Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C5 Freak Biturbo+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja to miałem 2 dni wpięte....ale jak serio chcesz to, to trzeba jakies mp3 do tego zapiąć

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

Bo fon to sie przydaje do czego innego

Opublikowano
  • Autor

Przejściówka JACK/USB i wrzucasz pendrive :naughty:

Opublikowano

A jak będziesz przerzucał piosenki z pendrajwa ? ku**sem ? :grin::decayed:

Opublikowano

Miałem ten kabel ale lepiej na ori zmieniarce gra:wink:

Opublikowano
  • Autor
Miałem ten kabel ale lepiej na ori zmieniarce gra:wink:

Sam już nie wiem co kupić :whistling:

Opublikowano
Miałem ten kabel ale lepiej na ori zmieniarce gra:wink:

No nie wiem..u mnie na symhony II płyta gra za cicho..adapter bije to na łeb, a muzę jadę ze Spotify :wink:

Opublikowano
  • Autor

Buba pod co miałeś to podłączone?

Opublikowano
Miałem ten kabel ale lepiej na ori zmieniarce gra:wink:

No nie wiem..u mnie na symhony II płyta gra za cicho..adapter bije to na łeb, a muzę jadę ze Spotify :wink:

u mnie dużo głośniej było słychać muze ze zmieniarki. jak podłączyłem ten adapter to jakby głośność była na 70% odkręcona. trzeba by wzmacniacz sygnału do tego adaptera ogarnąć bo wyjście sygnału jest dużo słabsze niż z ori zmieniarki i przez to tak kiepsko słychać. to oczywiście moje subiektywne odczucie

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Buba pod co miałeś to podłączone?

szajsung, ipedź, mptrójka jakaś. na każdym taki sam efekt. jak podkręcam na max na adapterze to normalnie fajnie gra ale jak podkręce na zmieniarce to widzę jak mi lusterko wsteczne drży.

Opublikowano

Wszystko to i tak choy nie cudowanie...trza kombajna zememleć do auta to wtedy i dupeczki można pooglądać i muzy posłuchać na poziomie, a nie adaptery, transmitery i inny chłam.

Opublikowano
  • Autor
Wszystko to i tak choy nie cudowanie...trza kombajna zememleć do auta to wtedy i dupeczki można pooglądać i muzy posłuchać na poziomie, a nie adaptery, transmitery i inny chłam.

Dlatego chyba zainwestuje w ori zmieniarkę :wink:

Opublikowano

..która Ci się sp***doli za pół roku i wy***iesz 300 zł na laser :good::decayed:

Łajomi.. Ty to jesteś przedsiębiorczy człowiek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak bym wiedział że takie jaja będą to bym tego ustrojstwa nie kupował :doh:

Opublikowano
Jak bym wiedział że takie jaja będą to bym tego ustrojstwa nie kupował :doh:

Ty lepiej zmien te zimowki:decayed:

Opublikowano

Why, kup zmieniare na MP3 i po sprawie.

Opublikowano
..która Ci się sp***doli za pół roku i wy***iesz 300 zł na laser :good::decayed:

Łajomi.. Ty to jesteś przedsiębiorczy człowiek :naughty:

Co Ty pier**lisz z tym psuciem. Jakos jezdza i nic sie nie dzieje

Opublikowano

i wogóle jakie 3 stówy na laser ? walają się u mnie te zmieniarki po 100zł nikt tego nie chce brać bo nie ma magazynków :grin:

Opublikowano
..która Ci się sp***doli za pół roku i wy***iesz 300 zł na laser :good::decayed:

Łajomi.. Ty to jesteś przedsiębiorczy człowiek :naughty:

Co Ty pier**lisz z tym psuciem. Jakos jezdza i nic sie nie dzieje

To chyba na wielkim farcie :decayed:

i wogóle jakie 3 stówy na laser ? walają się u mnie te zmieniarki po 100zł nikt tego nie chce brać bo nie ma magazynków :grin:

Nowy laser kosztuje 3 stówki. Wiem po pytałem u 3 gości jak mi się zj***ła zmieniarka. Sprzedałem ją razem z magazynkiem za pięć dych :decayed: Jeszcze kabel bym wy***rdolił, ale weź bądź mądry i go rozplącz :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Co prawda miało nie być nic czarnego, no ale :naughty:

qBA7Oer.jpg

Opublikowano

Felgi byś se kupił to cudujesz jakaś cepelię :grin:

Opublikowano
  • Autor
Felgi byś se kupił to cudujesz jakaś cepelię :grin:

Odezwał się kozak z wybrzeża co 3 rok jeździ kozą :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.