Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II


Bj84

Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa, że rozwiązanie średnio ekonomiczne- bo to nie jeździ na samym gazie. Z tego co pamiętam ogólne spalanie waha się między 25-35% PB + 75-65% LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie jeździ jak jeździ - te pierwsze instalacje tak miały jak gaz był podawany w postaci gazowej i wykorzystywane były dodatkowe wtryskiwacze . w najnowszych instalacjach jest tak że gaz podawany jest przez normalne oryginalne wtryskiwacze w postaci ciekłej jak benzyna i nie jest potrzebne podawanie benzyny ...poza tym chyba zaśmiecamy koledze wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepsza i najdrozsza instalacja gazowa wiec lapie sie w temat watku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że rozwiązanie średnio ekonomiczne- bo to nie jeździ na samym gazie. Z tego co pamiętam ogólne spalanie waha się między 25-35% PB + 75-65% LPG.

Piszesz o 5 generacji, jest jeszcze 6 generacja, do której grama beny nie trzeba i tak jak dziadek stwierdził, używa wtrysków benzynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem tego nawet- jak widać 2 lata robią różnicę... :D

A autko z wątku jest piękne. I dobrze, że trafiło do świadomego użytkownika! Niech służy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ochrona felg Vossen plus OEM by Myjnia Wrocław - pranie tapicerki, polerowanie lakieru , woskowanie - ponownie POLECAM

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Plus kolejny kosmetyk...

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego stosujesz tego zymola i jak efekty ?:wink:

quick detailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie a Wy dalej ciągniecie temat felg... Kupił, założył i to on będzie na tym jeździł. Każdy napisał co uważa i koniec tematu. Po c.uj to dalej ciągnąć.
...to prawda. Za doprowadzenie auta do serii trzeba troche zapłacić, pozniej koszta związane z "utrzymaniem" mocy są na poziomie wymiany oleju, wiec bez dramatu. Generalnie chodzi o to żeby o tym widzieć i dbać.

Ps Utrata mocy w V8, v10 to nie jest tylko problem audi ;)

Czyli da sie tak eksploatować auto żeby ten syf się więcej nie zbierał?

Śmiejcie się ale chyba jedyną opcją jest lpg. Uprzedzając szyderców jeżdżą takie zagazowane i mają się dobrze :)

Hehehe dobre, Rysiu jeżdżą FSI zagazowane ? Oświeć mnie bo jak pytałem jeszcze z 2 lata temu to twierdzili że możliwe ale w uj drogie, bo wtryski są chłodzone i smarowane paliwem. Tak więc musi być na każdy cykl podana minimalna dawka paliwa

tak jak napisałem. jeżdżą i mają się bardzo dobrze:wink:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

jak nie jeździ jak jeździ - te pierwsze instalacje tak miały jak gaz był podawany w postaci gazowej i wykorzystywane były dodatkowe wtryskiwacze . w najnowszych instalacjach jest tak że gaz podawany jest przez normalne oryginalne wtryskiwacze w postaci ciekłej jak benzyna i nie jest potrzebne podawanie benzyny ...poza tym chyba zaśmiecamy koledze wątek

dlaczego zaśmiecamy. uważam że to najlepsza opcja żeby uniknąć syfienia FSI/TFSI a przecież o tym jest mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie a Wy dalej ciągniecie temat felg... Kupił, założył i to on będzie na tym jeździł. Każdy napisał co uważa i koniec tematu. Po c.uj to dalej ciągnąć.
...to prawda. Za doprowadzenie auta do serii trzeba troche zapłacić, pozniej koszta związane z "utrzymaniem" mocy są na poziomie wymiany oleju, wiec bez dramatu. Generalnie chodzi o to żeby o tym widzieć i dbać.

Ps Utrata mocy w V8, v10 to nie jest tylko problem audi ;)

Czyli da sie tak eksploatować auto żeby ten syf się więcej nie zbierał?

Śmiejcie się ale chyba jedyną opcją jest lpg. Uprzedzając szyderców jeżdżą takie zagazowane i mają się dobrze :)

Hehehe dobre, Rysiu jeżdżą FSI zagazowane ? Oświeć mnie bo jak pytałem jeszcze z 2 lata temu to twierdzili że możliwe ale w uj drogie, bo wtryski są chłodzone i smarowane paliwem. Tak więc musi być na każdy cykl podana minimalna dawka paliwa

tak jak napisałem. jeżdżą i mają się bardzo dobrze:wink:

---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------

jak nie jeździ jak jeździ - te pierwsze instalacje tak miały jak gaz był podawany w postaci gazowej i wykorzystywane były dodatkowe wtryskiwacze . w najnowszych instalacjach jest tak że gaz podawany jest przez normalne oryginalne wtryskiwacze w postaci ciekłej jak benzyna i nie jest potrzebne podawanie benzyny ...poza tym chyba zaśmiecamy koledze wątek

dlaczego zaśmiecamy. uważam że to najlepsza opcja żeby uniknąć syfienia FSI/TFSI a przecież o tym jest mowa

To ja zadam jeszcze jedno pytanie. Gdzie taki wtryskiwacz od gazu jest montowany? Bo rozumiem, że wtrysk powinien być bezpośrednio do cylindra? Czyli, że co- wiercą nowy otwór w głowicy? Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 generacja korzysta z wtrysków PB. 5 generacja to nie wiem. Zadzwoń do producenta ICOM - JTG HP - Auto Gaz Holandia to wszystkiego się dowiesz. Niestety koszt instalki jak na razie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pięknie :) wsadziłbym tylko jeszcze te ksenony bez pomarańczowych wstawek a nie myślałeś o dachu czarnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs4 b7 to bajka :kox:

fajnie ze tak o nie dbasz :hi:

kolor robi robote jakbym mial kupowac to tez taki lub czerowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :naughty:

PS. Ta reklama pachury pod znaczkiem moim zdaniem trochę szpeci :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu znaczka czarnego nie zrobiles na tylnej klapie bo troche razi jak wszystkie elementy czarne są tak poza tym jest pieknie jak bedziesz sprzedawal po rozsadnej cenie to pisz :D moze sie skusze bo mi sie bardzo podoba mozesz felgi zabrac ze sobą , mam swoje rotory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...