Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

300zl można wziąść :wink:

---------- Post dopisany 21-04-2014 at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 14:36 ----------

kto jest chetny na jednomas ?

Opublikowano

Np ja :D i ile pln bedzie kosztowac ? Bo chyba nie trzy stowy

Opublikowano
  • Autor

300zł to moja robota w tej materii

bedzie kilka sprzegieł to bedzie taniej

Opublikowano

Ja biorę. z tarczą 240?

Opublikowano
  • Autor

Taki sam setup jak mój.

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Liczyłem wszystko, wyszlo 1500zl na gotowo.

Opublikowano

Czyli normalna Cena więc brać chłopaki...:wink:

Opublikowano

Brałbym w ciemno.

Opublikowano

Zadzwonię jutro to porozmawiamy.

Opublikowano
  • Autor

Jeden warunek, podejmę się ale najpierw musze sprawdzic to na wlasnym organizmie.

Nie chce aby ktos wydał kupe kasy a pozniej okaże się że jest d....a.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

DEV a diesel ??? nie zapomnij o użytkownikach tdi

Opublikowano

Diesel to ta sama bajka jeśli chodzi o 5bieg skrzynie w 1.9tdi

Opublikowano
Diesel to ta sama bajka jeśli chodzi o 5bieg skrzynie w 1.9tdi

Ale mi chodzi właśnie o 6 biegów.

Opublikowano

6 biegowa skrzynia za delikatna do 1 masu..

Opublikowano
  • Autor

Jesteśmy coraz bliżej montażu jednomasa.

Dzisiaj przywiezli mi nowke podnośnik i jeszcze kilka innych ciekawych pierdółek... :whistling:

TomA4 aż zapalił sie do roboty :polew::polew::polew:

Opublikowano
Jesteśmy coraz bliżej montażu jednomasa.

Dzisiaj przywiezli mi nowke podnośnik i jeszcze kilka innych ciekawych pierdółek... :whistling:

TomA4 aż zapalił sie do roboty :polew::polew::polew:

Ja sie nie moge doczekac a Ty tu niespiesznie budujesz se warsztat i napięcie jak Hitchcock ;-)

Bierz sie za to jak najszybciej i dawaj znac jak wyszlo :-) Powodzenia !

Opublikowano

1. koło jednomasowe z audi 80, moje jest z silnika ABK 2.0i 85kW - 80zł

Dev podaj nr fabryczny koła.

Opublikowano
  • Autor

W ETCE znajdziesz

Opublikowano

mam 026105269L

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

tak na szybko https://translate.google.pl/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fpassat-b5.ru%2Fentry.php%3Fb%3D1063&edit-text= w temacie

Opublikowano

miikii

zamach z ABK /ACE jest taki sam , docisk z 2.2 lub 2.8 a tarcze z czego proponujesz? do 1.8tq

Opublikowano

może sie inni wypowiedzą bardziej obeznani w temacie. Ja jeszcze myślę o tym by dorwać koło zamachowe z Valeo i dołożyć resztę którą opisał DEV. Jak myślicie da to radę ??? Od razu zaznaczę że nie pałuję mojej czarnej a4 więc mimo słabej skrzyni 6 biegowej jak to niektórzy twierdzą myślę że da rade.

A pytanie mam : Jaką przekątna ma koło zamachowe od prezentowanego przez DEV zestawu ??? czyli od 80 ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.