Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grubość wartswy lakieru


RALF76

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest grubość fabryczna lakieru b6/b7 i b8 - dzwoniłem do ASO i powiedzieli że do 200 a nawet dopuszcza producent do 350 więc rozbieżność spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem swojego prawie wszędzie pokazywał 70-90 (maska,dach,drzwi,błotniki)

Tylko tylny prawy błotnik miał 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ASO podobnie jak i Ty usłyszałem ze od 90 do 350 to "norma".

Klape tył mam 90-100 boki 130, maske 120-130 ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ,

Wlasnie zakupilem B6 i przed kupnem pojechalem do mechanika u którego zrobiłem pomiar lakieru, i ciekawa sprawa bo wszystkie drzwi i blotniki pokazywalo ok 300 a dach, przednia maska i tylnia klapa ok 180.

I ciekawy jestem czy boki były malowane bo były przerysowane czy tak jest oryginalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu podczas kontroli przedsprzedażnej B7 Pan doradca klienta powiedział, że proces technologiczny produkcji samochodu dopuszcza powtórne lakierowanie elementów. Jeśli nie ma śladów ingerencji w łączenia elementów lub szpachli, to jest to możliwe. Dwa elementy miały 170, reszta 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak . Wczoraj dorwalem miernik lakieru pomyślałem sprawdze jak u mnie i moje zdziwienie , na mierniku wyskoczyło 220-240 całe auto , miernik sprawny sprawdzałem nowe bmw3 i tam 100-120. Dodam że auto mam od nowosci,i co o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie powoli będe sprzedawał , jak to wytłumaczyć Panu Zdzisiowi że to ori lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze czasem ciezko pewnym osobom cokolwiek wytlumaczyc. Znajomy ostatnio "mierzyl" lakier na aucie rodzicow po zakupie-zobaczyl 340um iii "looo qwa ile tu szpachli" - pdpadlem! Do nie ktorych nie dochodza argumenty o powtornym malowaniu. Ja obecnie tez mam dylemat z kilkoma delikatnymi wgnieceniami na masce....malowac i ktos mi powie ze polowy przodu nie bylo....czy odpuscic i wq...iac sie za kazdym razem jak otwieram garaz ????!!!!! Ciezko wszystkim dogodzic :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by te wgniotki wyćiągnąć, ja mialem takie na drzwiach i śladu nie zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by te wgniotki wyćiągnąć, ja mialem takie na drzwiach i śladu nie zostalo.

Byłem, pytałem...jakoś entuzjazmu żeby chciał się tym zająć u gościa nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...