Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8TQ K04 LPG by Gregor10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wrzucam wykres strzały po koksie wraz z ukłonami w stronę Gregora

p>

Opublikowano

Powiedz cos więcej o tej turbinie :P

Opublikowano
  • Autor

Turbinę kupiłem z autem i sam byłem mocno zaskoczony, że tam siedziała więc nie mam wielu informacji na jej temat. Ostatnio przeszła regenerację i lekką modyfikację - założony mocniejszy wałek. Na wlocie kompresora średnica jak w K04-15.

Opublikowano

Dokładnie - cóż to za TRANSFORMERS z tej turbiny? :grin: Daj jakies foty spod maski... Więcej info, więęęęceeej! :decayed:

Opublikowano

Ładnie wstaje ta turbinka:naughty: ogólnie przyjemny wynik

Opublikowano
średnica jak w K05-15.

Jak K04 chyba...

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście jak K04-015, poprawione

Fotki turbo

20140312_112546.jpg

20140312_112554.jpg

pozostałe fotki postaram się dodać jutro

Opublikowano

czekaj czekaj, to ma zimna strone k04-015 i masz na to zalozony tip i standardowej średnicy?

Opublikowano
  • Autor

Niestety tak:) Na wlocie kompresora jest toczona złączka aluminiowa połączona z turbo łącznikiem silikonowym.

Opublikowano

Nie kumam. Zamiast wiekszego tipa to wstawiles tam jakas przejsciowke, ktora pasuje pod oryginalny tip?

Opublikowano
  • Autor

Poprawka, no wlocie turbo mam średnicę 51mm. Dowiedziałem się, że K04-15 ma mniejszą. TIP poszedł taki bo nic innego nie było pod ręką.

p><p><img src=imgur[/img]

<a  href=http://s27.postimg.org/vvghydkb7/1_4.jpg' alt='1_4.jpg'> upload gifs[/img]

Opublikowano

jakie masz sprzeglo?

Opublikowano

To jest czym jechać :)

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcie. Nie ściągałem skrzyni. Możliwe, że nie jest seryjne.

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

3 bieg lekko pod górkę

Opublikowano
Nie mam pojęcie. Nie ściągałem skrzyni. Możliwe, że nie jest seryjne.

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

4 bieg lekko pod górkę

a co ty masz za skrzynie biegów????????????? to chyba na III raczej :) 6000RPM i 140km/h to nie IV :) na jakim to jest teraz booscie??? masz jakies logi???

Opublikowano

trojka trojka

Opublikowano

Piękny wynik. Jaką masz gazownie? Ile pokazuje lambda przy bucie? Wstaw większy kolektor wydechowy to Ci jeszcze odblokuje moc bo oryginalny kolektor to pomyłka w przepływach, szczególnie przy 200KM+. Doładowanie 1.1bar?

Opublikowano

logi macie w Diagnostyka Vag :

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
  • Autor

Koledzy faktycznie trójka, już się poprawiłem.

RPM Boost Spec Actual

1960 980 990

1960 1710 1000

2080 1780 1230

2200 1860 1450

2320 2040 1680

2480 2270 1970

2680 2330 2300

2920 2390 2410

3120 2390 2380

3400 2340 2360

3600 2350 2340

3840 2390 2360

4080 2420 2410

4280 2410 2390

4520 2410 2390

4720 2410 2420

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Gazociąg

sterownik LPG Tech 224

reduktor KME Gold

wtryski HANA 2001 Niebieskie

faro 8 mm

Opublikowano

no cos czuje że moje czerwone diablo pójdzie na montaż szybciej niz był plan :) to jest z kołem K04 z mazdy MPS tylko muszla z wirnikiem K03s i tam wlot jest tez 51mm albo 54mm. Muszę iśc sprawdzić

Zdj_cie0529.jpg

Zdj_cie0553.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.