Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzisiaj koło 19:30 pod M1 PABLO widziany wypucowaną bunią :)

Gdzieś ty był:grin::decayed:

na parkingu :decayed:

wyjeżdżałem z parkingu a Ty przede mną przejechałeś tą alejką :)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Tak myślałem że to ty w tych rejonach :)

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

na parkingu :decayed:

wyjeżdżałem z parkingu a Ty przede mną przejechałeś tą alejką :)

:decayed:

Opublikowano

widziany chyba laskosz na parkingu przy Sandecji.

Opublikowano
IMG_0015.jpgIMG_0016.jpgIMG_0017.jpg nie kojarzę za bardzo kolegi, a pierwszy raz widziany w tym miejscu...widok udokumentowany:wink: i może ktoś widział/kojarzy b5 avant srebrne na niebieskich bucikach?
Opublikowano

Pozdrawiam kolegę w czarnym avancie B6 KMY na wysokości M1 przed 21:00 :decayed:

Opublikowano

Ciemne B6 Avant 1,9 KRA koło Lidla na Mistrzejowicach wczoraj koło 20:30

Opublikowano

wczoraj na lotnisku w pyrzowicach srebne b5 avant na kr blachach i z ramkami klubowymi tak kolo godziny 20.20

Opublikowano

W środę 22 widziane B5 sedan zielone z ledami na tyle w Krakowie pod Motorino na Wielickiej.

Opublikowano
wczoraj na lotnisku w pyrzowicach srebne b5 avant na kr blachach i z ramkami klubowymi tak kolo godziny 20.20

Śwagra bylem odebrać:decayed:

Opublikowano

Dziś w Brzesku pod Intermarche widziany tomasz_gti.. :hi:

Opublikowano
Dziś w Brzesku pod Intermarche widziany tomasz_gti.. :hi:

zgadza sie auto tam stało:hi:

ale obecnie żona użytkuje

Opublikowano

:hi:

dziś koło 16 w Brzesku na parkingu pod marketem przy rondzie (wlatywałem od strony Nowego Sącza) ciemne S4 B6 albo b6 z body S4 :decayed: bo tylko przód widziałem, na ramkach + duże koło + ramka z przodu

Opublikowano
:hi:

dziś koło 16 w Brzesku na parkingu pod marketem przy rondzie (wlatywałem od strony Nowego Sącza) ciemne S4 B6 albo b6 z body S4 :decayed: bo tylko przód widziałem, na ramkach + duże koło + ramka z przodu

Patrz wyżej :decayed:

:grin:

Opublikowano
:hi:

dziś koło 16 w Brzesku na parkingu pod marketem przy rondzie (wlatywałem od strony Nowego Sącza) ciemne S4 B6 albo b6 z body S4 :decayed: bo tylko przód widziałem, na ramkach + duże koło + ramka z przodu

to moje:wink:

Opublikowano

29.05 - Borek mijany Boseron ?? jechales w kierunku Zawilej.

- Kolega z Czarnej B7 z walnietym lewym bokiem (drzwi) godz 19 Bonarka

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ciemno zielony b5 sedan.. us.. widziany dziś w Lipnicy.. :hi:

Opublikowano

Ślepy??

Opublikowano
29.05 - Borek mijany Boseron ?? jechales w kierunku Zawilej.

- Kolega z Czarnej B7 z walnietym lewym bokiem (drzwi) godz 19 Bonarka

Pozdrawiam :)

to ja pozdro :wink:

Opublikowano

:hi:

dziś koło 11:30 w Krk chyba na Wodnej B6 niebieskie avant bez relingów i felga grafit rs6 o ile dobrze pamiętam, wlepa Divisionu chyba to auto kolegi Wąskiego, przepiękna sztunia ale brak relingów :thumbdown:

Opublikowano
:hi:

dziś koło 11:30 w Krk chyba na Wodnej B6 niebieskie avant bez relingów i felga grafit rs6 o ile dobrze pamiętam, wlepa Divisionu chyba to auto kolegi Wąskiego, przepiękna sztunia ale brak relingów :thumbdown:

tenx :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.