Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

następne podejście :decayed:

dokładnie, znów szukam maniaka, który tego smoka weźmie :) zainteresowanie niestety praktycznie zerowe.

Opublikowano

pięknie wygląda mimo upływu czasu :good:

Opublikowano

No niestety fajne autko ale ludzie nie chca takich smokow :(

A nie myslales po prostu zagazowac ? :)

Dobra sekwencja i az chce sie zyc :D

Opublikowano
  • Autor

jak nie sprzeda się teraz to latem pójdę w dół z ceną.

Opublikowano

pet3r, mimo ze życzę Ci, abyś teraz sprzedał eskę, to będzie ciężko.

W zimie sprzedaż auta to generalnie jest gimnastyka.

Potrzymaj ją wystawioną przez 2-3 tyg. - jeśli nie pójdzie, wycofaj ogłoszenie i zapodaj jeszcze raz w lecie.

Myślę, że wtedy pójdzie nawet za wyższą cenę niż wystawiłeś teraz :)

Opublikowano
  • Autor

wystawiłem ponownie, postoi 2 tygodnie i jak się nie sprzeda to zostanie do lata :)

jak się sprzeda i nie znajdę Audicy, która by mnie zadowalała to zmieniam markę :gwizdanie:

Opublikowano

wystawiłem ponownie, postoi 2 tygodnie i jak się nie sprzeda to zostanie do lata :)

jak się sprzeda i nie znajdę Audicy, która by mnie zadowalała to zmieniam markę :gwizdanie:

audi musi cię zadowolic :decayed: a jak nie to wynocha do bmw

Opublikowano
  • Autor

właśnie o BMW myślałem :decayed:

Opublikowano

albo kup paska cc :good: albo a6 c6 :kox:

Opublikowano
  • Autor

jak już to RS6 C6 :naughty:

joke, tym razem celuję w bardziej przyziemne wózki...

Opublikowano

chociaż to forum a4 to s8 MEGA KOX jak to jechałeś po malutką ładniutką s4 a kupiłeś kolosa s8 :shocked:

Opublikowano
  • Autor

nie ważna wielkość, ważne żeby dobrze jeździła :naughty::polew:

jak mówiłem, szukałem szybkiego 4x4 w manualu :)

Opublikowano

a jaka jest masa s8 zakładasz lpg czy będziesz hulać na benie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

nie znam masy, w dowodzie mam 1795 kg.

LPG nie planuję, wolę sprzedać :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna :evil: i w dodatku w manualu co się rzadko zdarza :kox:. Jak zauważyłem większość S8 D2 jest w automacie. A powiedz mi Piotrek jak Ci się tym jeździ po mieście? W końcu prawie 5m długości to nie jest miało. Dużo Ci spali w mieście?

Audi S8 D3 z wspólnym silnikiem z Lamborghini Gallardo 5.2 V10 FSI o mocy 450km brzmi fantastycznie :slina::shocked::

jGyeulXOCww

Opublikowano

jak się jeździ.....miałem takiego banana na gębie , że ja pitolę , mi tam wielkość nie przeszkadzała , super pomimo wieku autka :good: :good: , Piter się bał czy na rezerwie do chaty dojedziemy, takie było upalanie :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

do miasta jeżdżę autobusem bo nie mieszę się na parkingach :decayed:

a Iverson kłamie, wcale razem nie mieszkamy :polew:

a serio: wielkość trochę mi dokucza, zwłaszcza przy cofaniu. a jeżeli chodzi o spalanie to pisałem już kilka razy - od 18 w mieście, 20 trzeba liczyć przy normalnej jeździe.

teraz, przy mrozach, 24-25l na krótkich odcinkach.

Opublikowano

Iverson kłamie, wcale razem nie mieszkamy :polew:

:embarrassed: :embarrassed: , alle wiem gdzie mieszkasz :naughty: :naughty: :kox: :kox: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:embarrassed: :embarrassed: , alle wiem gdzie mieszkasz :naughty: :naughty: :kox: :kox: :polew: :polew:

grozisz mi?

Opublikowano

...narazie nie , ale w przyszłości na pewno to jakoś wykorzystam... :naughty::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.