Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwykłe ferodo poniżej 200zł :wink:

sporo poniżej :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć wszystkim :)

Mam podobny problem jak Wy, a mianowicie kończą mi się hamulce w mojej B8, przeczytałem już sporo postów na forum ale nie mogę znaleźć jednej jak dla mnie ważnej informacji , a mianowicie zastanawiam się nad swapem przednich hamulców na te z S4 , już nawet prawie kupiłem taki zastaw na alegrosie tylko nie wiem czy podejdą do moich 16 calowych kół zimowych, rozmiar opony 205/55/16 ori alu felga audi , lato nie ma problemu mam 18 z A5 245/40/18 ale z tą zimą może być słabo .

moje auto to A4 B8 2008 Awant oznaczenie silnika CAGA 2.0 dezel

proszę o info i pozdrawiam

Michał

Opublikowano

Po wymianie hamulców na te z S4 najmniejsza felga to 18 cali. Sama tarcza ma przecież 345 mm :)

Opublikowano

Nie podejdą. S4 ma tarcze 345mm więc o czym mowa :decayed:

Opublikowano

17-tka ogarnie ten zacisk

16" nie ma szans

Opublikowano

Poważnie 17 cali uda się założyć po wymianie na przednie hamulce z S4 ? Masz jakieś zdjęcie albo kogoś kto ma to założone ? Bo to jedny powód dlaczego nie założyłem większych hamulców :)

Opublikowano

Przeciez Ci napisalem ze wchodzi.

jeden z moich klientow jezdzi na 17" stalowkach z tymi zaciskami

Opublikowano

dzięki, tak też myślałem, dobrze że dopytałem bo by tysiaczek poleciał w świat ;) , czyli zostaje mi założyć OZ + ferodo ( te lepsze ) , warto inwestować w te OZ nawiercane ? czy nic mi one przy tych zaciskach zbytnio nie dadzą ??

Opublikowano

Nie ma nawiercanych OZ-tów

Opublikowano

może się źle określiłem ale chodzi mi o takie , znalazłem nawet w moim rozmiarze :)http://allegro.pl/zimmermann-tarcze-przod-314mm-audi-a4-b8-a5-8ft-i4735672827.html

Jaka cena :polew:

Opublikowano

Panowie czy da się założyć hamulce z s4 tylko na przód, zostawiajac fabryczny tył??

w sensie czy jest to bezpieczne i czy da się tak jezdzić.

Edytowane przez grom

Opublikowano

Pewnie, że się da ;)

Opublikowano

zakładał ktoś do B8 Ferodo Racing DS2500 pod standardowe tarcze 314?

Nadają się do jazdy miejskiej ?

Opublikowano

Nadaja sie

Pewnie, że się da ;)

Na krótki czas

Opublikowano

Ale pytanie było czy się da :D

Opublikowano

Bez tlenu tez sie da żyć, tylko jak dlugo...

Opublikowano

dzięki Dev :) dobrze hamują ? czy nie warto w nie inwestować ?

Opublikowano

Lepuej zapodaj 320/30 albo 345/30mm

Opublikowano

wiem, ale wiązało by się to ze zmianą felg i opon zimowych , a dopiero co kupiłem nowe 16 calowe opony zimowe :/ czyli bez znaczenia co założę ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.