Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Sruby stare, pasuja, doyebalem je tak ze az stawy mi trzeszczaly

Opublikowano

Trzeba też mieć w pamięci, że wzmocnienie sprzegła będzie skutkowało tym, że teraz przejmie ono mniej napreżen przy startach natomiast dostanie sie układowi napedowemu tzn, wał, półosie, przeguby wszystkie itp...

W napędzie na jedną oś koła sobie zamielą, oponki się odrobine zetrą i rozejdzie się po kościach, a w quattro idąc dalej tym porównaniem ucierpią stawy.

Opublikowano
  • Autor
dlugo sie zastanawiałem nad tym ale chyba zalowac nie bede;D mam nadzieje ze noga od twardosci sprzegla mi nie odpadnie :P

Ale wymyślasz, pisalem juz na ten temat

Opublikowano

w koncu dodzwoniłem sie do goscia od przeróbki sprzęgła tam gdzie dev robił noo i takie sa u niego ceny

obicie tarczy kevlarem 150zl

przeróbka kola wyważenie, kołkowanie i obróbka 300zl

do tego wysyłka nie wiem ile

tak wiec dzis wysylam :)

a i czas przeróbki do 3 dni

Opublikowano

wodi ale ceny juz byly przeciez podane....

mieszasz mieszasz, zrob to sprzeglo i daj wszystkim spokoj :bicz::kox:

Opublikowano

tak tylko ze byla mowa o 640zl a tu wyjdzie moze 500zl wiec podalem te ceny i juz sie nie czepiaj xD

Opublikowano
  • Autor

Moze ceny obnizyli

Opublikowano

ja oddalem koło (80zł) do tutejszego tokarza na zabielenie i wyfrezowanie, wziął 7 dych, a otoczak 200zł + moja wysylka do niego 20 razem 290zł za obrobke koła,

tarcza wyniosla mnie 100, i docisk 290 - razem 760 za wszystko :decayed:

plus igielkowe lozysko, oporowe ale to koszt jednakowy dla kazdego

Opublikowano
  • Autor

Wymien tez uszczelniacz na wale

Opublikowano

tyż mam, juz 3 rok lezy i czeka:grin:

Opublikowano

Chłopaki jest ktoś w stanie porównać mi te koła dwumasowe ??? chodzi mi o precyzyjne info a najlepiej wymiary, wysokości sprzegieł itp itd.

bo jeśli różnica jest w ilości zębów na wieńcu to ten modzik DEVa podejdzie i do 6 biegów.

Opublikowano

troche pojezdzilem (1.5tys km) na swoim patencie na jednomas/sprzeglo rs4 i musze powiedziec ze jest bajka! sprzeglo jest mieciutkie, dobrze wyczuwalne, nie ma zadnych niepokojacych dzwiekow ze skrzyni. klei przy startach z procedury ustawionej na 4500obr z drugiego biegu wiec jest miodzio :) tak swoja droga to polecam kazdemu strokera na 2.0 czy 2.1l - fantastyczna sprawa jesli chodzi o dolna partie obrotow ;)

Opublikowano

A jakie graty upychales

Opublikowano

Pisalem kilka stron wczesniej - sprzeglo z rs4 i jednomas z abk przerobiony tak aby przyjal to sprzeglo. Wrzucilem tez zdjecia jednomasu :)

Opublikowano
Pisalem kilka stron wczesniej - sprzeglo z rs4 i jednomas z abk przerobiony tak aby przyjal to sprzeglo. Wrzucilem tez zdjecia jednomasu :)

Czyli docisk tego typu pasuje sprzeglo-rs4-s4-42.jpg

Opublikowano

No przecież napisal ze takie ma i na takim jeździ ;)

Opublikowano

Pasuje ale MUSISZ DOROBIC PIERSCIEN. Ori dwumas w rs4 to delikatny "garnek" a jednomas z 80 jest plaski. Zobacz zdjecia ktore wrzucalem wczesniej :)

Opublikowano

Można tez wytoczyć środek, jest chyba łatwiej

Dziś do mnie przyszła paczucha od p. Otockiego

ahajezuz.jpg

Opublikowano
  • Autor

Otoczaka

Opublikowano
Można tez wytoczyć środek, jest chyba łatwiej

Dziś do mnie przyszła paczucha od p. Otockiego

http://img.tapatalk.com/d/14/06/10/ahajezuz.jpg

mozna wytoczyc ale wez poprawke ze to powiekszy roznice w wysokosci zestawow. nie wiem czy to bedzie dzialalo poprawnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.