Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Miron zmienił furę jak się wkurzył że do A4 nie mógł wsadzić 20 cali 9' ET26 :grin:

:wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

...

zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

...

wypraszam sobie , ja nie mam rotorów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że ma już szereg aukcji dodanych w ulubionych do S5 :naughty:

Wczoraj jak wszyscy poszli spać to jeszcze siedział na allegro :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak wszyscy poszli spać to jeszcze siedział na allegro :grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest !! A z A4 to nie ma za dużo wspólnego w wyglądzie, przynajmniej z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron zmienił furę jak się wkurzył że do A4 nie mógł wsadzić 20 cali 9' ET26 :grin:

:wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

...

zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

...

wypraszam sobie , ja nie mam rotorów :wink:

Dziadek możesz się śmiać ale to naprawdę był powód

Nie dało się felg przystosować do auta to auto przypasowałem do felg :decayed:

wiem, wiem - nigdy normalny nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś znajoma furka hehe ;) Kolorek jedyny odpowiedni.

Gratuluje zakupu, zazdroszczę szyberdachu, springów, i te 19" z Rs6 nawet ładnie siedzą.

Nie brakuje ci czegoś w dyfuzorze z tyłu?

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Aha masz półkę w tylnej klapie od środka zamontowaną? nie słychać jej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 8'' wooferze słychać : P

No właśnie :P dziwnie to rozwiązali, więcej wad nie widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

Ps. Do TRZECH razy sztuka, zlituj się, wsadź coś lepszego

Ja widziałem może z kilka OOOO na rotorach jezdzac po całej PL w przeciągu kilku lat - mało kto je ma, ale prawie każdy o nich gada i może dlatego taki oklepany :kwasny: przy tym ET26 i 20 cala będzie malina do białasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujesz się jak dziad, takie auto i znowu ten oklepany rotor :facepalm::grin:

Ps. Do TRZECH razy sztuka, zlituj się, wsadź coś lepszego

Ja widziałem może z kilka OOOO na rotorach jezdzac po całej PL w przeciągu kilku lat - mało kto je ma, ale prawie każdy o nich gada i może dlatego taki oklepany :kwasny: przy tym ET26 i 20 cala będzie malina do białasa :wink:

Nie czaisz, widzę fury Mirona co tydzień i żeby Cię uświadomić to napiszę że w przeciągu ostatniego ROKU kupił już TRZY komplety rotorów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron rozwaliłeś system auto piękne i na dużym wypasie. Rotor daj na zimę a na lato zakładaj Vossena nie ma nic lepszego :P Auto po programie czy będziesz robił dopiero ? Jak coś mam heble od S5 na przód :P Pasowałoby jeszcze włożyć fotele od S5 biało czarne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek jedyny odpowiedni.

dobra uwaga

bialy cudnie pasuje do tej budy

chociaz mycia bedzie od uja.....:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

.

o moze takie ....

MVR 19" 5x120 9J 215/35 235/35 WKLĘSŁE VOSSEN (4150669317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przebiegiem to trochę Cię ściemnili :) piszesz że ma niecałe 180tyś a ma faktycznie 207tyś

Audi A5 3.0 TDI Sportback quattro, S-Line 2x , Voll als Sportwagen/Coupé in Edewecht

I dwa znaczki na atrapie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...