Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2008-2012


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartości .

No i jeśli do wartości 65535 dopisuje +32 to wyskakuje mi komunikat że maksymalna wartość to 65535. :huh:

Wie ktoś co zrobić w takim przypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartości .

No i jeśli do wartości 65535 dopisuje +32 to wyskakuje mi komunikat że maksymalna wartość to 65535. :huh:

Wie ktoś co zrobić w takim przypadku ?

Musisz od nowa dodac wartości zgodnie z wyposzaeniem jakie masz .

w chmurce masz podpowidzi, pozniej dodajesz +32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jaka możesz jest najniższa wartość ?

w pierwszym poscie masz wszystko opisane :)

Radio 56 ---> Adaptation 10 ----> Channel 40 "Car Menu Options II" dodajemy +32 do obecnej wartosci .

Jesli mamy 65535 to wpisujemy sume czyli 32 ( ADS ) + NASZE WYPOSAZENIE !!!

http://postimg.org/image/crw3o5wyh/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ktos jak w polifcie zrobic tak, zeby po wyciagnieciu kluczyka nie wracalo na domyslna wartosc (ktora chyba jest auto) a zostawalo na tym co ktos sobie ustawil wczesniej? w tej chwili mam tak, ze jak ustawie individual albo dynamic to po ponownym wejsciu do samochodu mam auto. sprawdzalem w MCE w kanalach mam zupelnie inne wartosci niz to co pierwszym poscie jest opisane:

63 - 0

64 - 218

65 - 0

66 - 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa wszedzie 2....i tez zastanawiam sie czy nie wrzucic 4 zeby non top bylo na indyvidual.

Sorki: pytanie o polifta :/

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies o tym czytałem na innym FORUM ,w polifcie beda inne wartosci.

dwa pytanie - czy da sie w ogole zrobic tak, zeby po odpaleniu bylo to samo ustawienie, ktore bylo przed zgaszenim? czy tylko ustawia sie domyslna wartosc, ktora jest zawsze ustawiana przy rozruchu?

i druga sprawa - nie kojarzysz co to za forum albo jakie te wartosci maja byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladnalem te dwa watki (audizine i audi enthusiast) i o ile to wyjasnia warto 47 w kanale 66 to nie wyjasnia 0 w kanalach 63 i 65 oraz kosmicznej wartosci 218 w kanale 64. ktos ma jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa wszedzie 2....i tez zastanawiam sie czy nie wrzucic 4 zeby non top bylo na indyvidual.

Sorki: pytanie o polifta :/

dziwne u mnie ustwione vcds-em 3 i zawsze bylo 3 nawet na zgaszonym aucie sprawdzalem i zamknietym bylo 3 jak ustawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa wszedzie 2....i tez zastanawiam sie czy nie wrzucic 4 zeby non top bylo na indyvidual.

Sorki: pytanie o polifta :/

dziwne u mnie ustwione vcds-em 3 i zawsze bylo 3 nawet na zgaszonym aucie sprawdzalem i zamknietym bylo 3 jak ustawilem

Kolego ale tu mowa o polifcie, a z tego co widzę w Twoim profilu to Ty masz przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladnalem te dwa watki (audizine i audi enthusiast) i o ile to wyjasnia warto 47 w kanale 66 to nie wyjasnia 0 w kanalach 63 i 65 oraz kosmicznej wartosci 218 w kanale 64. ktos ma jakies pomysly?

Mam to samo :( I zmiana na 4 nie zostaje zapamiętana. Próbowałem we wszystkich naraz i po jednym - nic. A najdziwniejsze że mam tylko trzy ustawienia ADS - comfort, auto i dynamic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladnalem te dwa watki (audizine i audi enthusiast) i o ile to wyjasnia warto 47 w kanale 66 to nie wyjasnia 0 w kanalach 63 i 65 oraz kosmicznej wartosci 218 w kanale 64. ktos ma jakies pomysly?

Mam to samo :( I zmiana na 4 nie zostaje zapamiętana. Próbowałem we wszystkich naraz i po jednym - nic. A najdziwniejsze że mam tylko trzy ustawienia ADS - comfort, auto i dynamic.

:( strasznie mnie wkurza to, ze musze za kazdym razem odpalajac silnik przestawiac na tryb, ktory mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy co mają Concreta czy udało się komuś do przedlifta podłaczyć przycisk od ads ale z polifta ten który WRC wrzucił jako poglądowy na poczatku wątku? bo taki przycisk mi wpadł w rece razem z panelem noi pytanie da się to jakoś podpiać uruchomić? lub może ktoś ma schemat od polifta jak to tam wygląda? jak ten przycisk jest podpięty? bo bede dokładał kilka rzeczy noi odrazu bym sobie ADS uruchomił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest panel do MMI, mając Concerta masz włącznik obok lewarka zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem tylko chodzi mi o to ze mam taki panel jak foto niżej tylko ze z europejczyka z takim przyciskiem pojedynczym pod drive select wiem ze to jest z wersji poliftowej ale czy da się ten przycik podłaczyć zeby działał w przedlifcie a jak ktoś wie to jak? lub jakieś schematy jak go podpiać? ads.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasuje fizycznie, to nie sądzę żeby się czymś różnił.

Takich zmian jak sposób podłączenia i funkcjonowanie klawisza ADS, to chyba robiąc facelift nie dokonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...