Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jest możliwa rejestracja ANGLIKÓW


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli doszlo by do tego ze auta z kierownica po prawej stronie mozna bylo by rejestrowac w pl to powinny zadzialac firmy ubezpieczeniowe i dowalic ubezpieczenie na takie auto chociazby z powodu wiekszego prawdopodobieństwa spowodowania wypadku np podczas wyprzedzania... dodatkowo co z przednimi lampami? tez bedzie mozna jezdzic z przeslonami ustawionymi pod kierownica z prawej strony.... jest jeszcze pare innych punktow.... ale wlasnie znajac realia to czy czasem o to nie chodzi? zeby ktos zrobil na tym kase? tylko jakim kosztem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za nie po tym co zobaczylem w styczniu stanowcze NIE . koles anglikiem wpakował kobiete do rowu całe szczescie ze jechalem za nia :grin: bo firmowke by mi skasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem za tym,bo inne kraje uni mogą to czemu my nie:naughty:

Inne kraje Uni są bogatsze i ludzie nie pchają się w angliki bo stać ich na nowe normalne auta.

W PL jest na odwrót i cała ich masa zaleje nasze i tak niebezpieczne drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech se rejestrując ale z możliwościowa jazdy tylko po miesicie , sam bym sobie kupił jakieś ferrari czy inne badziewie z UK i latał tylko po warszawie ale w trasie nie ma opcji

np takie cus

1996 Ferrari 456 GTA V12 Coupe - Tour de France Blue | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie- o czym wy tu mówicie? ceny zakupu na pewno będą niższe, ale nie o połowę, jak jest teraz, do tego dojdą opłaty i Ubezpieczenie, jak jest w innych krajach unii- można zarejestrować, ale jest to mało opłacalne, bo jest sporo droższe- zapewne ostudzi to zapędy miłośników teorii, że kierowcy w "anglikach" powodują/będą powodować więcej wypadków, bo jest to kompletna bzdura, statystycznie w UK i IR, jest więcej wypadków z udziałem pojazdów z kierą po prawej stronie, niż z tymi po lewej- przy zachowaniu tych samych proporcji użytkowania, bardziej obawiałbym się wariata w aucie z kiera po lewej, niż normalnego kierowcy w "angliku"...:wink4:

co do kosztów- wcale nie będzie tak kolorowo, bo handlarze- jak zwykle, będą chcieli nabić kabzy w monety, ale to już nie te czasy, bo wspomniane wcześniej opłaty i ubezpieczenie będzie spore, a samemu- też nie bardzo się będzie chciało lecieć i potem walić parę setek km, tak że nie przesadzałbym z tym "zalaniem rynku chłamem"- pewnie sie znajdą mendy, co to będą robić, ale ja raczej widzę więcej możliwości np pojazdów specjalnych, ciężarówek, czy aut dla taksówkarzy, bo 7-mio os. Tourana w dobrym stanie będzie można kupić za 1500 funtów, plus opłaty, sprowadzenie- wszystko się zwróci podczas użytkowania, a dla zwykłego Kowalskiego- taki proceder, to chyba tylko z pasji do jakiejś marki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem za tym,bo inne kraje uni mogą to czemu my nie:naughty:

Inne kraje Uni są bogatsze i ludzie nie pchają się w angliki bo stać ich na nowe normalne auta.

W PL jest na odwrót i cała ich masa zaleje nasze i tak niebezpieczne drogi.

Jakby zrobili referendum to głosowałbym na nie ale niestety chodzi o zasady...

Ogólnie temat rzeka.

Domin po cześci mogę Ci przyznać rację,ale niestety wiekszość ludu z PL która emigrowała na UK to same dzieciaki a wiadomo jak to z nimi.

Młody musi się wyszumieć,kupi tam mocniejsze auto za mniejszą kasę,zamiast biletu wyda kasę na paliwo i mamy takiego wariata u nas...

Ogólnie już jest koszmar na drodze i nie chciałbym żeby ta liczba wzrosła bo może trafić na mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać .

