Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B6


Shhaddoww

Rekomendowane odpowiedzi

wystaje po za obrys auta ,raczej będzie obcierać ,jak cię niebiescy do kontroli zatrzymają ,może dowód polecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 8,5 z ET35, bardziej było schowane :eusathink:

bo na foto masz dystans 10mm

Matek55 podał ET45 + 1cm dystans, więc ET35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 8,5 z ET35, bardziej było schowane :eusathink:

bo na foto masz dystans 10mm

Matek55 podał ET45 + 1cm dystans, więc ET35.

no fakt ,źle doczytałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: teraz mam założone opony 205 60 na feldze 15". Mam okazję kupić opony 205 50. Niby koło 2cm różnicy. Jakoś to odczuje czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem wrzucić do siebie rs6 , znalazłem w ładnym stanie z audi a3 ET 54 7.5 CALA. da się to wsadzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem wrzucić do siebie rs6 , znalazłem w ładnym stanie z audi a3 ET 54 7.5 CALA. da się to wsadzić ?

jak dasz dystans ,to bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: teraz mam założone opony 205 60 na feldze 15". Mam okazję kupić opony 205 50. Niby koło 2cm różnicy. Jakoś to odczuje czy nie?

Jeśli mas na myśłi 205/50R15 to na obwodzie będzie ponad 7% odchyłki od standardu. Zdecydowanie za dużo - nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem wrzucić do siebie rs6 , znalazłem w ładnym stanie z audi a3 ET 54 7.5 CALA. da się to wsadzić ?

jak dasz dystans ,to bez problemu

bez dystansu będzie ocierać? Ile musi być tego dystansu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dystansu wejdzie głęboko i niewiem czy nie będzie tarło o zwrotnicę jeśli wogóle wejdzie, u mnie przy 8jx18 et43 jest niecały 1cm do zwrotnicy ,myślę że dystans 20mm będzie już fajnie wyglądał ,ale jest to 7,5 calowa felga więc może się wypowie ktoś kto takie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaopatrzyłem się w taki felunek: FELGA VW 7x17" ET 54 5K0601025F GOLF VI JETTA, do tego oponki 225/45 ino i oczywiście ET za duże trochę i teraz pytanko: jakie dystanse pakować do tego żeby ładnie wyglądało, a nie wystawało poza obrys auta żeby się niebiescy nie przywalili :)

20mm

25mm

30mm ?

Na przód i tył takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor osobom, które twierdziły, że opony 225-235 na feldze 17 to pływanie na koleinach. Nie wiem, jak ja rok temu jeździłem, ale może za bardzo się do zimówek przyzwyczaiłem. Mam teraz 225/45/17 i nawet na nich miota na drodze oraz czuć trochę opory na pompie wspomagania. Czy 215/50/17 na feldze 8J E35 nie będzie za dużym naciągiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaopatrzyłem się w taki felunek: FELGA VW 7x17" ET 54 5K0601025F GOLF VI JETTA, do tego oponki 225/45 ino i oczywiście ET za duże trochę i teraz pytanko: jakie dystanse pakować do tego żeby ładnie wyglądało, a nie wystawało poza obrys auta żeby się niebiescy nie przywalili :)

20mm

25mm

30mm ?

Na przód i tył takie same?

Witaj,

ET masz z Audi A3.

Możesz spokojnie dać różne szerokości dystansów na przednią i tylną oś.

Do B6/B7 sugeruję dać 20 mm na front 25 mm na tył.

Będzie fajnie wyglądać i nic nie będzie przycierać,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy 215/50/17 na feldze 8J E35 nie będzie za dużym naciągiem?

Nie będzie naciągu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem fotki na dystansie 5 mm i dwie osoby w bagazniku [emoji2] . Jak myślicie 7 mm będzie idealnie co ?

11d1cfa024e57d3f0b929924896aa511.jpg

bce0b17bf90576dfe6a9c95cf33a13b3.jpg

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by dobrze, tylko czy 7mm nie zasłoni pierścienia do obsadzenia felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W produkcji dystanse 7mm z kołnierzem wiec chyba bez starchu ;)

Powiedz mi kolego gdzie dostanę takie dystanse. Potrzebuje dystansów 7mm z kołnierzem ,takich jak wspomniałeś. Z tego co słyszałem jeżeli wziąłbym bez kołnierza to mogłoby telepać kierownicą więc nic dobrego. Jeżeli masz namiary na firmę ,która robi dobre dystanse to poproszę. Dzwoniłem do Firmy DYSTOM i powiedzieli mi ,że robią 7 mm ale bez kołnierza. Czekam na odpowiedź i pozdro;)

I jeszcze jedna bardzo ważna sprawa koledzy :) Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy na felgi 18 o szerokości 8 cali można założyć opony o szerokości 205 bez problemu? Bardzo proszę o odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na felgi 8J zaleca się minimum opony o szerokości 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o felgach firmy Autec?
Takie będą pasować bez przeszkód do B6? Oczywiście po kupieniu pierścieni na 57,1.
http://allegro.pl/alu-17-autec-niemcy-vw-audi-mercedes-seat-skoda-i5212961570.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...