Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2008-2012


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie zakodowałeś wszystkie opcje w kanałach 63,64,65,66 ustawiając:

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)

3 = Dynamik

4 = Individual

A że masz concerta to nie masz opcji individual. dlatego przełącza ci niby na individual a że go nie masz to ci wtedy nic nie podświetla

We wszystkich tych kanałach mam na auto, czyli 2. Co znaczy, że zakodowałem wszystkie?

e to źle z przyciskiem powinieneś zakodowac tak jak napisał sikszak

To jak mam zakodować.

1 = Comfort 63

2 = Auto (Standard)64

3 = Dynamik 65

4 = Individual 66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kanały 63,64,65,66 to poszczególne klucze. Zmieniając ich wartości zmieniamy domyślne ustawienie ADS po odpaleniu auta. Gdybym zakodował tak jak piszesz, to dałoby tyle, że w zależności o użytego klucza, różnie startowałby ADS. Myślę, że nie tędy droga, ale dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobrze widzę, że na tym filmiku jest panel ADS z czarnym piano ??? to polift czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie każdy jest z czarnym piano ? ja przynajmniej taki mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie każdy jest z czarnym piano ? ja przynajmniej taki mam

No chyba nie, widziałem zwykłe, a masz może taki na zbyciu ???:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki w samochodzie

IMG9912JP_enqeeps.JPG

Kupiłem razem z przełącznikiem ESP i PDC na prawą stronę + Zmieniarka w niewiadomym stanie za 150zł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki w samochodzie

http://s3.ifotos.pl/img/IMG9912JP_enqeeps.JPG

Kupiłem razem z przełącznikiem ESP i PDC na prawą stronę + Zmieniarka w niewiadomym stanie za 150zł :grin:

Też taki chce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja myślałem że wszystkie takie są :polew: przynajmniej mam teraz coś innego niż wszyscy :grin:

Zastanawiałem się jeszcze nad jedną rzeczą. Widziałem manetki w A8 (same manetki) w piano :D ciekawe czy da się przełożyć wyglądały identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja myślałem że wszystkie takie są :polew: przynajmniej mam teraz coś innego niż wszyscy :grin:

Zastanawiałem się jeszcze nad jedną rzeczą. Widziałem manetki w A8 (same manetki) w piano :D ciekawe czy da się przełożyć wyglądały identycznie

Ja mam takie, lewa strona pasuje p&p, prawa jest rzeźba, A8 nie ma przełączników komputera, ja przełożyłem od polifta A4, trzeba wycinać otwory, ale jak widać... się da :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja myślałem że wszystkie takie są :polew: przynajmniej mam teraz coś innego niż wszyscy :grin:

Zastanawiałem się jeszcze nad jedną rzeczą. Widziałem manetki w A8 (same manetki) w piano :D ciekawe czy da się przełożyć wyglądały identycznie

Ja mam takie, lewa strona pasuje p&p, prawa jest rzeźba, A8 nie ma przełączników komputera, ja przełożyłem od polifta A4, trzeba wycinać otwory, ale jak widać... się da :naughty:

Oż Ty :) ja też mam teraz od polifta czyli lewa pasuje a prawa rzeźba hmm a masz foto :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja myślałem że wszystkie takie są :polew: przynajmniej mam teraz coś innego niż wszyscy :grin:

Zastanawiałem się jeszcze nad jedną rzeczą. Widziałem manetki w A8 (same manetki) w piano :D ciekawe czy da się przełożyć wyglądały identycznie

Ja mam takie, lewa strona pasuje p&p, prawa jest rzeźba, A8 nie ma przełączników komputera, ja przełożyłem od polifta A4, trzeba wycinać otwory, ale jak widać... się da :naughty:

Oż Ty :) ja też mam teraz od polifta czyli lewa pasuje a prawa rzeźba hmm a masz foto :) ?

Dokładnych nie mam, możesz zajrzeć tutaj: http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-caha-czarna-lalunia-273058/index8.html, coś tam widać, ale słabo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czysto teoretyczne: jeżeli juz wszystko zakodowałem i zainstalowałem przycisk (radio concert) to jak powinienem zakodowac kanały 63, 64, 65 i 66

Rozumiem że kanał

63 ->1 comfort

64 -> 2 auto

65 -> 3 dynamic

a co z 66 jeżeli nie mam opcji indyvidual? mam zostawić tam 2 czyli auto czy wpisać 0

a jeżeli chciałbym zakodować nie mając przycisku a chce mieć opcje dynamic to muszę wszędzie wpisać 3? nawet w 66 kanale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co z kanałem 66 jeżeli mam już przyciski a na bank ie będe miał opcji indyvidual?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chce zamontować instalację pod ADS. Mam wszystkie części tj. kable wtyczkę przełączniki. Powiedzcie gdzie ostatecznie się wpinaliście z kablami. Brązowy (masa) w którym miejscu najlepiej się wpiąć. Fioletowy do wtyczki brązowej w module w pin 4 - tu nie mam problemu. No i kabel do bezpieczników. Mam się wpiąć nim do skrzynki bezpieczników? (jak na filmie zamieszczonym w tym temacie) czy może do tej brązowej wtyczki przy podłodze pasażera (nie wiem tylko co to za wtyczka i jaki tam ma być pin jaka końcówka) Doradźcie jak najlepiej i najsprawniej to podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam tego

BYTE 19 bit 6 zmiana z 0 na 1 ( umozliwia własciwa kontrole podswietlenia dla przełacznika ADS)

Jak zmienić to ręcznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...