Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy soczewkowe do A4 B5 98r


mysiak23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam A4 z 98r Lampy stare, przed liftem. No i pomyślałem, że fajnie by było je zmienić. Czytałem tematy o przerabianiu błotników i montowaniu lamp po-liftowych, ale niestety nie mam zaplecza by coś takiego zrobić.

Na Allegro znalazłem kilka aukcji z lampami, które mają pasować bez żadnych przeróbek, np.:

LAMPY AUDI A4 B5 95-98R ANGEL EYES RINGI DEPO CHR (4055333892) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

bądź

LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 94-98 CHROM RINGI DEPO (4042375488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy takie lampy są warte tej ceny? Posiada ktoś takie?

Zależy mi na dobrej jakości, fajnym wyglądzie i łatwym montażu bez przeróbek błotników/kabli.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są ani trochę fajne. Musisz zamontować oryginalne lampy z lat 99-01, co wymaga minimalnych przeróbek, lub pozostać przy tym, co masz.

Ostatecznie coś takiego: NOWY REFLEKTOR AUDI A4 S4 SOCZEWKA H7/H7 DEPO P (4031604165) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , ale wyjdzie dość drogo i efekt gorszy jak w zespolonych. Do tego trzeba dokupić odpowiednie kierunkowskazy.

Czytałem tematy o przerabianiu błotników i montowaniu lamp po-liftowych, ale niestety nie mam zaplecza by coś takiego zrobić.

Trochę zaparcia i takie drobiazgi na ulicy się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zostaje Ci szukać dzielonych lamp soczewkowych z S4 wtedy nic nie wycinasz i nie przerabiasz. No chyba że posiadasz obecnie lampy bosha to prawdopodobnie kostki.

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Sorry jihaad właśnie wkleił Ci taki link do lamp z s4, nie zajrzałem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no dobra. Co prawda nie widziałem na żywo zamienników tych lamp. Aż tak są kiepskie że je odradzacie? Nie ma jakiś innych sensownych zamienników, które by były okej oraz weszły bez problemu na miejsce obecnych reflektorów?

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnym nie dorównują, choć są całkiem niezłe.

Ja jednak miałem na myśli to, że są niezespolone i to jest ich wada. Cena również nie zachęca.

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-abc-perlowy-granat-s4-avant-321070/ - tu kolega ma założone dzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za linka. Szukałem w necie zdjęć z nowszymi lampami dzielonymi, ale nic nie znalazłem.

Faktycznie, zespolone wyglądają trochę lepiej, ale dużo im nie brakuje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wprost różnica jest minimalna, ale z boku, pod kątem już kolosalna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endżelajsy i Dejlajny sobie daruj. Ładuj polifty, przerób co tam trzeba i nie będziesz żałował. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzielone DEPO, założone bez żadnych przeróbek, niestety tym samym pozbyłem się świateł przeciwmgłowych, wyglądają OK;) odmłodzone autko! Jednak wszystko zależy od tego ile masz na ew.zakupy albo wiedzy i możliwości dłubania (czyt.post wyżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj polifty i będziesz zadowolony, Z rezaniem nie ma wiele roboty, podciąć kawałek blachy i polutować kostki a efekt mega. Te angelsy odpuść, widziałem je na żywo i dobrze to nie wygląda a światło dają jak świeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sam niedawno zmieniałem światła i wybrałem polifty Valeo. Możesz kupić zamienniki Depo bo są dobrej jakości, wielu chłopaków na forum kupowało. Ja kupiłem Valeo ori z angola za 320zł i w tym mialem juz silniczki regulacji, wtyczki i wszystkie żarówki, a dodatkowo swoje stare lampy sprzedałem za 120, także wychodzi ze lampy kupiłem naprawde tanio. Dlatego z własnego doświadczenia polecam poliftowe lampy, które naprawde w dobrej cenie mozesz dorwać. Jeśli będziesz szukał Valeo ori to warto dzwonić po angole bo często są tańsze a jednym ruchem przestawiasz je na Europe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam dylemat, brak miejsca na dłubanie - pod blokiem ciężko...Kupiłem dzielone In-pro/środek czarny mat/ od kolegi na forum - zacnie to wygląda na aucie no i p&p, nie mam teraz tylko przeciwmgielnych ale to nie problem. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest światło - dużo lepiej niż w boschach wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzie rezac a szkoda mi bylo kaleczyc moje oczko w glowie i kupilem dzielone i polecam taki zabieg:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...