Jak pojazd jest przystosowany do ruchu lewostronnego to jego sprawność w ruchu prawostronnym będzie mocno upośledzona . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie że będzie można rejestrować, ale pewnie ilość wypadków wzrośnie...

I wtedy może już nam nakażą jeździć nie tyle co ze światłami w dzień co i z włączonym klaksonem... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najwięcej, jak zwykle- mają do powiedzenia Ci, którzy nie spędzili w takim aucie całego dnia za kółkiem...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najwięcej, jak zwykle- mają do powiedzenia Ci, którzy nie spędzili w takim aucie całego dnia za kółkiem...:facepalm:

Domin słuchaj,też uważam że wariat w aucie z kierą po lewej może spowodować więcej złego a jeżeli normalny kierowca z kierą po prawej:wink:

Ale jak debil dosiądzie się do auta z UK to tylko spierdzielać do rowu o ile się zdąży:facepalm:

Nigdy nie jechałem angolem dłużej niż 5km ale wiem co dzieje się na drodze:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najwięcej, jak zwykle- mają do powiedzenia Ci, którzy nie spędzili w takim aucie całego dnia za kółkiem...:facepalm:

Nie mędrkuj, nie trzeba być ganiuszem

?Anglikiem? po polskich drogach - Magazynauto - testy i opinie o samochodach nowych i używanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście najwięcej, jak zwykle- mają do powiedzenia Ci, którzy nie spędzili w takim aucie całego dnia za kółkiem...:facepalm:

Za to jeszcze więcej wiedzą CI co anglikiem jeżdżą po kraju z większą kulturą na drogach i gdzie większość dróg ma 2-3 pasy :hi:

Jechałem raz za takim cwaniakiem w aucie z kierownicą po prawej stronie przez jakieś 10 minut. Gdy zobaczyłem w jaki sposób wykonywał, sorry przymierzał się do manewru wyprzedzania postanowiłem czym prędzej go wyprzedzić i oddalić się na większą odległość aby nie uczestniczyć w kraksie jaką mógł spowodować :whistling:

Stanowcze NIE dla anglików w Polsce !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak wy patrzycie, że nic nie widzicie, w sumie jakiś czas temu jeździłem angolem u nas, ale jak droga ma pobocza trochę, a u nas samochody raczej trzymają się kurczowo osi jezdni, to zamiast wychylać się do lewej to zjeżdzałem do pobocza, ogólnie trzymałem odstęp i dało się jeździć bez większych problemów, a jak miało się zaufanego pilota to już w ogóle bardzo sympatycznie, nie ujmujmy naszym kierowcą, to że jest gonione nie wiadomo za czym, nie znaczy,że spora większość można uznać za poruszających się z wyobraźnią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że poważny facet nie kupi żelaza z kierownicą po prawej stronie tylko młodzi gniewni Którzy pokupią za grosze angliki i będą szpanować po powiatach. ciekaw jestem o ile wzrośnie liczba wypadków podczas wyprzedzania, zwłaszcza autobusu czy TIRa kiedy gówno będą widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, normalny obywatel nie kupi fury z kierą po prawej stronie, bo nie będzie ryzykował zdrowia i życia, ale na "wsiach" to już różnie może być:facepalm: oby nie trafić na takiego co próbował wyprzedzić i zaliczył czołówę. Wiem o czym piszę, bo parę lat temu jeździłem dużym fiatem 125 z kierą po prawej stornie i jadąc samemu normalną drogą wyprzedzanie to było samobójstwo nie mówiąc już o skręcie w lewo na skrzyżowaniu jak z naprzeciwka stał bus próbujący także skręcić w swoje lewo

na całe szczęście fiatem pojechałem na zlot pojazdów militarnych i tam został przejechany czołgiem:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na całe szczęście fiatem pojechałem na zlot pojazdów militarnych i tam został przejechany czołgiem:shock3:

Co? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no normalnie, najpierw było :drinks::drunk::glupek2::friends: TANK :shock3::co:

do dziś to wspominam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...