Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED


mkmarcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, duża jest różnica od standardowych głośników na głośniki HERT ESK 165.5 ? - chodzi mi głównie o bass no i ogólnie o jakość i "moc" dźwięku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co doczepiłeś ten znaczek S4 do diesla fwd? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie noz tymi znaczkami S4 to pojechałes mocno po bandzie, od razu skojarzyly mi sie wszystkie M połery z 1.6i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, mam pełnego S-Lina który mało co różni się od pełnej Ski, poza tym kiera i kilka innych dodatków jest od S4, rozumiem że niektórzy "znawcy" będą się czepiali, ale mi się tak podoba i tyle, co innego jak widzę w 1.9TDi znaczki + tłumik z lewej strony, przy gołej wersji - to faktycznie śmiesznie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny czy niepelny S line to nigdy nie będzie S4 i nie jest to co innego niż 1.9 i nie jest to że malo co sie różni. jest zasadnicza, najwieksza, bezsprzeczna róznica to serce i napęd. Choćbys sie kolego to nigdy nawet nie bedzie przypominać S4 czyli nawet jego namiastka nie bedzie i tyle mojego zdania.

Jeżeli chodzi o resztę, autko ładne zadbane, z fajnym audio.

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

Acha i tu nie chodzi o kwestie gustu, ktoś mądry kiedys powiedzial, że gust sie ma albo nie.., wiec zaslanianie sie takim tekstem o guście to zenada.

Potem taki łebol w mesiu czy beemce z 3 litrowym motorem objedzie takie cos pooklejane i powie, że objechał S4 i że Audi to przereklamowana kupa, phi też mi S czwórka. KM sobie znaczkiem nie dodasz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy klei na auto co lubi :wink: Na szczęście eMek nadal jest więcej niż fabryka wypuściła niż S4.

Tylko z tym "mało co różni się..." to jednak sporo brakuje z zewnątrz: listwy drzwi, grill, dokładka zderzaka tył, wydech 4 rurki, hamulce, lusterka w srebrnej satynie + ramki szyb, wtedy byłby mało różniący się od S4 :decayed:

Wrzuć wykres jak tam kreski wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :wink: miałem okazję "dogłębnie" zbadać RS4 podczas montażu Car Audio. Nawet nim jeździłem i jestem pełen "szacunku" dla 4.2 quatro :) Niestety nie mam wykresu z hamowni.

IMG_0890.jpg

---------- Post dopisany 02-06-2014 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2014 at 19:38 ----------

A to kolejne mody :

Oświetlenie wew. LED 6000K :

IMG_1018.jpg

Oklejenie lusterek folią Carbon :

IMG_1008.jpg

IMG_1010.jpg

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2014 at 15:47 ----------

A dziś kolejny mod, tym razem tylnie światła LED :banan: Wygląda SUPER :decayed:

IMG_1030_B.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co doczepiłeś ten znaczek S4 do diesla fwd? :facepalm:

Po to żeby laik pomyślał: oooo esa.

A ktoś kto się zna i docenia wkład zrobił tak :facepalm:

Takie ładne auto a jeden głupi znaczek psuje efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy kupiłem na allegro, 1060zł. A znaczek mi się po prostu podoba, nie wiem czy nie jedzie bo do tej pory nikt nie dał rady :grin: A to nie tylko znaczek tylko pełno gratów od S4 min. kierownica z systemem F1 itp. Teraz nawet jak bym chciał go oderwać to już raczej nie da rady bo poprostu zniszczę lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy kupiłem na allegro, 1060zł. A znaczek mi się po prostu podoba, nie wiem czy nie jedzie bo do tej pory nikt nie dał rady :grin: A to nie tylko znaczek tylko pełno gratów od S4 min. kierownica z systemem F1 itp. Teraz nawet jak bym chciał go oderwać to już raczej nie da rady bo poprostu zniszczę lakier.

Żyłka, opalarka i znaczek odpada.

Chociaż rozumiem, że ktoś może lecieć na znaczek.

Gdy bylem w podstawówce, na targu czy czymś takim można było kupić buty adidos z 4 paskami. Niektórzy odpruwali jeden pasek, a korektorem z "o" robili "a" i powstawał adidas:decayed:

Jak widzę, że samochód ma doklejony tylko znaczek m3/s4 czy nawet s-line to przypomina mi się ta historia.

M3/S4 czy s-linem dane auto nigdy nie będzie tak jak te adiodosy adidasem ale znaczek jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...