Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mi koleś podpinał tam jakiś kabelek, wybrał z "media" usb i śmigało

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

Graaaaatulacje Mirek :kox:

Pewnie ją niebawem doprowadzisz do odpowiedniego stanu bo póki co jakoś bardziej kręci mnie czarnulka :tongue:

PS Kto bogatemu zabroni, mieć 2fury na placu :decayed:

Ty mi nie zaniżaj - a C2 :decayed:

Seves dla mnie te białas jest prze kozakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak porównujesz jazdę A4 do A5? nie mówię o mocy bo wiadomo, że nie ma co jak na razie porównywać... ale komfort, prowadzenie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to ciężko mi jakoś porównywać bo śmigając skupiam się na elementach wypasu i gadżetach - pomijam już fakt że zakochałem się w sylwetce tego auta ale głównie ma na to wpływ kolor, s-line i zawias - bo musze przyznać przez długi czas strasznie mi się tył tego auta nie podobał - a jak widziałem seryjny zderzak + końcówki wydechu to nie ukrywam wieśniacko to wyglądało

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

Dlatego wcześniej to zawsze mówiłem że jak A5 to tylko coupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zmądrzałeś i wybrałeś sportback :)

Bardzo często się spotykam z pytaniami co do za model Audi. Dużo ludzi myli go z A7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dużo ludzi myli go z A7.

true :decayed:

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

w Bukowinie moje auto stało akurat pod oknem naszego pokoju i jacyś fachowcy (nie widziałem kto) stali i dyskutowali o moim aucie "eee tam A5 jest c**jowe, jest duuużo droższe od A4 a jest dla tych których nie stać na A7" :polew:

co racja to racja na A7 mnie nie stać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu bajerować. Też bym chciał S7, ale jest tak jak mówisz :wink: Co nie zmienia faktu (teraz ostrożnie bo to forum A4 :decayed: ) że sportback jest o wiele ciekawszy w moim odczuciu od sedana A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu bajerować. Też bym chciał S7, ale jest tak jak mówisz :wink: Co nie zmienia faktu (teraz ostrożnie bo to forum A4 :decayed: ) że sportback jest o wiele ciekawszy w moim odczuciu od sedana A4.

i poza tym wcale nie jest droższy...wychodzi podobnie jak a4 doposażysz w to co A5 ma w serii np. podłokietnik, LED itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dużo ludzi myli go z A7.

true :decayed:

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

w Bukowinie moje auto stało akurat pod oknem naszego pokoju i jacyś fachowcy (nie widziałem kto) stali i dyskutowali o moim aucie "eee tam A5 jest c**jowe, jest duuużo droższe od A4 a jest dla tych których nie stać na A7" :polew:

co racja to racja na A7 mnie nie stać :kwasny:

Idąc tym tropem, to A4 jest dla tych, których nie stać na A5..:facepalm:

Mnie się niesamowicie podoba A5, ma piękną płynną linię, do tego jest praktycznie, bo nie trzeba jeździć dostawczakiem (avant:decayed:), żeby przewieźć rower dziecka czy też nartosanki:wink:

Mirek auto masz przepiękne!

Biały jest idealny, kupił bym identyczny, choć mój znajomy architekt twierdzi, że biały to podkład, nie kolor:decayed:

Chociaż ostatnio lideruje u mnie ten piękny niebieski Pokas'a:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka z tej A5 Miron. Agent Prowidenta w Kurowie wskoczyl na pierwsze miejsce po tej transakcji:wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

co do koloru to nr 1 dla mnie jest czerwony, nr 2 biały a nr 3 niebieski.......................potem długo długo nic i czarny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

co do koloru to nr 1 dla mnie jest czerwony, nr 2 biały a nr 3 niebieski.......................potem długo długo nic i czarny :decayed:

Chcesz to Ci mojego odsprzedam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, tak jak Ci dziś powiedziałem, to jest autko dla mnie a nie dla starego pryka, wiadomo wiek robi swoje i tym też sposobem trochę się odmłodziłeś :decayed:

Fajna bryczka, nareszcie coś w innym kolorze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mówicie,ze A5 sportback,kupują ci,co ich nie stać na A7?

...daje temat do ignorow,brzydze sie biedą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, tak jak Ci dziś powiedziałem, to jest autko dla mnie a nie dla starego pryka, wiadomo wiek robi swoje i tym też sposobem trochę się odmłodziłeś :decayed:

Fajna bryczka, nareszcie coś w innym kolorze :kox:

:grin::grin::grin: faktycznie Mirek nie pasuje do tego autka ,jo by go widzioł w polonezie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, tak jak Ci dziś powiedziałem, to jest autko dla mnie a nie dla starego pryka, wiadomo wiek robi swoje i tym też sposobem trochę się odmłodziłeś :decayed:

Fajna bryczka, nareszcie coś w innym kolorze :kox:

:grin::grin::grin: faktycznie Mirek nie pasuje do tego autka ,jo by go widzioł w polonezie :grin:

Ciekawe co by tu się pisało jakby to było 3 drzwiowe coupe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, tak jak Ci dziś powiedziałem, to jest autko dla mnie a nie dla starego pryka, wiadomo wiek robi swoje i tym też sposobem trochę się odmłodziłeś :decayed:

Fajna bryczka, nareszcie coś w innym kolorze :kox:

:grin::grin::grin: faktycznie Mirek nie pasuje do tego autka ,jo by go widzioł w polonezie :grin:

Linia karoserii podobna:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, tak jak Ci dziś powiedziałem, to jest autko dla mnie a nie dla starego pryka, wiadomo wiek robi swoje i tym też sposobem trochę się odmłodziłeś :decayed:

Fajna bryczka, nareszcie coś w innym kolorze :kox:

:grin::grin::grin: faktycznie Mirek nie pasuje do tego autka ,jo by go widzioł w polonezie :grin:

Linia karoserii podobna:wink:

i paleta barw :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu ;), super się prezentuje, wypasik jak zwykle zacny :). Co do różnic między A4 i A5 wg mojej Mamy (jeździ A5) to stwierdziła, że źle jej się wsiada bo jest bardzo nisko linia dachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...