Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, Dev napisał:

G12+

7 litrów wystarczy

VAICO V60-0164? Czy dobrze zrozumiałem instrukcje, że jest to koncentrat i trzeba go rozcieńczyć 50/50?

Opublikowano
W dniu 12.11.2020 o 21:37, Dev napisał:

 

Witam! Mam zamiar  wymienic olej w skrzyni manual ośka A4 B8 2.0tdi CGLC 177KM skrzynia MVT ,nr vin WAUZZZ8K8DA204033  czy mógłbyś mi napisac jaki olej wlać i jaka ilość wchodzi? Dziękuję z góry. Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 13.11.2020 o 18:55, kamils111 napisał:

VAICO V60-0164?

A nie jest to produkt G13 ??? a TY masz kupić G12/G12+.

1. G12/G12+ nie zawierają krzemianów.

2. G13/G12++ zawierają krzemiany,

płynów nie są mieszalne ze sobą.

Opublikowano

Witam. A4 B8 WAUZZZ8K59A175257, na szóstym biegu po odjęciu gazu słychać "buczenie", pierwszy bieg wchodzi "niezbyt  gładko", czy wymiana oleju pomoże na te dolegliwości, jeżeli tak to ile oleju i jaki, przebieg 260k. Pozdrawiam.

Opublikowano
11 godzin temu, labrador napisał:

Witam. A4 B8 WAUZZZ8K59A175257, na szóstym biegu po odjęciu gazu słychać "buczenie", pierwszy bieg wchodzi "niezbyt  gładko", czy wymiana oleju pomoże na te dolegliwości, jeżeli tak to ile oleju i jaki, przebieg 260k. Pozdrawiam.

G 052 532 A2 - 4 litry

Opublikowano
13 godzin temu, Dev napisał:

G 052 532 A2 - 4 litry

Dziękuję za odpowiedź. Czy któryś z tych SWAG, FEBI BILSTEIN, byś polecił? 

 

    

 

Opublikowano

Witam, 

@Dev czy mógłbyś mi sprawdzić i napisać jaki olej i ile wchodzi do mojej skrzyni

A4 B8 2.0Tdi CAGA 

WAUZZZ8K59A215336

 

Dzięki i pozdrawiam

Opublikowano
19 godzin temu, zbk napisał:

Witam, 

@Dev czy mógłbyś mi sprawdzić i napisać jaki olej i ile wchodzi do mojej skrzyni

A4 B8 2.0Tdi CAGA 

WAUZZZ8K59A215336

 

Dzięki i pozdrawiam

G 052 532 A2 - 4 litry

Opublikowano

Witam. 

Jaki olej do skrzyni 6 biegów, Quattro, a4 b7 1.8t? Ile trzeba kupić? 

VIN WAUZZZ8E27A150260 

 

Edytowane przez Kamilmmz

Opublikowano
42 minuty temu, Kamilmmz napisał:

Witam. 

Jaki olej do skrzyni 6 biegów, Quattro, a4 b7 1.8t? Ile trzeba kupić? 

VIN WAUZZZ8E27A150260 

 

ORI G055532A2 - 3,5 litra

Ja lałem z 20tkm temu polecany tutaj na forum Ravenol MTF2 - 75W80 i jest ok.

Opublikowano
W dniu 1.12.2020 o 08:50, pelonek1 napisał:

ORI G055532A2 - 3,5 litra

Ja lałem z 20tkm temu polecany tutaj na forum Ravenol MTF2 - 75W80 i jest ok.

Kupiłem ten Ravenol, w tej chwili zlalem stary olej i wyszło że w skrzyni było tylko 2.5 litra. 

Opublikowano
1 godzinę temu, Kamilmmz napisał:

Kupiłem ten Ravenol, w tej chwili zlalem stary olej i wyszło że w skrzyni było tylko 2.5 litra. 

Ja nie pamiętam ile zlałem, wiem tylko że weszło mi około 3,5l.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A4 b8 2.0tdi csub 136km 2014 manual

 

Wauzzz8k2fa013064

Jaki olej i ile? 

Może być MOTYLGEAR 75w80? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Kapitancieno

Opublikowano
15 minut temu, Kapitancieno napisał:

A4 b8 2.0tdi csub 136km 2014 manual

 

Wauzzz8k2fa013064

Jaki olej i ile? 

Może być MOTYLGEAR 75w80? 

Pozdrawiam 

 

Opublikowano
41 minut temu, Kapitancieno napisał:

 

Ravenol

Opublikowano

Jak wyżej w postach? RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 API GL4/GL5

Motul się nie nadaje? Różnica w cenie jest znacząca. 

Edytowane przez Kapitancieno

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

U mnie w A4 B8 2010 2.0 TDi CAGC wskazuje olej G 052532A2 - 4 litry 

przebieg 270 tkm 

Ori kosztuje koło 125 zł / litr - a więc drogo

Czy Ravenol MTF-2 75w80 ogarnie temat zimą ? 

 

Opublikowano
15 minut temu, chris061 napisał:

Czy Ravenol MTF-2 75w80 ogarnie temat zimą ? 

Temperatura płynięcia oleju to ok. - 60 stopni C.

Wybierasz się w zimniejsze rejony ?. 

Opublikowano
17 minut temu, KINIAM napisał:

Temperatura płynięcia oleju to ok. - 60 stopni C.

Wybierasz się w zimniejsze rejony ?. 

Wszystko rozumiem, ale przy tych skrzyniach wole się upewnić bo z tymi parametrami to różnie. Kiedyś doradzili mi w sklepie olej Vavoline do A4 B6, niby zalecany a zimą lipa. 

Nie chce wydać 250 zł na próżno.

Opublikowano
11 godzin temu, chris061 napisał:

Wszystko rozumiem, ale przy tych skrzyniach wole się upewnić bo z tymi parametrami to różnie. Kiedyś doradzili mi w sklepie olej Vavoline do A4 B6, niby zalecany a zimą lipa. 

Nie chce wydać 250 zł na próżno.

ten Ravenol jest jednym z najlepszych olei przekładniowych dostepnych na rynku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.