Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do A4 B8?


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Mam podobny problem jak Wy, a mianowicie kończą mi się hamulce w mojej B8, przeczytałem już sporo postów na forum ale nie mogę znaleźć jednej jak dla mnie ważnej informacji , a mianowicie zastanawiam się nad swapem przednich hamulców na te z S4 , już nawet prawie kupiłem taki zastaw na alegrosie tylko nie wiem czy podejdą do moich 16 calowych kół zimowych, rozmiar opony 205/55/16 ori alu felga audi , lato nie ma problemu mam 18 z A5 245/40/18 ale z tą zimą może być słabo .

moje auto to A4 B8 2008 Awant oznaczenie silnika CAGA 2.0 dezel

proszę o info i pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie hamulców na te z S4 najmniejsza felga to 18 cali. Sama tarcza ma przecież 345 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie 17 cali uda się założyć po wymianie na przednie hamulce z S4 ? Masz jakieś zdjęcie albo kogoś kto ma to założone ? Bo to jedny powód dlaczego nie założyłem większych hamulców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Ci napisalem ze wchodzi.

jeden z moich klientow jezdzi na 17" stalowkach z tymi zaciskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tak też myślałem, dobrze że dopytałem bo by tysiaczek poleciał w świat ;) , czyli zostaje mi założyć OZ + ferodo ( te lepsze ) , warto inwestować w te OZ nawiercane ? czy nic mi one przy tych zaciskach zbytnio nie dadzą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się źle określiłem ale chodzi mi o takie , znalazłem nawet w moim rozmiarze :)http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-314mm-audi-a4-b8-a5-8ft-i4735672827.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się źle określiłem ale chodzi mi o takie , znalazłem nawet w moim rozmiarze :)http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-314mm-audi-a4-b8-a5-8ft-i4735672827.html

Jaka cena :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da się założyć hamulce z s4 tylko na przód, zostawiajac fabryczny tył??

w sensie czy jest to bezpieczne i czy da się tak jezdzić.

Edytowane przez grom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładał ktoś do B8 Ferodo Racing DS2500 pod standardowe tarcze 314?

Nadają się do jazdy miejskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ale wiązało by się to ze zmianą felg i opon zimowych , a dopiero co kupiłem nowe 16 calowe opony zimowe :/ czyli bez znaczenia co założę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...