Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wady i zalety 3.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Apropo twojego przelotu, jaki to przelot jak nie ma DP i masz 2 katy? Wiesz co to przelot?

Weź pod uwagę że to jest DIESEL

Opublikowano

I co w związku z tym ? Patroszenie prostsze niż w BP.

Opublikowano

Dokladnie

Opublikowano

Gdyby nie rozrząd i wtryski to nie byłoby o czym gdybać.

Jak by 2.0 TDI miał bezawaryjne wtryski i niezniszczalny rozrząd na łańcuchu, to można by mówić, że faktycznie w porównaniu do tego 3.0 wali po kieszeni niebotycznymi kwotami. Ale za jedno i drugie trzeba płacić w 2.0 tylko mniej niż w 3.0, a różnica nie jest aż tak przytłaczająca. Poza tym w 2.0 bywają inne problemy, których 3.0 nie ma.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dokładnie, pisałem to kilka razy ;]


Mały Of, czy który z Kolegów mógłby mi cyknąć fotkę wlepy z ciśnieniami powietrza w oponach ?

U mnie niestety ktoś zbyt dokładnie mył auto..

Opublikowano

Proszę

8cb8cdb69f244de56b91bf6caad8cbae.jpg

Opublikowano

https://lh3.googleusercontent.com/Ms2VQFn1Cd3zaDvtMVjImT_IJfGYZ9gxAvwUzljydaMzrXnXgZ7zlnJlrO5bAAn4et9CVyT8YcDG5Xo=w1054-h680

A czemu mój samochód nie przewiduje kół 18"? :eusathink:

Edytowane przez poczekaj

Opublikowano

Może nalepka jest nie od tego auta ? Ja miałem auto fabrycznie na 235/40/18 tak jak na wlepce.

Opublikowano

No raczej nikt wlepki nie przekładał. Nieważne i tak nie planowałem wkładać 18".

Opublikowano

Dzięki, tak myślałem że 2,5 dla 18 to za mało.

hmm wlepy często drukują i przyklejają, może tu powstawał błąd.

Opublikowano

Chłopaki pytanie trochę na temat bo o przelotach rozmawialiście...orientujecie się czy można jakoś dostać flanszę ta która jest skręcana do turbo w 3.0 TDI a jest elementem kata? Czy tylko samodzodzielne wytworzenie z jakiegoś grubego płaskownika wchodzi w grę?

Opublikowano

Chłopaki pytanie trochę na temat bo o przelotach rozmawialiście...orientujecie się czy można jakoś dostać flanszę ta która jest skręcana do turbo w 3.0 TDI a jest elementem kata? Czy tylko samodzodzielne wytworzenie z jakiegoś grubego płaskownika wchodzi w grę?

Musisz sobie samemu dorobić, bo nikt nie sprzedaje gotowca.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki pytanie trochę na temat bo o przelotach rozmawialiście...orientujecie się czy można jakoś dostać flanszę ta która jest skręcana do turbo w 3.0 TDI a jest elementem kata? Czy tylko samodzodzielne wytworzenie z jakiegoś grubego płaskownika wchodzi w grę?

Musisz sobie samemu dorobić, bo nikt nie sprzedaje gotowca.

wykrec ten downpipe z katem, zawiez do dobrego mechesa od wydechow, odbierz z wycietym katem :)

Jak koles obeznany, to zrobi sobie konstrukcje do ktorej przykreci kolektor, wytnie kata i wspawa rure pomiedzy. (nie ma potrzeby robienia tego na aucie)

Ja placilem za taka przerobke 50zl...

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie mam do kupienia ASB 06r, zrobione wszystkie wtryski rok temu i górny napinacz, za auto gość chce 38 000 (full opcja w sline). Silnik nie grzechocze ale zakladajac ze przy przelocie 250k robiony byl tylko gorny napinacz moge sie spodziewac ze caly rozrzad bedzie do roboty?

Edytowane przez Virnik

Opublikowano

Tak jest takie ryzyko. Ale jest też szansa że bez problemu przejedziesz 100 tys. km. Nigdy nie wiesz... Ale jak samochód w dobrym stanie to po wymianie wtrysków z takim wyposażeniem cena jest w miarę ok. Najwyżej zrobisz ten rozrząd za 4k i będziesz miał z głowy największe problemy z silnikiem na wiele lat. No chyba, że z wtryskami nie jest tak jak mówił właściciel.

Edytowane przez poczekaj

Opublikowano

myślisz że na miejscu będzie negocjacja na chociaż połowę rozrządu?

Opublikowano

Pokaż zdjęcia w dziale zakup kontrolowany, to coś ludzie podpowiedzą. Tak to ciężko wywróżyć.

Opublikowano

jeśli automat rozrząd może być w dobrym stanie.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Też pytanko OF, sorki z góry :hi:

Jakie dokładnie jest ori turbo w 3.0 ASB? To jest KKK czy Garrett? Jaki to jest dokładnie model? Coś nie mogę znaleźć...

Opublikowano

w a4 kkk bv50 0054

z resztą sam możesz u siebie sprawdzić, nawet górnej osłony silnika nie trzeba ściągać

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.