Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba sobie przymierzyc wszystko i bedziesz wiedzial jaki dystans dac zeby wycentrowac jarzmo na tarczy

Opublikowano

Kurcze ale to tarcza wentlowana z takim rozmiarem na tył:whistling: To nie będzie za mocno hamowało względem przodu? Nawet na esowych hamulcach?

Opublikowano
Kurcze ale to tarcza wentlowana z takim rozmiarem na tył:whistling: To nie będzie za mocno hamowało względem przodu? Nawet na esowych hamulcach?

Jest w Krakowie B6 które ma z przodu i z tyłu taki sam rozmiar tarczy i całkiem fajnie to hamuje ;-)

Opublikowano
Kurcze ale to tarcza wentlowana z takim rozmiarem na tył:whistling: To nie będzie za mocno hamowało względem przodu? Nawet na esowych hamulcach?

Wlasnie o to chodzi, trzeba wzmocnic tyl

Opublikowano

Zaciski/jarzma przedlift polift S8 D2 są identyczne ?

Piasta tylna mnemam że z ośki A6 C4 ale z jakiej wersji silnikowej? Wszystkie są identyczne ?

Tarcze przednie 280x22 z Golfa V/A3 8P tak ?

Klocek tył z S8 D2 ?

oraz adapter/podkładki ?

Opublikowano

Klocek jeden kij

Opublikowano

Piasta tylna mnemam że z ośki A6 C4 ale z jakiej wersji silnikowej? Wszystkie są identyczne ?

zamowilem cale kopytko tylne od oski, ta za jakis tydzien - poltora dam znac bo teraz mam za duzo roboty

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Tarcze przednie 280x22 z Golfa V/A3 8P tak ?

a przednia tarcza z a4 280x22 nie podejdzie?

Opublikowano

tarcza z golfa ma 28mm wysokosci i jest o 18mm plytsza niz ta z a4 b5 280x22, dlatego pewnie trzeba dawac tą płytszą, bo jesli chodzi o tylna oś jest odwrotnie, jarzmo jest gwintowane i jest pomiedzy tarczą a uszami belki, z przodu jest odwrotnie, jest tarcza, uszy zwrotnicy i dopiero jarzmo bez gwintu ktore dociska leb sruby, czyli z przodu jarzmo jest bardziej odsadzone wglab auta i tarcza musi miec wieksza wysokosc

piasty tyl w C4 ośkach wszedzie byly te same, wszedzie szło 5x112

Opublikowano

Muszę to sobie pozbierać do kupy. Ktoś jeszcze to robił ?

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy i jedyny jestem ;) ten dystans/adapter ma 14mm jesli mnie pamiec nie myli

Opublikowano
Pierwszy i jedyny jestem ;) ten dystans/adapter ma 14mm jesli mnie pamiec nie myli

A jeszcze powiedz mi jedno. Czy po tej akcji tylne koła nie są bardziej na zewnątrz albo bardziej do wewnątrz ?

Opublikowano
  • Autor

Wystaja bardziej, nie potrafie okreslic o ile dokladnie

Opublikowano
Wystaja bardziej, nie potrafie okreslic o ile dokladnie

Czyli będę musiał zmienic dystans. Dzięki wielkie.

Opublikowano
Wystaja bardziej, nie potrafie okreslic o ile dokladnie

Czyli będę musiał zmienic dystans. Dzięki wielkie.

Piasta z c4? Zetknąć Ogrze ile nowka?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

pewnie w ciul.... bo na allegro wolaja od 70-120zl za używki... /szt!

Opublikowano
pewnie w ciul.... bo na allegro wolaja od 70-120zl za używki... /szt!

i czasami jest to mylne bo nowki chodza taniej

Opublikowano

120zl nowka Hansa:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
pewnie w ciul.... bo na allegro wolaja od 70-120zl za używki... /szt!

i czasami jest to mylne bo nowki chodza taniej

wiem, ale sprawdzalem w ic i u gordona, ale bez znizek oczywiscie... to krzykneli troszke wiecej...

Opublikowano

Ale zara. jak ta piasta wygląda? Bo mi w katalogu pokazuje czop taki jak w golfie 3 z tyłu:whistling:

Opublikowano
Wystaja bardziej, nie potrafie okreslic o ile dokladnie

Czyli będę musiał zmienic dystans. Dzięki wielkie.

Piasta z c4? Zetknąć Ogrze ile nowka?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Zerknij jak możesz ale nie z golfa ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.