Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Małopolska] Widziany, widziana


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

[/color]Dzis TRANSIT na Tynieckiej oraz WASKI przed chwila na Nowohuckiej pedzil do Centrum i oczywiscie autko. Lennoxa na Krakusa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj w miejscowosci Kamienica, kolo limanowej B5 na ramkach klubowych tablice KLI z przodem z B7 :grin::grin:

Podziwiam gościa :wink:

ale na forum chyba go nie ma.:facepalm:

Napewno nie ma go na forum - zaczepilem gościa kiedyś na parkingu i mówił że kupił auto gdzieś w łódzkim z ramkami klubowymi ale myślał że to taka ozdoba :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w miejscowosci Kamienica, kolo limanowej B5 na ramkach klubowych tablice KLI z przodem z B7 :grin::grin:

Podziwiam gościa :wink:

ale na forum chyba go nie ma.:facepalm:

Też go już kilka razy spotkałem. Ktoś z forum go tak urządził i sprzedał razem z ramkami

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

A ja w niedzielę koło południa w Zabrzeży koło kościoła, widziałem WRCLagunę jak wracał z BT, :papa: pozdrowiony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 17.30 na autostradzie w kierunku Bochni ciemne b8 sedan na ramkach.. Kwi.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 18.15 koło Kamieńskiego na skrzyżowaniu pod Bonarką B6-ka chyba w kolorze stalowym (było ciemno i nie była za czysta) na blachach KLI....... . Ta trąbka jak przelatywałem obok to odemnie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Dzis TRANSIT na Tynieckiej oraz WASKI przed chwila na Nowohuckiej pedzil do Centrum i oczywiscie autko. Lennoxa na Krakusa;)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około 18.15 koło Kamieńskiego na skrzyżowaniu pod Bonarką B6-ka chyba w kolorze stalowym (było ciemno i nie była za czysta) na blachach KLI....... . Ta trąbka jak przelatywałem obok to odemnie.

pozdrawiam

Dzieki kolego...tak ja lecialem do bonarki...no musze ja umyc bo jest tragedia:/

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 8.10 na ulicy Sienkiewicza czarne B7 Avant na ramkach Kr 33.. :wink: i ok 17.15 na rondzie matecznym srebrne B5 Avant też na ramkach Rkr 68... :wink:

Pozdrawiam.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parkingu pod Tesco na Kapelance czarne a4 b7 avant KR..HS msuiales szybko wysiasc bo jeszcze widzialem swiatla wlaczone a ja si epakowalem 5 metrow od Ciebie :)

to ja, zaraz po powrocie z BT Córce i Żonce coś na prezent kupić :wink:

W Tesco ? :polew: Nie lepiej oscypka po drodze było kupić ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziś około 13:00 w KRK na Królewskiej chyba nr 27 pod salonem Plusa czarne b7 S-line w avancie blachy PO i ramki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parkingu pod Tesco na Kapelance czarne a4 b7 avant KR..HS msuiales szybko wysiasc bo jeszcze widzialem swiatla wlaczone a ja si epakowalem 5 metrow od Ciebie :)

to ja, zaraz po powrocie z BT Córce i Żonce coś na prezent kupić :wink:

W Tesco ? :polew: Nie lepiej oscypka po drodze było kupić ? :naughty:

no właśnie nie lubią bo nie wiedza co dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziś około 13:00 w KRK na Królewskiej chyba nr 27 pod salonem Plusa czarne b7 S-line w avancie blachy PO i ramki :hi:

nr 57. jam to byl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:05 Trzastek i jego 3.2 FSI V6 na Brożka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzastek chwile przed Pablo na Nowohuckiej , trąbie a gość nic....ale fakt mógł nie poznać bo auto moje że tak powiem nie grzeszyło czystością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 czarny KR....PS inwalida :naughty: Bonarka

:hi:

Nie koniecznie inwalida, niepełnosprawni też mogą na niebieskim stawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 czarny KR....PS inwalida :naughty: Bonarka

:hi:

Nie koniecznie inwalida, niepełnosprawni też mogą na niebieskim stawać...

no tak :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie to byłem ja :decayed::decayed::decayed:

Cuber - trąbienia mogłem nie słyszeć bo zagadany przez głośnomówiący byłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 8.10 na ulicy Sienkiewicza czarne B7 Avant na ramkach Kr 33.. :wink: i ok 17.15 na rondzie matecznym srebrne B5 Avant też na ramkach Rkr 68... :wink:

Pozdrawiam.. :hi:

Jeśli chodzi o B5 to ja. Również pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około 8.10 na ulicy Sienkiewicza czarne B7 Avant na ramkach Kr 33.. :wink: i ok 17.15 na rondzie matecznym srebrne B5 Avant też na ramkach Rkr 68... :wink:

Pozdrawiam.. :hi:

Jeśli chodzi o B5 to ja. Również pozdrawiam :wink:

Jechaliśmy praktycznie jeden za drugim aż do Brzeska tylko że ja firmówką.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...