Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
54 minut temu, Bojka1 napisał(a):

Panowie pytanie, czy do tarczy dba 4000 T3 jest sens montować zwykły klocek ?

Ja teraz do dba 4000 t3 założyłem brembo extreme. Niestety dba nie mają nawet u siebie klocków na tył ?

Opublikowano
Godzinę temu, gagat3k napisał(a):

Ja teraz do dba 4000 t3 założyłem brembo extreme. Niestety dba nie mają nawet u siebie klocków na tył ?

Tylko niestety pod tarcze 356 chyba nie mają w ofercie ...

Opublikowano

Cześć wszystkim. Mam pytanie, stoję przed zmianą hamulcy, mam wersje competition. Jeśli ktoś ma na sprzedaż jakiś fajny większy zestaw w dobrych pieniądzach to proszę priv, a jeśli nie to potrzebuje pomocy w doborze odpowiednich klocków i tarcz na tył.

Opublikowano

Jaki chcesz  rozmiar  ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć

Może ktoś doradzi jakiś fajny zestaw na przód ,tarcze + klocki do a4 b8 cjcb vin WAUZZZ8K0DN032850? Myślałem nad kompletem z ate ale podobno to nie ta jakość co wcześniej.

Opublikowano

jak felga Ci ogarnie to od razu wrzucaj 320/30mm bo seria to....

tarcze mozesz dac TRW Bosch Mintex Brembo Ferodo itd itp, klocki podobnie

no i do tego swiezy płyn hamulcowy np Ate SL6 lub Typ200

Edytowane przez Dev

Opublikowano

A np. Tarcze Zimmermann + klocki Ferodo?

Opublikowano
16 minut temu, hubertus28 napisał(a):

A np. Tarcze Zimmermann + klocki Ferodo?

Wszystko jedno,  ale od razu zmiana ma 320

Opublikowano
10 godzin temu, hubertus28 napisał(a):

A np. Tarcze Zimmermann + klocki Ferodo?

Przez lata jeździłem na tarczach Zimmerman w B8 i nie mam zastrzeżeń. Klocki ate lub Ferodo , chociaż te pierwsze wydawały mi się nieco lepsze .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy jest tu jakiś sprzedawca klocków hamulcowych? Ferodo ds4044 by mnie interesowały.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Ostatnio na przeglądzie technicznym auta wyszło, że tylne prawe koło słabiej hamuje. Z racji, że jestem z tych co mają cięższą  nogę to szybko zauważyłem, że auto hamuje słabiej . Na przednich tarczach zrobiło się lekko fioletowo . Miałem w planie oddanie do regeneracji tylnych zacisków ale może bardziej doświadczeni forumowicze coś mi doradzą :) . Tylne tarcze są jeszcze ok, natomiast przód już ma około 1mm rantu mimo że nie są najcieńsze . Czytałem na forum że można pokombinować z jarzmami i zamontować troszkę większe tarcze. Mam dwa zestawy kół, zimowe 16" i letnie 17". Bardzo bym prosił by ktoś mi zaproponował jakieś rozwiązanie które mnie nie zrujnuje . Mój VIN   WAUZZZ8Kx9A007825

Opublikowano

najlepiej zapodac 320 z przodu

mam zestaw po regeneracji, tył tez znajde

Opublikowano
5 minut temu, Dev napisał(a):

najlepiej zapodac 320 z przodu

mam zestaw po regeneracji, tył tez znajde

Z tego co dzisiaj mierzyłem to na przodzie mam 320. Ile byś chciał za zestaw zaciski jarzma na tył ? Ah na tyle mam też ponad 300 mm, cieżko było to zmierzyć ale miarka pokazywała trochę ponad 300mm

Edytowane przez krzysiek157

Opublikowano
37 minut temu, krzysiek157 napisał(a):

Z tego co dzisiaj mierzyłem to na przodzie mam 320. Ile byś chciał za zestaw zaciski jarzma na tył ? Ah na tyle mam też ponad 300 mm, cieżko było to zmierzyć ale miarka pokazywała trochę ponad 300mm

 

zadzwom jutro 693456699

Opublikowano

Szukam tarcz i klocków pod 320mm do B8 i występują dwa warianty - do 20.06.2011 i od 20.06.2011. Różnica jest 0,1mm na wysokości tarczy i 4mm na piaście (foto w załączniku). Zaciski jakie mam to 8K0105S i 8K0106S z A5 2.0TFSI. Pasuje to zamiennie między sobą i zamawiać obojętnie które czy jest jakaś różnica?



image.png

image.png

Edytowane przez PiXX

Opublikowano

daj VIN

Opublikowano

Dzień dobry,

czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie tarcze i klocki założyć na przód A4 B8 Avant 2.0 TDI 143 KM

VIN WAUZZZ8K69A013198

 

Prosiłbym o wytłumaczenie, jestem zielony w temacie...

Opublikowano
19 godzin temu, bart5 napisał(a):

Dzień dobry,

czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie tarcze i klocki założyć na przód A4 B8 Avant 2.0 TDI 143 KM

VIN WAUZZZ8K69A013198

 

Prosiłbym o wytłumaczenie, jestem zielony w temacie...

 

8W0 615 301 T

8K0 698 151 P

Opublikowano

Jestem w trakcie kompletowania swapu na 356mm, szukam dobrego zestawu tarcze + klocki...
Myślałem o DBA Street i tak, żeby oszczędzić tarczę jakiś "miękki" klocek - ewentualnie jaki jest sprawdzony zestaw (dobrze jakby były nawiercane/nacinane tarcze) na ten rozmiar z A6 C7?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.