Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dev A co nie? Tarcza przy ceramicznej ściera bardziej niż standardowy klocek.

Opublikowano

Nic takiego nie ma miejsca

Opublikowano

Nic takiego nie ma miejsca

Ty stary wyga powinieneś wiedzieć że ludzie wiedzą lepiej :decayed:

Opublikowano

Mam zestaw tarcza ate plus klocki ate ceramic i jeśli chodzi o hamowanie to różnicy nie czuje pomiędzy zwykłymi ate ale jeśli chodzi o zużycie to zrobiłem na nich ponad 50tys a tarcza nie ma nawet rantu a klocki są zużyte powiedzmy do połowy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dev albo ktoś z obeznanych w temacie, a z tymi miałeś styczność ? Jak to się ma do DSów?

http://brakestock.pl/klocki-hamulcowe/2250.html

Edytowane przez Grohu

Opublikowano

Dev albo ktoś z obeznanych w temacie, a z tymi miałeś styczność ? Jak to się ma do DSów?

http://brakestock.pl/klocki-hamulcowe/2250.html

Kup lepeiej ferodo DS :wink:

Opublikowano

Nie no śmigam na DSach ale tak z ciekawości pytam bo pierwszy raz na oczy zobaczyłem :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie mam Audi A4 B8 Lift z 2012 roku z silnikiem 2.0 TDI

Kończą mi się klocki hamulcowe z przodu. Tarcza jeszcze jak nowa :)

Jakie radzicie założyć klocki hamulcowe? Chodzi mi o producenta klocków oraz ich rozmiar bo zauważyłem, że jest dyskusja co do rozmiarów.

Pozdrawiam

Opublikowano

Ferodo DS

Opublikowano

Ferodo DS

mam takie do kupienia za 200 zł - dobra cena?

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3120313531190-FDB4045-O23301-klocek-hamulcowy-kpl.html

ale czy do DS?

bo chyba nie, DS są w cenie 850 zł jak teraz patrze.

Edytowane przez Damis16

Opublikowano

to sa zwykle... DSy maja w symbolu FDSXXXX

Opublikowano

Ferodo DS

mam takie do kupienia za 200 zł - dobra cena?

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3120313531190-FDB4045-O23301-klocek-hamulcowy-kpl.html

ale czy do DS?

bo chyba nie, DS są w cenie 850 zł jak teraz patrze.

850zł to trochę przesadza. Można je mieć znacznie taniej ;)

Opublikowano

Witam,

jestem juz po lekturze tego tematu, gdyż potrzebuję nr. części do tarcz i klocków. Wcześniej myślałem, że te zakładane na pierwszy montaż w mojej B8 to ATE, ale kilka postów wyżej przeczytałem, że 320 mm to system TRW.

Czy mógłby ktoś z kolegów podać numery części, oraz markę na pierwszy montaż dla części:

* tarcze i klocki hamulcowe przód (mam 1LA);

* tarcze i klocki hamulcowe tył (1KW);

z góry bardzo dziękuję!

Opublikowano

Odpal sobie ETKĘ online, tam masz wszystko co potrzeba.

Opublikowano

Witam,

jestem juz po lekturze tego tematu, gdyż potrzebuję nr. części do tarcz i klocków. Wcześniej myślałem, że te zakładane na pierwszy montaż w mojej B8 to ATE, ale kilka postów wyżej przeczytałem, że 320 mm to system TRW.

Czy mógłby ktoś z kolegów podać numery części, oraz markę na pierwszy montaż dla części:

* tarcze i klocki hamulcowe przód (mam 1LA);

* tarcze i klocki hamulcowe tył (1KW);

z góry bardzo dziękuję!

Założ od razu 345mm z przodu jeśli chcesz zmieniać tarcze :wink: Zawsze trochę lepiej hamuje i wygląda :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Założ od razu 345mm z przodu jeśli chcesz zmieniać tarcze :wink: Zawsze trochę lepiej hamuje i wygląda :wink:

Do zaciskow z 320mm wlozyc tarcze 345 mm ??

Opublikowano
  • Autor

jak zmienisz jarzmo to tak

Opublikowano

Nie do końca

Opublikowano

Nie do końca

Co tam znalazłeś? :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Jakbym Ci powiedział to musiałbym Cie zabić

Wandej gdzie moje tarcze ?

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.