Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2014 - jedzonko - ANKIETA

Co chciałbyś jeść na zlocie ? 83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś jeść na zlocie ?

    • Zestaw I
      43
    • Zestaw II
      40

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A z kolegą poznamy sie w BT

No mam taką nadzieję :)

Opublikowano
Ciężko wybrać nie da rady dwóch zestawów jednocześnie:grin:tak poważnie jedzonko pierwsza klasa:wink:wybacz ale rosół wygrywa:naughty:

rosół i kurczaka to masz co chwila w domu :doh:

A moze nie ma i stad wybral :decayed:

Moja kobieta to "Górolka" więc nie jest mi obce żadne z tych dań mimo pobytu w NL:grin:

Opublikowano
  • Autor
No dobra, jak już tak bardzo chcecie dopłacać za te dwójki to lubię rudą :grin:

Jarko dla Ciebie jestem skłonna zmienic kolor włosów

Dajesz :kox: Mam słabość do rudych i szwedek :decayed:

Opublikowano

No myślę ?

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

No dobra, jak już tak bardzo chcecie dopłacać za te dwójki to lubię rudą :grin:

Jarko dla Ciebie jestem skłonna zmienic kolor włosów

Dajesz :kox: Mam słabość do rudych i szwedek :decayed:

No myślę

Opublikowano

Poszło :hi:

Opublikowano

no to dalem glosik i jest po 50% :decayed::grin:

Opublikowano

mozecie głosowac jak chcecie , i tak bedzie zestaw II. Ja jade tam po to zeby wp***dalac oscypki a nie rosół i kiełbase :decayed:

Dziekuje ,dobranoc.

Opublikowano

Trza było zrobić:

1. rosół z oscypkiem

2 kwaśnica z kurczakiem

i po problemie:decayed:

Opublikowano
mozecie głosowac jak chcecie , i tak bedzie zestaw II. Ja jade tam po to zeby wp***dalac oscypki a nie rosół i kiełbase :decayed:

Dziekuje ,dobranoc.

+100 do skilla :grin:

Opublikowano

done i dzieki temu kwasnica wyszla na prowadzenie :decayed:

Opublikowano

dwójeczka i moja porcja Artur82 bo on się odchudza :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze można zrobić też tak:

Zestaw I - piątek grill i sobota kolacja

Zestaw II - sobota obiad

Opublikowano
dwójeczka i moja porcja Artur82 bo on się odchudza :decayed::decayed:

w BT mam dyspensę :facepalm::decayed:

Opublikowano

Podobno zamiast tortu bedzie kebab :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Glosik poszedl ;)

Opublikowano
Podobno zamiast tortu bedzie kebab :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Glosik poszedl ;)

o to to to

Opublikowano
Podobno zamiast tortu bedzie kebab :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Glosik poszedl ;)

ale mam nadzieje że taki maxi z frytkami, bo ja tez lubię zjeść :grin:

Opublikowano
Zawsze można zrobić też tak:

Zestaw I - piątek grill i sobota kolacja

Zestaw II - sobota obiad

100 razy na TAK, najlepsze rozwiązanie, bo grill z opcją zestawu II to jak picie pod chipsy :decayed:

Opublikowano
Zawsze można zrobić też tak:

Zestaw I - piątek grill i sobota kolacja

Zestaw II - sobota obiad

100 razy na TAK, najlepsze rozwiązanie, bo grill z opcją zestawu II to jak picie pod chipsy :decayed:

+1, zmieszajmy to!

Opublikowano

Dla mnie pierwsza i druga opcja jest ok;) Ale placek po zbojnicku mnie przekonuje bardziej;D

Opublikowano
Zawsze można zrobić też tak:

Zestaw I - piątek grill i sobota kolacja

Zestaw II - sobota obiad

100 razy na TAK, najlepsze rozwiązanie, bo grill z opcją zestawu II to jak picie pod chipsy :decayed:

Tez tak chce!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.