Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zegarki nosicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakos mialem do tej firmy pecha. W sumie mialem ich 3 zegarki z serii Iron Man oraz Expedition i zawsze sie psuly. Do takiego stopnia, ze wymieniali mi na nowe (zawsze wtedy bralem inny zegarek w sklepie wiec i dostawalem nowa gwarancje). Albo ja taki harpagan albo pecha mialem.

Opublikowano

tylko i wyłącznie citizen

Opublikowano
Zegarek ma być wygodny, pokazywać czas i podobać się właścicielowi :wink:

A zegarki za 10 czy 100 patyków to przerost formy nad treścią :grin:

Chyba że ktoś lubi się chwalić ile ma hajsu :grin:

W przedziale cenowym 200-600 można śmiało kupić dobry markowy zegarek :wink:

Ja mam taki ale boje się z nim chodzić :facepalm:

Patek Philippe Sky Moon Tourbillon Rose Gold 5002R Double Face | eBay

1980833_620608371326318_860751552_n.jpg?oh=92a341ebaf964617b6118ad9b5cce573&oe=532502DB&__gda__=1394964533_2bf79e0f8d731ce737707a83e3530f31

1957427_620608367992985_675026598_n.jpg?oh=fb98ef9106796e4e3fad79bdfb8dc081&oe=5325810F&__gda__=1394939681_f88a4709a0b15afde93aaceec152dec4

:decayed:

Opublikowano

Nooo... W Krakowie z maczetami biegaja, zaraz bylbys bez jednego czlonka swojego ciala :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

A powiem wam że chodziłem po zegarmistrzach i chciałem sprawdzić czy to ori ale szybko przekonałem się że jest warty 1000zł a nie 1,5mln dolców, już miałem sobie kupić R8 :(((

:polew:

Rozumiem zegarek do 100tys zł ale za 1,5mln dolców??? :grin:

Opublikowano
A powiem wam że chodziłem po zegarmistrzach i chciałem sprawdzić czy to ori ale szybko przekonałem się że jest warty 1000zł a nie 1,5mln dolców, już miałem sobie kupić R8 :(((

:polew:

Rozumiem zegarek do 100tys zł ale za 1,5mln dolców??? :grin:

Pablo przecież go nie kupiłeś tylko dałem Ci go w zamian za kalendarz klubowy na 2014 rok. Nie pamiętasz??

Opublikowano

Miał być ori a nie replika, przyjdzie Ci wezwanie do sądu.

Opublikowano

Casio 1123

3360000800_1357678918.jpg

Opublikowano

Mężczyzna bez zegarka to pętak,

noszę na zmianę:

- Delbana

- Adriatica

- Grovana

są stare i nakręcane.

Opublikowano
Mężczyzna bez zegarka to pętak,

Dodam do tego, że zegarek to jedyna nie licząc obrączki biżuteria dla faceta :)

Na 30-te urodziny dostałem

citizen_bm7051_52h.jpg

Teraz mam:

Certina_DS_Podium_Big_Size_Chrono_C001_617_22_05.jpg

Opublikowano

Ja mam taki:

1_1516j1824_1.jpg

Jacques Lemans 1-1516

4 rok mu leci i jest bez zastrzeżeń. Zależało mi na zegarku mechanicznym a nie kwarcowym. Istotna zaleta to taka że jest ciężki i masywny. Wada brak możliwości odczytu godziny po ciemku.

Opublikowano

Omega Planet Ocean 42,Tag Heuer Carrera.

Ale chce patusia :)

Opublikowano

Sprzedam Ci Patusia na spocie :decayed:

Opublikowano

kiedyś nosiłem Rado Sintra ale sprzedałem i wpadł Tag Heuer calibre 36 :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.