Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niezła sztuka:wink:, Powiedz jak sie siedzi w tych siedzeniach recaro?, wnetrze mnie zabija:wink:

co do kół Vossen spoko ale juz 2szt audi w PL co prwada w nowszysch budach ale to ma, jak tak grubo lecisz pomyślalbym o VIP Modular, lub coś fajnego z Rotiform:wink:

Opublikowano
  • Autor

praktycznie dla tych foteli kupiłem to rs4 ;). Siedziałem i w kubłach i w recaro i jest bez porównania. Rs4 powinni mieć tylko takie krzesła !!!

Wybór padł na CVT dla mnie to najładniejsze koło ever.

Opublikowano
praktycznie dla tych foteli kupiłem to rs4 ;). Siedziałem i w kubłach i w recaro i jest bez porównania. Rs4 powinni mieć tylko takie krzesła !!!

Wybór padł na CVT dla mnie to najładniejsze koło ever.

fajne stołki ale recaro dużo wygodniejsze dlatego jest w większości RS4 :wink:

Opublikowano

Dźwięk mnie roz..........bał !!!

Opublikowano

to ona... ona mi suty zmiażdzyła... :decayed:, 13.04 w środzie wlkp na BBQ , ale wtedy jeszcze Cie na forum nie bylo :wink:

Opublikowano

Naprawdę zacny rodzynek i to że dopieszczasz każdy szczegół podoba mi się najbardziej :thumbup1:

Co Cię skłoniło żeby wybrać akurat Bilstein? Za taką kasę wybrałbym KW V2 lub V3 albo H&R

10365851_10204070336389399_8606277890545380552_n.jpg

Co do znaczków, poza RS4 wywaliłbym wszystko :whistling:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

Przepiękna niunia :slina: Vosseny w tym sezonie na audi w Pl robią sie oklepane ja bym poszedł w Rotiformy np concave~NUE lub concave~ TMB :wink:

...oklepane? To ciekawe co powiesz na temat BBS RS lub 3SDM? Rotiform też jest trochę na różnych forach. Jakby się uprzeć to o każdym kole można tak powiedzieć, chyba że pójdziesz w custom :)

CVT pasują tu idealnie, a RS4 jest samo w sobie autem tak nietuzinkowym, że drugie podobne na takim samym kole raczej za szybko nie zaparkuje obok.

Bj84- polecam obejrzeć sobie kilka ujęć kół w B8 Wojtsena czy A5 Rdzewka z forum

Jak już to auto pocas'a, Wojtsen i Rdzewek mają felgi po 10,5J i to koło inaczej wygląda niż 9J bo jest inne concave...

Opublikowano
  • Autor

H&R nie ma w ofercie opcji z pełna regulacja, KW 2 tez nie ma w ofercie, jest KW 3, ale na forach np. audizine.com polecają bardziej bielstein b16, dlatego taki wybór. Jeśli chodzi o koła to zdecydowałem sie na 9x20, 10,5 do tego auta to za szeroka opcja. Moim zdaniem oczywiscie.

Opublikowano

a byłeś na hamowni? jedz żeby Cie nie zbiła jak psa jakaś seryjna S'ka :D co sezon czyszczenie zaworów wtedy możesz na drogach jechać pewnie i z duma...pozdro :P

Opublikowano
  • Autor
a byłeś na hamowni? jedz żeby Cie nie zbiła jak psa jakaś seryjna S'ka :D co sezon czyszczenie zaworów wtedy możesz na drogach jechać pewnie i z duma...pozdro :P

Tak, tak znam temat :) dzięki.

Ostatni pomiar na hamowni wykazał 440 KM i 430 Nm.

Opublikowano
a byłeś na hamowni? jedz żeby Cie nie zbiła jak psa jakaś seryjna S'ka :D co sezon czyszczenie zaworów wtedy możesz na drogach jechać pewnie i z duma...pozdro :P

A czytałeś temat czy tylko fotki oglądasz?

Opublikowano

nie wiem po co zmiana zawiasa ori jest tak sztywny ze nie ma sie co czepiac, u nas nawet autostrady maja wyboje :)

Opublikowano
  • Autor

...na szybko, brudno i z kalkulatora, ale nie mogłem wytrzymać...Bedą foty z realizacji ;)

Bielstein b16 - poprostu mistrz świata !!! Nad spodziewane dobrze, a jeszcze nie miałem czasu pobawić sie ustawieniami.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
...na szybko, brudno i z kalkulatora, ale nie mogłem wytrzymać...Bedą foty z realizacji ;)

Bielstein b16 - poprostu mistrz świata !!! Nad spodziewane dobrze, a jeszcze nie miałem czasu pobawić sie ustawieniami.

http://s28.postimg.org/bkf81uhft/image.jpg

http://s28.postimg.org/s4cwo36q1/image.jpg

http://s28.postimg.org/3k0xdd0i1/image.jpg

Szczerze? Wolałbym ori rs`y w jakimś gunmetal:whistling:

Opublikowano
  • Autor
...na szybko, brudno i z kalkulatora, ale nie mogłem wytrzymać...Bedą foty z realizacji ;)

Bielstein b16 - poprostu mistrz świata !!! Nad spodziewane dobrze, a jeszcze nie miałem czasu pobawić sie ustawieniami.

http://s28.postimg.org/bkf81uhft/image.jpg

http://s28.postimg.org/s4cwo36q1/image.jpg

http://s28.postimg.org/3k0xdd0i1/image.jpg

...jasne kwestia gustu.

Opublikowano
...na szybko, brudno i z kalkulatora, ale nie mogłem wytrzymać...Bedą foty z realizacji ;)

Bielstein b16 - poprostu mistrz świata !!! Nad spodziewane dobrze, a jeszcze nie miałem czasu pobawić sie ustawieniami.

http://s28.postimg.org/bkf81uhft/image.jpg

http://s28.postimg.org/s4cwo36q1/image.jpg

http://s28.postimg.org/3k0xdd0i1/image.jpg

...jasne kwestia gustu.

Dokładnie:good: Na żywo pewnie zrywa papę z dachu:kox:

Opublikowano

Teraz sie mnie podoba, jest meeega.

Opublikowano

Masakra..... 330 KM a rekordzisci nawet 300 nie maja.Nie dziwne że kiedyś spotkanr RS4 B8 nie specjalnie było w stanie mi odjechać.

RS fajny ponoć najlepsze RS4 ever.

Opublikowano

Turdzi 2.0tfsi tez traci moc ...zrób większy przelot i tez sie nagrem zasyfi ...jak to wtrysk bezpośredni :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.