Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wejdą, za małe et i przodu i tyłu przy tych szerokościach.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka powinna być szerokość zeby przy tym et spasowaly bo byly różne szerokości z tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na granicy przycierania przód ET30 przy 8,5 i do tego kalkulatorem można sobie dopasowywać szersze, tył 9,5 z ET35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy Ci doradzić które ładniejsze czy co? Koledzy już wszystko napisali jakie parametry są mniej więcej graniczne. Nie szkoda Ci pieniędzy wydawać na jakieś chińczyki za 2,5K które po sezonie będą pogięte i do wywalenia? Kup lepiej porządne oryginalne Audi lub przynajmniej jakiejś znanej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam sie do kupna felg aluminiowych i mam watpliwosci czy wejda i czy nie beda za mocno wystawac

mianowicie mam na oku felgi 17 cali szerokosc 7,5" ale et 28 felgi sa z audi a5

u mnie jest zawieszenie sline wiec obawiam sie czy nie beda obcierałyi czy nie beda mocno wychodziły po za błotniki czy ktos sie orientuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?

Wszystko spokojnie wejdzie. Będzie nawet miejsce na jakiś dystans, żeby ewentualnie powypychać to bliżej nadkoli. Jak pierścienie założysz odpowiednie, to nie będzie żadnego problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super a co do tych pierscieni, to lepiej w metalowe czy plastikowe zinwestowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie bedzie przyszkadzało ze szerokosc felg jest rozna o 1 cal? dodam ze chodzi o Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie bedzie przyszkadzało ze szerokosc felg jest rozna o 1 cal? dodam ze chodzi o Quattro

Szerokość felgi raczej nie ma tu za wiele do rzeczy, bardziej chodzi o obwód koła (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Przy różnicy 1 cala spokojnie można dać identyczny rozmiar opon na obie osie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko apropo tematu, czy felgi da sie zalozyc i wszystko bedzie pasowac 18x8 (ET42)+9 (ET40) a droga sprawa to otwor centujacy jak wiadomo w b7 jest 57,1 mm a te felgi73,1 mm niebedzie problemu po zalozeniu pierscieni?

Wszystko spokojnie wejdzie. Będzie nawet miejsce na jakiś dystans, żeby ewentualnie powypychać to bliżej nadkoli. Jak pierścienie założysz odpowiednie, to nie będzie żadnego problemu ;)

Trewor zauważ ze nie wszyscy tu tak jak MY jeżdżą tu na naciągach więc jak założy na tył opone taką jak powinna być czyli 235/40/18 to opona bedzie tarła o błotnik bo 9J i ET 40 to felga jest na równo z błotnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trewor zauważ ze nie wszyscy tu tak jak MY jeżdżą tu na naciągach więc jak założy na tył opone taką jak powinna być czyli 235/40/18 to opona bedzie tarła o błotnik bo 9J i ET 40 to felga jest na równo z błotnikiem

W teorii 235 też jeszcze zalicza się do naciągu w 9J. Nikłego, ale jednak. Tak więc opona lekko powinna się złożyć. Co nie zmienia faktu że istotnie nie da się za nisko zejść z takim setupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiałem sie upewnić czy felga 18x8J ET35 opona 225/40 wejdzie spokojnie do a4b7 quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...