Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wady i zalety 3.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było na parkingach uważać :)

a coś jaśniej? bo ciężko to zrozumieć :kwasny:

Opublikowano

Kolega twierdzi ze gdybyś na parkingu nie kręcił kierownica to byś nie miał problemu, zapomniał się tylko pochwalić jak parkuje bez kręcenia kierownica.....

Opublikowano

Fajne ma pomysły. Już pompa wyleczona, cisza jak makiem zasiał :wink:

Opublikowano

Kolega twierdzi ze gdybyś na parkingu nie kręcił kierownica to byś nie miał problemu, zapomniał się tylko pochwalić jak parkuje bez kręcenia kierownica.....

4336_1127_500.jpg



a coś jaśniej? bo ciężko to zrozumieć :kwasny:

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Zablysneles jak gwiazda :)

Opublikowano

Nie sądzę żeby od kręcenia na śniegu padła pompa:) swoją drogą dźwięk 4.2 jest za***isty.

Opublikowano

Nie sądzę żeby od kręcenia na śniegu padła pompa:) swoją drogą dźwięk 4.2 jest za***isty.

No dźwięk miodzio, też myślę że nie ale w e46 330D zmęczyłem z kumplem trzy pompy.

Zablysneles jak gwiazda :)

To przez tą łysinkę, jeszcze mi kłaki nie urosły

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Jak będę miał chwilę to pokaże Wam jak może ładnie chodzić 3.0TDI:P

Opublikowano

Jak to chodzi to wiekszość z nas wie i zazdrości :decayed: do pozazdroszczenia nie są koszty związane z ewentualnymi wymianami.

Opublikowano

Jak będę miał chwilę to pokaże Wam jak może ładnie chodzić 3.0TDI:P

A co, monitoring Cie nagrał :P


do pozazdroszczenia nie są koszty związane z ewentualnymi wymianami.

Bez przesady, jedyne czego ja się boje to wtryski, ale po wstępnym rozeznaniu już wiem że ceny podawane na forum mają potężny zapas.

Opublikowano


do pozazdroszczenia nie są koszty związane z ewentualnymi wymianami.

Nie szybkich i jednocześnie tanich w utrzymaniu samochodów. Mogą być jedynie:

1. drogie

2. bardzo drogie.

Moim zdaniem a4 3.0 tdi należy do pierwszej kategorii.

Opublikowano

Gdyby nie rozrząd i wtryski to nie byłoby o czym gdybać.

Opublikowano

Jak będę miał chwilę to pokaże Wam jak może ładnie chodzić 3.0TDI:P

A co, monitoring Cie nagrał :P

Nie, chodzi mi bardziej o dźwięk mojego przelotowego wydechu:)

Opublikowano

Pełen czy tylko kat , dpf ? LC masz zrobione ?

BTW: fle...smród i dym nie lubię

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Lubię nie lubię ale 230km pod maska a spalanie ok 10L.

Opublikowano

Pełen czy tylko kat , dpf ? LC masz zrobione ?

BTW: fle...smród i dym nie lubię

Został kat wstępny i główny a reszta to 2,5" nierdzewka. LC czyli?

Opublikowano

Launch Control :polew:

Opublikowano

Nie mam, z reguły nie ścigam się a jak już mam ochotę to i tak mało który napotkany na trasie samochód daje mi rade spod świateł.

Edytowane przez sebastian_marat

Opublikowano

Apropo twojego przelotu, jaki to przelot jak nie ma DP i masz 2 katy? Wiesz co to przelot?

Opublikowano

Lubię nie lubię ale 230km pod maska a spalanie ok 10L.

chyba mało kto ma tutaj 230 ;] te 250-270 bym przyjmował jako standard, i nie 10L a bardziej okolice 8. Po za to tym to stałe 4x4, większa waga i na pewno nikt tutaj na 15 czy 16'' nie zasuwa.

Nie mam, z reguły nie ścigam się a jak już mam ochotę to i tak mało który napotkany na trasie samochód daje mi rade spod świateł.

na wydech fajnie robi :) ale fakt przy tipie jest trochę inaczej i chyba nie byłoby to zalecane.

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.