Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulca tylnego w autach FWD - 280mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Piaskowanie to żaden problem,problemem jest te gówno rozebrać i na 1 sze czesci do pieca a potem złożyc.
Konstrukcja recznego to inna liga...
 
Zrób sobie zaślepki.
Kup na szrocie stary przewód odetnij 10 cm po za łączeniem i zaślep.
Wkręcisz w auto i będziesz mógł to pomalować.
Ja ostatnio podrzuciłem na próbe zacisk ameliniowy do sąsiadów w celu przesrutowania,wyszło zajefajnie.
Koles nie męczył go długo ustawił mała moc i zacisk nie pękł ale dlatego ze oni maja śrut wielkości ziaren maku.
Potem proch i piec i wsio jest jak lalka.
 
Piter jest tak jak piszesz,seria w b5 to totalna kaszana juz gówniane ibi i polo lepiej hamuje niz auto tej klasy...
 
 
 

I mam pare dni jezdzic bez hebli z tylu? Dzieki, wole miec czarne zaciski niz tak ryzykowac [emoji14]
Opublikowano
43 minuty temu, booster70 napisał:


I mam pare dni jezdzic bez hebli z tylu? Dzieki, wole miec czarne zaciski niz tak ryzykowac emoji14.png

:facepalm::facepalm::facepalm:

A czy ja mówię ze masz popierdzielac tym samochodem  jak porypany!!???

Jakie pare dni????

Wszystko idzie zrobic w max 1,5 dnia na miejscu....

Wieczór ściągamy gówno z auta,skoro swit dajemy majstrą do piachu i prochu,po południu max odbierasz to i montujesz,wiec myślę ze warto się przemęczyć.

 

 

 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

tzn po tych waszych doświadczeniach w co najlepiej iść przy małej inwestycji ale zauważalnej poprawie w lifcie?

Opublikowano
6 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

tzn po tych waszych doświadczeniach w co najlepiej iść przy małej inwestycji ale zauważalnej poprawie w lifcie?

Jakie kolo kolego???

Moim zdaniem dla przodu rzedu 312 itp( nie obrazajac nikogo)

Tyl 269 w zupelnosci styknie w koncu jest to juz wentyl.wejdzie to w 16 na spokojnie na zelaznym i ameliniowym zacisku(kolega w d2 flu smigal na 16 zimie)

To wyjdzie naj taniej.

Potem jest 280 ale jarzma ciezko dostac w normalnej kasie.

 

 

Opublikowano

Czyli jarzma 451 pod 312 i tarcze 312.
A tył pod 269 to z A6 C4 piasta, zaciski i jarzmo, tarcza?


Tapatalk

Opublikowano

Masz pare stron wczesniej:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie jeśli ktoś ma kupię cały set na tył 280 lub coś podobnego, może ktoś chce zmienić, ewentualnie szukam kogoś kto mi to ogarnie ;)

Opublikowano
12 godzin temu, szafa napisał:

Panowie jeśli ktoś ma kupię cały set na tył 280 lub coś podobnego, może ktoś chce zmienić, ewentualnie szukam kogoś kto mi to ogarnie ;)

Zadzwoń do mnie jutro to coś wymyslimy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i wymyślilim :wink:

324/22mm

 

20180427_133530.jpg

Opublikowano

Zesz qr** znowu mi załatwił bezsenne noce :wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dev odezwij się do mnie proszę odnośnie układu hamulcowego na tył, kontakt 694890680

Z tyłu chce zrobić jakiś dobry setup w osce, może masz coś na sell? 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Panowie takie szybkie pytanko.

Moge prosic o nr zamiennika  piasty z a6c4??

Mi juz dwa gwinty sie poddaly wiec nie bardzo jest sens ryzykowac a z uzywkami duzo trudniej a jezeli pare lat temu...

Opublikowano

Na allegro są firmy JP GROUP (501520004ALT) chyba nic innego dostępnego nie ma. Sam do siebie zakładałem jakiś czas temu i jest ok więc myślę, że mogę polecić. Zaczynałem od używanych ori i okazało się, że mają bicie.

Opublikowano

Zobaczymy ile wyjdzie za nowke.

Thx

Opublikowano
19 godzin temu, wesz82 napisał:

Zobaczymy ile wyjdzie za nowke.

Thx

Z nowym lozyskiem wyszlo 260pln

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 27.04.2018 o 20:49, Dev napisał:

no i wymyślilim :wink:

324/22mm

 

20180427_133530.jpg

Jarzmo A6 C6,

Zacisk phaeton,

Tarcza S4 B8 po tokarce?

Masz może numer tego jarzma?

Opublikowano

Mam wszystkie graty

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

Mam wszystkie graty

A do A4 B9 od S4 na przód w kolorze czerwonym cały zestaw ogarniesz?

Opublikowano

Nie mam zaciskow

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Nie mam zaciskow

Ok trudno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.