na jakie kol wiek sukcesy trzeba dużo czasu :)



A więc teraz wygląda to tak. Spoiler na razie pomalowany został na czarno ale nie długo będę likwidował kolegę rdzę z tylnej klapy to od razu pomaluje pod kolor spoiler :)



8455fe113695.jpg


bbdea35b7406.jpg



Kierownica nie powiem bo podoba mi się ale jestem trochę nie zadowolony bo sprzedający twierdził, że została nie dawno obszyta grubą nicią a okazało się, że owszem została obszyta ale cienką nitką :/



d32c56cbb7a3.jpg



Rzeczy do zmiany jeszcze w tym roku to :


- zmycie literek z opon


- podświetlane kratki nawiewów


- założenie pełnej elektryki szyb


- chromowane listwy szyby


- jakaś kombinacja z tunelem środkowym :D



Na początku przyszłego roku: :D


- zmiana tylnych lamp na polift


- wymiana deski rozdzielczej ( bo już się rozkleja cała :/ )


- zmiana haka holowniczego na ściągany


- zmiana wydechu



i coś jeszcze dojdzie :D



Koledzy nie wiecie czym najlepiej zmyć klei po oznaczeniach na klapie? :D tylko coś co nie zmyje mi lakieru hehe :P


Jak mówicie zostawić ten grill i go okleić np na jakiś carbon czy wstawić od polifta? :)


-


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER :facepalm:

LAMPY :facepalm:

ŚRODEK :facepalm:

WYDECH OD HUNDY :facepalm:

Klei zmywasz delikatnie benzyną ekstrakcyjną. Jest cięzko ale da rade.

Grill od polifta w czerń.

Natomiast przy przedliftowym zderzeku grill polifotwy bedzie to średnio wyglądało decyzja należy do siebie,.

Edytowane przez MatUSh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zmycia pozostałości po literach nada się nitro. I tu info bo niektórzy myślą że nitro rozpuszcza lakier, otóż nie! jedynie co może to lekko zmatowić chociaż raczej nie. Jednak jeśli by się tak stało wystarczy lekka polerka ;) myślę że nitro będzie bezpieczniejsze od benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill od polifta w czerń.

Natomiast przy przedliftowym zderzeku grill polifotwy bedzie to średnio wyglądało decyzja należy do siebie,.

Myślałem nad takim co mam tylko w czerni i z kratką sportową lub polifta wstawić ale jakbym miał od polifta wkładać to troszkę by się nie zgrywał ze zderzakami tak jak mówisz lecz widziałem, że co nie którzy wstawiają i nie zmieniają zderzaków.

do zmycia pozostałości po literach nada się nitro. I tu info bo niektórzy myślą że nitro rozpuszcza lakier, otóż nie! jedynie co może to lekko zmatowić chociaż raczej nie. Jednak jeśli by się tak stało wystarczy lekka polerka ;) myślę że nitro będzie bezpieczniejsze od benzyny.

Hmm... wole nie ryzykować ale coś trzeba wybrać :) najwyżej iść w innym kierunku i wymienić na Usa :P ale jakbym zmieniał na Usa to i zderzaki przydało by się wymienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill od polifta w czerń.

Natomiast przy przedliftowym zderzeku grill polifotwy bedzie to średnio wyglądało decyzja należy do siebie,.

Myślałem nad takim co mam tylko w czerni i z kratką sportową lub polifta wstawić ale jakbym miał od polifta wkładać to troszkę by się nie zgrywał ze zderzakami tak jak mówisz lecz widziałem, że co nie którzy wstawiają i nie zmieniają zderzaków.

do zmycia pozostałości po literach nada się nitro. I tu info bo niektórzy myślą że nitro rozpuszcza lakier, otóż nie! jedynie co może to lekko zmatowić chociaż raczej nie. Jednak jeśli by się tak stało wystarczy lekka polerka ;) myślę że nitro będzie bezpieczniejsze od benzyny.

Hmm... wole nie ryzykować ale coś trzeba wybrać :) najwyżej iść w innym kierunku i wymienić na Usa :P ale jakbym zmieniał na Usa to i zderzaki przydało by się wymienić :D

Ja od zawsze używam nitro i jeszcze nigdy nic dziwnego z lakierem się nie działo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mojego ADR idź w tym kierunku

bn2aJat.jpg

Myślałem nad tym aby zrobić klapę w USA i zderzaki od polifta co sadzisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mojego ADR idź w tym kierunku

bn2aJat.jpg

Myślałem nad tym aby zrobić klapę w USA i zderzaki od polifta co sadzisz? :)

nawet nie mów że.chcesz "zrobić" klape US bo jeśli masz na mysli samoróbkę jak to bywa w golfach gdzie podstawa jest 6 puszek szpachli to juz więcej nie mam pytań....

jesli sie mocno zastanowisz wy***iesz szystko co z bazaru i bedziesz montował tylko oryginalne graty ( a4 lift s4 rs4 ) to zawsze wyjdzie cos ładnego bo pamietaj że wcale nie jest lepiej gdy jest auto zagracone jakimiś pierdołami listwy listewki uchwyty disco polo chromy nakładki dodatki i nic do niczego niepasujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...