Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2008-2012


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, tylko pobieżnie przejrzałem..

A w takim razie ten przycisk z autem na wzniesieniu na tym samym zdjęciu do czego służy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie , jak zrobiłem tego moda to przycisk Drive Select miałem ustawiony na inwidual czyli na ustawienia jakie sobie ustawiłem na mmi i zawsze tak miałem a od pewnego czasu zauważyłem że jak włączę zapłon to sam mi się przestawia i na włączniku i zapala się Auto , przełączę ręcznie przyciskiem na Inwidual i jak wyłączę zapłon i ponownie włączę to znowu przełącza się na Auto , dlaczego tak się dzieje , co jest przyczyną , przedtem tak nie miałem jak ustawiłem na Indiwidual tak zawsze było , żadnych błędów nie ma :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kanalach ustawione jest na auto i tak zawsze "auto zaczyna". Sam na indywidual przestawiam. Po wylaczeniu zaplonu wraca na auto bo tak ma w kanalach opisanych w pierwszym watku ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie kanały były przestawione wszystkie na 2 , dziwne :eusathink:, zakodowałem ponownie i wszystko wruciło do normy :naughty: dzięki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie kanały były przestawione wszystkie na 2 , dziwne :eusathink:, zakodowałem ponownie i wszystko wruciło do normy :naughty: dzięki za podpowiedz

Ten typ tak czasem ma, u mnie kiedyś zniknął sam z siebie GAUGE TEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem robionego swapa z 3G na 3G+ i szczerze mówiąc nie przyglądałem się temu na starym MMI. Jak zmienie sobie na MMI tryb ADS to nie zmienia mi się podświetlenie na guziku. Gdzie szukać błędów w kodowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jeżeli posiadam juz ori ADs, czyli w mmi moge ustawić przycisk individual i mam panel z przyciskami to czy moge jeszcze coś zakodować? Posiadam manuala w quatro i zastanawiam sie czy sa jeszcze jakies ustawienia .??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

mam MMI 3G+ i jak to zakoduję czy z poziomu MMi mogę przestawiać między

1 = Comfort

2 = Auto (Standard)
3 = Dynamik
4 = Individual

a servotronic jest :)

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w MMI BASIC wejsc w ukrytr menu ???? caly czas mam blad CHARISMA CONTROL MODULE w 09 - NO SIGNAL posiadam servotronika

na DYNAMIC nie to auto :))))) co bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly czas mam blad CHARISMA CONTROL MODULE w 09 - NO SIGNAL

Pierwszy post :)

Jedyny bład w kompie to brak przyciskow jak ktos sobie go nie załozy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę zadać głupie pytanie - gdzie sprawdzić, czy w aucie jest Servotronic? Starałem się znaleźć w wątku, ale mi się nie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę zadać głupie pytanie - gdzie sprawdzić, czy w aucie jest Servotronic? Starałem się znaleźć w wątku, ale mi się nie udało :D

w pierwszym poscie masz napisane:) "Kod przekładni servotronic 1N3 - zwykła 1N1"

sprawdz w kodach wyposazenia

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze sprawdzeniem kodu we wlepce w książce dobry, ale... go tam nie ma. Ani 1N1, ani 1N3. W poliftowych chyba jest inaczej. Ale jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Czyli mod nie ma w poliftach większego sensu?

w polifcie sa ;

- elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego kod 1N8

- elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego DYNAMIC kod QZ7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...