Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B7


pawelroad

Rekomendowane odpowiedzi

Temat innego pokroju - czy dojazdówka w S4 B7 była taka sama, jak w "cywilnym' B7 2.0tfsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sprawdzić jaką masz swoją. Ja w 1.9tdi mam dojazdówkę która wchodzi na heble z S4, ale są takie które niestety nie wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga 8x18 et35 z opona 225/40 ladnie sie wpasuje w nadkola B7? bo nie wiem jak z tym ET jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga 8x18 et35 z opona 225/40 ladnie sie wpasuje w nadkola B7? bo nie wiem jak z tym ET jest.

Na pewno wejdzie a co do "ładnego spasowania" to ile osób, tyle gustów.

1. kwestia zawieszenia - na serii będzie straszna koza; na mocniejszym obniżeniu opona może się wydać absurdalnie za szeroka

2. kwestia zgrania z błotnikiem - zależy czy chcesz żeby wszystko na pełnym legalu było pochowane/na równi z błotnikiem/"fajnie" wystawało. Jeśli to ostatnie to znów - za szeroka opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie seria, bedzie koza, trudno mi to nie przeszkadza. Nie musi wystawac, jak bedzie na rowni z blotnikiem lub lekko cofniete przy tych parametrach to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie zwracam się do Was z pytaniem

Czy felgi 18" z ET35 (wszystkie koła takie samo ET), szerokość przód 8,5" tył 9,5 wejdą bez problemów do B7 Kombi? (zawieszenie standardowe nie obniżane)

Jeśli tak to jakie opony można założyć na te koła? Tak żeby ranty felg były możliwie zasłonięte a żeby nic nie tarło i z pełną załogą dało się jeździć.

W przyszłości być może auto zostanie nieznacznie obniżone ale to dalekie plany ,a puki co jest seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiem ze to zboczenstwo montowac dystanse do 16 cali et43 ori 7 cali, ale jakie byscie polecali? obnizone auto o 40mm

Przod 10: Tyl: 13

Przod: 13 Tyl: 17

Przod: 13 tyl: 13

Nie lepiej dac rowno przod tyl, zeby nie bylo dziwnych akcji z nieseryjnym prowadzeniem bolidu?

Edytowane przez roman_tyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przód 10, tył 17-20.

ogolnie wplynie to pozytywnie na prowadzenie, czy cudow sie nie spodziewac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do kupienia ori felgi w rozmiarze 19" szerokości 9 i z ET 52. Jakiego rozmiaru oponki i dystanse najlepiej pasowałyby do tych felg ? Auto to B7 ale zwykłym zawieszeniem ale planuję ori sline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeję trochę , czy alu 16" 7,5" et 42 z oponami 225/55/16 z B8 podejdą do mojej b7 awant w standardzie jest 7" i ET42 I oczywiście będą jakoś wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi podejdą, ale opony przy takim profilu to 205/55/16 lub 215/55/16, 225 będzie dość dużym kołem do B7.
I jak są z B8 to jeszcze pierścienie centrujące.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie do serii avant b7 można instalować takie kółka będzie to jakoś w miarę wyglądać?? takie felgi i czy ktoś miał takie coś?? http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-a4-b7-a6-c6-4f0601025ac-i5652316548.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sadzicie o tych felgach z a5 do a4 b7

maja et28 wiec kola ladnie beda licowac sie z autem, mysle o 235/45/17

http://www.vannehaku.fi/site_media/pictures/large/54240_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...