Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś ok 19:45 na parkingu pod Mc Donalds w Czyżynach błekitna S-ka B6 sedan na klubowych ramkach, stałem 2 autka obok- śliczny kolorek

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: ,też mi wpadł w oko czarny avancik

Opublikowano

:hi: :hi: ,też mi wpadł w oko czarny avancik

lepiej bys wpadl wreszcie na spota :wink:

Opublikowano

~1930 na klinach pod piz*eria szare b6 avant KR 3A*** na klubowych ramkach

To ja:) Pozdrawiam

Opublikowano

wczoraj rano na Limanowskiego kolega w beżowej b5 na KBR, otrąbiony ale nie wiem czy ogarnął...

Opublikowano

:hi: :hi: ,też mi wpadł w oko czarny avancik

lepiej bys wpadl wreszcie na spota :wink:

to daj znać kiedy bedziesz sie wybierał to moze podjade

Opublikowano

W ten wtorek mnie nie bedzie bo oddaje padline do lakiernika, ale za tydzien bede jechal to napisze Ci sms i jak cos to podjade do Ciebie pod blok ;)

Bo i tak zawsze kolo Ciebie przejezdzam jak zabieram auto z parkingu wiec nie ma problemu :)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnego sedana B7 KRAxxxxx otrąbionego dziś rano ok.8mej na węźle zjazdowym z obwodnicy Krakowa na DK44 :)

Edytowane przez countryFan

Opublikowano

Czarna b8 avant KWI xxxx na klubowych ramkach w Dobczycach :P

Edytowane przez maroo1991

Opublikowano

Dzisiaj około 10: 00 srebrne B6 avant na klubowych os. Oświecenia . Rozmijaliśmy się . Pozdrawiam. :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

dzisiaj Na Dobrego Pasterza coś takiego uszczeliłem:

36426f442b2ef56bmed.jpg

Pozdrawiam kierownika :)

Był bym wdzięczny jakby odezwał się właściciel i napisał coś na temat felg i zawieszenia (rozmiar, szerokość, ET felg, rozmiaru opon oraz rodzaju zawieszenia). Obecnie szukam czegoś do siebie, a te mi całkiem pasują.

Opublikowano

Kolego, nic nie widać ;-)

Opublikowano

ae724d473587d160f245abb004c0d2ca.jpg

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś ok 13stej na wylocie z Wieliczki na dwupasmówke granatowe B7 avant na KR... Pozdr dla kierownika ;)

Opublikowano

dzisiaj Na Dobrego Pasterza coś takiego uszczeliłem:

36426f442b2ef56bmed.jpg

Pozdrawiam kierownika :)

Był bym wdzięczny jakby odezwał się właściciel i napisał coś na temat felg i zawieszenia (rozmiar, szerokość, ET felg, rozmiaru opon oraz rodzaju zawieszenia). Obecnie szukam czegoś do siebie, a te mi całkiem pasują.

Witam panowie,miło że ktoś wreszcie mnie ustrzelił:) Co to pytań to postaram Ci odpisać na weekendzie, Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ustrzelony pod Lidlem

525dea1de2444b0b263c6207109f863c.jpg

Opublikowano

Dzisiaj czarne b7 rejestracja SB na odcinku miedzy Rabka a Mszana Dolna więcej nie zdążyłem zauważyć :)

Opublikowano

Dzisiaj około 14 30 na Sołtysowskiej A4 B5 srebrny sedan na ramkach klubowych, rejestracji nie zdążyłem zauważyć bo ostatnim momencie zobaczyłem :) Pozdrawiam

Opublikowano

Cuber pod orizą w gdowie?? ;)

Opublikowano

Ustrzelony pod Lidlem525dea1de2444b0b263c6207109f863c.jpg

To piękne Blue często widzę na Cienistej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.