Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no tak mi się coś wydawało, że niedługo zmienisz na A5.. gratulacje! A5 to naprawdę świetne auto i prowadzi się moim zdaniem pewniej niż A4 :wink: zazdroszczę koloru! :slina: myślałem o takiej feldze zamiast S5tek, ale się nie sprzedały.. :kwasny: wypasik świetny! który to rocznik? 2011? bezawaryjności Mirek, dam sobie rękę uciąć, że będziesz zadowolony! no i nie zdziw się, że może trochę huczeć wiatr przy wyższych prędkościach.. taki urok tych drzwi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna!

Gratki Mirku.

A czemu jej nie wziałeś na tych 20 jak stała?

Czyli wracasz do takich felg jak mam a Ty miałeś chwilę w B8? :decayed:

Masz foto jak wyglądała?

nie brałem na 20 bo nie kalkulowało się cenowo - sprzedawca chciał je zostawić dla siebie i cena nie była atrakcyja

Rocznik to modelowo 2011 rejestracja 2011 produkcja 11.2010

Przebieg niecałe 180 tyś

A tu standardowo, niezmiennie już od kilku lat kilka foto w stałej scenerii z mojej wypaśnej działki :decayed:

Furka po pierwszym Knurowskim myciu i pierwszych modach - ramki klubowe :grin:

4cd60c0fc99fe133m.jpg

3bbfeb221cf626a2m.jpg

5e7a27def50cc776m.jpg

a7d7753009351dfam.jpg

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

A teraz czas do pracy - tylko jak tu pracować :decayed:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

a masz jakieś zdjęcie jak stała na 20 ?? Bardzo ładna a5 pewnie jakieś mody wpadną niebawem ;o)

teraz niestety nie temat A5 jest dla mnie najważniejszy tylko znalezienie godnego zastępcy za kierownicą dla mojego B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna!

Gratki Mirku.

A czemu jej nie wziałeś na tych 20 jak stała?

Czyli wracasz do takich felg jak mam a Ty miałeś chwilę w B8? :decayed:

Masz foto jak wyglądała?

nie brałem na 20 bo nie kalkulowało się cenowo - sprzedawca chciał je zostawić dla siebie i cena nie była atrakcyja

Rocznik to modelowo 2011 rejestracja 2011 produkcja 11.2010

Przebieg niecałe 180 tyś

A tu standardowo, niezmiennie już od kilku lat kilka foto w stałej scenerii z mojej wypaśnej działki :decayed:

Furka po pierwszym Knurowskim myciu i pierwszych modach - ramki klubowe :grin:

http://images62.fotosik.pl/883/4cd60c0fc99fe133m.jpg

http://images65.fotosik.pl/883/3bbfeb221cf626a2m.jpg

http://images65.fotosik.pl/883/5e7a27def50cc776m.jpg

http://images65.fotosik.pl/883/a7d7753009351dfam.jpg

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

A teraz czas do pracy - tylko jak tu pracować :decayed:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

a masz jakieś zdjęcie jak stała na 20 ?? Bardzo ładna a5 pewnie jakieś mody wpadną niebawem ;o)

teraz niestety nie temat A5 jest dla mnie najważniejszy tylko znalezienie godnego zastępcy za kierownicą dla mojego B8

Przestaw ten przecinek w cenie w lewo to ja przytule. No chyba ze nie jestem godzien :facepalm:

Jakies plany na mody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Wygląd w środku ten sam ale jeździ się sporo inaczej niż A4.

dzięki temu że te nadkola mieszczą takie ET, A5-ka w zakrętach się pewniej zachowuje niż A4 - się zdziwiłem jak raz miałem A4 zastępczą ... za to w A4 się siedzi niżej na fotelu :wink:

fajniutka ta twoja nowa :naughty: - graty i zadowolenia życzę...

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

ps. przy s-line koła giną jeszcze bardziej niż normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda. przy Sportbacku też giną bardziej niż przy Coupe.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje miron - super autko :thumbup1: Mam tylko żal, bo gdybyś napisał, że takie prowizje dostajesz za reklamę felg, to sam bym się rozpisywał, nawet na forum zegarkowym :decayed::kox:

A tak poważnie, to za***iste auto - sam chciałem sportback'a, ale trafiła się C6, to przytuliłem - bezawaryjności życzę i niech dobrze służy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pasują, ale mam sprężyny od S5 do sprzedania, zaciski S5 i boczki skórzane ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron a jak się pytałem w BT czy B8 na sprzedaż to mówiłeś, że nie.

Bo miron to tak kokieteryjnie zagaił, żeby się tłum dopominał - stary marketingowiec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś bardziej męski silnik wybrać, liczyłem na to :naughty: Kolorek wynagradza :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron a jak się pytałem w BT czy B8 na sprzedaż to mówiłeś, że nie.

nic nie straciłeś - jest aktualne - możesz brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe OOOO jednak robi większą robotę niż czarne :slina::slina::slina:

fura :kox::kox::kox:

teraz jakaś konkret felga bo co to na Ciebie skoro kupiłeś A5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron a jak się pytałem w BT czy B8 na sprzedaż to mówiłeś, że nie.

masz je w dziale sprzedam od dłuższego czasu :wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Wiem że niektórych rozczaruje a niektórych pewnie nawet załamie (prawda Pucek) ale chyba wpadnie ROTOR :decayed:

Fura jest rozwojowa i można wsadzić pewnie coś konkretniejszego - ale pewnie to nie ostatnie koło a będzie ładnie, ori, nowe i sprzedać da się je zawsze - tak więc będzie to 4 zakup rotorów :decayed: tym razem jednak w najlepszym z możliwych wariantów bo 20 cali 9' ET26 - zobaczymy czy spełni moje oczekiwania

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Niech jest na razie orginalnie - z czasem jak sie znudzi będziemy modzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron a jak się pytałem w BT czy B8 na sprzedaż to mówiłeś, że nie.

masz je w dziale sprzedam od dłuższego czasu :wink:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Wiem że niektórych rozczaruje a niektórych pewnie nawet załamie (prawda Pucek) ale chyba wpadnie ROTOR :decayed:

Fura jest rozwojowa i można wsadzić pewnie coś konkretniejszego - ale pewnie to nie ostatnie koło a będzie ładnie, ori, nowe i sprzedać da się je zawsze - tak więc będzie to 4 zakup rotorów :decayed: tym razem jednak w najlepszym z możliwych wariantów bo 20 cali 9' ET26 - zobaczymy czy spełni moje oczekiwania

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Niech jest na razie orginalnie - z czasem jak sie znudzi będziemy modzić

Zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

Ps. Do TRZECH razy sztuka, zlituj się, wsadź coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...