Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mironowóz cz.V - A5 Sportback 3.0tdi 2 x s-line SPRZEDAM


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czym tu się podniecać... firmowe auto typa któremu brakło do 6 czy 7.... d*pa nisko żeby się po lansować z tic takami w kieszeni...

Nie no fura zacna w prawdzie przed lift ale oko cieszy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, powiedz mi czy jest za kółkiem jakaś różnica co do B8 ? Chodzi mi o przestronność wnętrza.

Pozwole sobie odpowiedzieć: jest mniej miejsca nad głowa , szczególnie z tylu z racji wlasnie wspomnianej juz nisko schodzącej lini dachu, na szerokość i ilośc miejsca na nogi różnice jeżeli sa to niezauważalne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, powiedz mi czy jest za kółkiem jakaś różnica co do B8 ? Chodzi mi o przestronność wnętrza.

Pozwole sobie odpowiedzieć: jest mniej miejsca nad głowa , szczególnie z tylu z racji wlasnie wspomnianej juz nisko schodzącej lini dachu, na szerokość i ilośc miejsca na nogi różnice jeżeli sa to niezauważalne ...

potwierdzam

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Jak siedze w A5 czy w Ojca B8 w A5 jest lepsza pozycja za kierownica,takie moje odczucie;)

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Marcina (Navipol Kraków) w spawie tego TV - żeby to u nas śmigało to musze wymienić tuner - koszt 2000zł -czyli nie będę miał TV :decayed:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Ps. jakie lampi oświetlenia tablicy rejestracyjnej wkładacie bo mam u mnie te drażniące żótki

Możecie podesłać jakieś sprawdzone linki z allegro - i od razu pytanie czy jakieś rezanie też jest z tym związane czy wywalam stare montuje nowe i wszystko działa i fis nie wariuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. jakie lampi oświetlenia tablicy rejestracyjnej wkładacie bo mam u mnie te drażniące żótki

Możecie podesłać jakieś sprawdzone linki z allegro - i od razu pytanie czy jakieś rezanie też jest z tym związane czy wywalam stare montuje nowe i wszystko działa i fis nie wariuje

ori z polifta sobie załóż :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Marcina (Navipol Kraków) w spawie tego TV - żeby to u nas śmigało to musze wymienić tuner - koszt 2000zł -czyli nie będę miał TV :decayed:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Ps. jakie lampi oświetlenia tablicy rejestracyjnej wkładacie bo mam u mnie te drażniące żótki

Możecie podesłać jakieś sprawdzone linki z allegro - i od razu pytanie czy jakieś rezanie też jest z tym związane czy wywalam stare montuje nowe i wszystko działa i fis nie wariuje

Zestaw tunera DVB-T HD4TV do Audi MMI 3G - DVD/TV - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej

takie coś i masz tv. Szczerze? Oglądałem z 4 razy : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TV to zbędny gadżet chyba że masz dzieciaki na tyle i monitory w zagłówkach puszczasz jakąś bajkę i siedzą cicho. Ja na szczęście nie mam tego "problemu" i wolę zdecydowanie CD/Radio niż TV podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. jakie lampi oświetlenia tablicy rejestracyjnej wkładacie bo mam u mnie te drażniące żótki

Możecie podesłać jakieś sprawdzone linki z allegro - i od razu pytanie czy jakieś rezanie też jest z tym związane czy wywalam stare montuje nowe i wszystko działa i fis nie wariuje

ori z polifta sobie załóż :decayed:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/

dokladnie , swieca extra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d536e29352f6d784m.jpg

dbe670c711c89e56m.jpg

e09ed63532ab65ecm.jpg

9af7655a85289774m.jpg

19c7edc24389cdd6m.jpg

bfae3764cca4fc08m.jpg

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Kilka foto na szybko - z czasem zrobię jakieś ładniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jakos nie ma tego WoW.

Moze to juz znudzenie ta felga na 100 sposobów

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Dodatkowo mam wrazenie jak by sie to kolo gdzies tracilo przy bieli auta. Moze na zywo bedzie lepszy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotor w ogóle tak na zdjęciach wygląda nijako. Na żywo na pewno to lepiej się prezentuje. Chociaż przy A5 skusiłbym się na Vossena te felgi miażdżą cyce :naughty: Jaka tu jest miron szerokośc felgi ? bo widzę że spory zapas został :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardziej podobało na poprzednich felach - trzeba było 20" wpakować i było by super - zmieniaj mi tu zaraz :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie też wow nie robi:wink: ale to pewnie dlatego że dla mnie sportback jest wybitnie paskudny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym popatrzył na fotki to też bym powiedział że fajnie ale bez szału - ale na żywo jest PIĘKNIE

To są 20 cali ori z RS5 9' ET26 + opona 265/30r20

Musiałem coś kupić na szybko bo fura byłą na zimie - koła kupione w mega dobrej cenie więc to nic innego jak lokata - a jak z czasem się znudza i będzie kasa na coś konkretnego (np. Vosseny) to się zmieni - na razie mam to co na żywo powala, coś ori coś co zawsze chciałem a do B8 nie dało się wsadzić :wink:

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

Ps. jest to 4 kpl ROTORÓW w moim wykonaniu i w najlepszej konfiguracji jaka tylko jest możliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...