Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hi:hi:

A więc.. :decayed:

Przyszedł czas aby pokazać co stoi u mnie w garażu.

Audi wyciągnięta z rąk diabła :polew: (dosłownie) :decayed:

Auto nie ideał, trzeba trochę serca włożyć aby było tip top :giveheart:

Z wyposażenia bixenon, pdc, servotronic, bose i takie tam :naughty:

IMG_7740.JPG

IMG_7738.JPG

IMG_7739.JPG

T4hL3A4.jpg

MODY

- Relingi chromy

- Blenda US

- Postoje US

- Obrysy US

- Lampy tył US

- Gwint KW

- RNS

- Wkładka K&N

- Malonie "Y" i odnowa plasików

- 4 AWG

4762IGS.jpg4TSYTRO.jpg

5paN5QV.jpgJWRxcq5.jpgPESBXa0.jpg

RyErgtM.jpg

T4hL3A4.jpg

FzO6sg4.jpg

cIG72kw.jpg

NsEMszF.jpg

Opublikowano

W końcu ;-) Gratki zakupu, chętnie się do niego przymierzę na OEM+ ;-)

Opublikowano

Chyba widziałem ten samochód ostatnio gdy jechałem przez Lubliniec.

Opublikowano

Fajna, choć szkoda że avant :decayed:

Grunt, że napęd i silnik słuszny :slina:

Poka środek.

Opublikowano

fajny to ma tylko silnik, długa droga przed Tobą by tu uklepać w forme A4ki:grin:

Ps. za rok sprzedaje swojego, pamietaj:decayed:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

ładne fotki:good: Ale C5 zalatuje komuną:decayed:

Opublikowano

fajna:thumbup1:

tylko statyw przewijający się w tle trochę bruździ:wink:

Opublikowano

Auto nie ideał, trzeba trochę serca włożyć aby było tip top :giveheart:

Z wyposażenia bixenon, pdc, servotronic, bose i takie tam :naughty:

Ad.1 Auto mechanicznie jest ogarniete w 100% a uwierz mi ze w 2.7TT to tak jakbys Pana Boga za nogi złapał , ,z tego co wiem to przez 60kkm nic nie bedziesz ruszał :decayed:

Ad.2 a LPG to c**j ??? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Biturbo + Quattro wynagradza wszystko :grin:

Opublikowano
Fajna, choć szkoda że avant :decayed:

to akurat + C5 w sedanie jakieś takie pokraczne :whistling:

mi w takim wydaniu sie podoba - ale jak to mówią kwestia gustu :wink:

Opublikowano
Biturbo + Quattro wynagradza wszystko :grin:

proste jak :kox: , nawet gdyby było w budzie duzego fiata :wink:

Opublikowano
  • Autor
Biturbo + Quattro wynagradza wszystko :grin:

proste jak :kox: , nawet gdyby było w budzie duzego fiata :wink:

Ojcze raz ci przyznam rację :wink:

Opublikowano

To byla Nosbowa?

Opublikowano

w coś Ty się wpakował? :facepalm: tego zaniedbanego parcha kupiłeś? :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
fajny to ma tylko silnik, długa droga przed Tobą by tu uklepać w forme A4ki:grin:

Ps. za rok sprzedaje swojego, pamietaj:decayed:

Jak każdy :P Ja też :P Jak co roku ;-)

Opublikowano
Biturbo + Quattro wynagradza wszystko :grin:

proste jak jebanie , nawet gdyby było w budzie duzego fiata :wink:

Ojcze raz ci przyznam rację :wink:

nie pierwszy raz i napewno nie ostatni :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

To byłe auto Daniela :wink:

Opublikowano
To byla Nosbowa?

:naughty::naughty::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.