Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo jak pisałem 215/50/17

Z tą różną szerokością na osiach może być problem.

Piszę "może" bo nie przerabiałem tego.

Opublikowano

Zastanowię się, może zdejmę je może teraz z felg i spróbuję sprzedać na allegro, chociaż do wiosny może być ciężko.

A co myślicie o zestawach używanych z allegro (225/45) np. 4szt. markowych opon za 1200-1600 zł 7-8mm, czasami z różnym DOT-em?

Opublikowano

Zależy jakie DOTy

Opublikowano

Wybór teraz nawet spory. Więcej niż 3-4 lata wstecz z DOT-em bym się nie cofał, tylko czy moga być różne np 11, 12 i 2x13?

Takie wyglądają jeszcze przyzwoicie?

http://allegro.pl/opony-225-45r17-91y-2013r-goodyear-eagle-f1-lato-i4773415319.html

Felge mam taką, ale nie wiem jakie wymiary oprócz 17"

20130412_223643.jpg

Edytowane przez kqba

Opublikowano

Mogą być, nic się nie stanie.

Też mam różne DOTy :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam felg + opony na stronie http://www.lkperformance.co.uk/alloys-by-car/audi/a4/2001-to-2005-b6-inc-avant?wheel_size=18 , strona po wybraniu konkretnego modelu auta dopasowuje odpowiednie felgi. Wszędzie widzę ET42, jak na mojej standardowej 16", z tym, że te 18" które mnie interesują maja szerokość między 8j a 8,5. Oryginalne 7j o ile dobrze pamiętam. Czy to znaczy ze szersza felga z tym samym ET będzie bardziej wystawała?

Opublikowano

Do 8 / 8,5 " et między 30 a 35 bd ok. Prawie na równo z nadkolem( tył et25)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Witam . Proszę o info jake w orginale są wymiary felg (szerokośc ,et, szerokość otworu ) 16' i, 17' i 18' wraz z rozmiarami opon

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

205/55 R16 -rozmiar standardowy

215/55 R16 o 1,7% większy obwód

235/45 R17 o 1,8% większy obwód

235/40 R18 o 2,1% większy obwód

Wszystkie ww. mieszczą się w granicach do 3% więc można uznać że OK

do tego można jeszcze dorzucić:

235/35R18 (-1,6%)

225/45R17 (0,4%)

215/50R16 (-1,7%)

i pewnie jeszcze kilka innych

PS. U mnie jest naklejka na blasze przy drzwiach kierowcy z rozmiarami opon i zalecanym ciśnieniem. Powinna chyba być w każdym B6.

Edytowane przez Rotor

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

panowie jakie powinno byc cisnienie w kolach 205 55 16 opony debica,a4 b6 2.0 pb alt sedan

bo nie moge znalesc nigdzie naklejki w aucie odnosnie info

Opublikowano

Na pusto 2,3 a załadowany 2,7 (obie osie)

Opublikowano

Czy ma ktoś fotę B6 na tych rotorach?

03scj.jpg

Opublikowano

Czy ma ktoś fotę B6 na tych rotorach?

03scj.jpg

Wandej

Opublikowano

Ktoś wie co to za felga?

2w3rql0.jpg

Rozglądam się już za nowymi felgami do swojej B6 (Avant) na lato. Interesują mnie R17, ale jest taki wybór, że nie potrafię się zdecydować :facepalm:

Przy zawieszeniu 1BA i felgach R17 bardzo wysoko będzie samochód stać?

Opublikowano

Jak koza... 17" na lato to za mało...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

17" na lato to za mało...

Mania wielkości. :facepalm:

Opublikowano

Interesują mnie R17, ale jest taki wybór, że nie potrafię się zdecydować :facepalm:

Przy zawieszeniu 1BA i felgach R17 bardzo wysoko będzie samochód stać?

Stał będzie podobnie jak na 15 czy 16 musisz tylko dobry profil gumy dobrać...

Przy zawiasie 1BA 18" kiepsko wygląda bo duża dziura jest między oponą a nadkolem, przerabiałem to... 17 jak założysz 215/50 będzie i komfort i optycznie lepiej :wink:

Ja mam gwint i zimę w 17" gumę założyłem 205/50 żeby nie tarło :-P

Czy ma ktoś fotę B6 na tych rotorach?

03scj.jpg

f2524e385466b97424a0f9a945dd0b63.jpg

Chłopak z forum ale nie pamiętam nicku

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

C4_KAWON: Na razie chce sprawdzić 17-stki, jeżeli stwierdzę, że jednak słabo to wygląda to za rok wpadnie nowe zawieszenie + większe koło bo tak jak napisał Sebastian - na 18" + zawieszeniu 1BA będzie duża dziura między oponą a nadkolem. Aktualnie jeżdżę na oponach zimowych 205/55/R16 i niestety, strasznie ten balon wygląda :grin:

Interesują mnie R17, ale jest taki wybór, że nie potrafię się zdecydować :facepalm:
Przy zawieszeniu 1BA i felgach R17 bardzo wysoko będzie samochód stać?


Stał będzie podobnie jak na 15 czy 16 musisz tylko dobry profil gumy dobrać...
Przy zawiasie 1BA 18" kiepsko wygląda bo duża dziura jest między oponą a nadkolem, przerabiałem to... 17 jak założysz 215/50 będzie i komfort i optycznie lepiej :wink:
Ja mam gwint i zimę w 17" gumę założyłem 205/50 żeby nie tarło :P

Czyli trzeba celować w 215/50. Myślałem o 225/45, ale jak na 215/50 optycznie będzie lepiej wyglądać to w taki rozmiar będzie trzeba celować. Jeszcze tylko jakieś ładne felgi muszę znaleźć i trzeba czekać do wiosny :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.