Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda, że zdjęcia są oznakowane.. bo tak bym Cię poprosił o wysłanie do kalendarza :kwasny:

Opublikowano
szkoda, że zdjęcia są oznakowane.. bo tak bym Cię poprosił o wysłanie do kalendarza :kwasny:

zawsze można przyciąć :wink:

Opublikowano
  • Autor

...są lepsze fotki. Czekam...

Opublikowano

Fura prezentuje się kozacko :kox: czekamy na lepsze foty :wink:

Opublikowano

powiem tak furak mega kolor bajka gleba i reszta gratów na najwyższym poziomie

dużo pracy i $$$ włożone

wszystko na duży +

ale że ramek klubowych nie masz :bicz2:

Opublikowano
Jest dobrze, szkoda tylko że ta felga taka płaska przy 9J :thumbdown:

Uprzedzam 20cali rownież wychodziły w rs4

W B7 wychodziły w 20 calach z fabryki? :shock3:

Niestety zgodzę się z kolegami ta felga bez wklęsłości to absolutny brak szału.Ona robi jak ma concave.

Auto piękne,fajnie odświeżone ale przez te koła brak mi dość dużej wisienki na torcie.

Jeśli chciałeś koniecznie 9 cali szukałbym innej felgi.

Ważne ze ja to nie Ty...

Czy nie ma szału ?

http://s11.postimg.org/r6kpiffkf/image.jpg

http://s11.postimg.org/cm3mnlklr/image.jpg

http://s11.postimg.org/5hltekdcf/image.jpg

http://s11.postimg.org/i7q1rnlan/image.jpg

Dla mnie jest. Ewentualnie, opcja z zestrojeniem zawieszenia...moze cos w dół ?!

Kolego jak masz pisać teksty w stylu "ważne że ja to nie Ty" to sobie daruj zakładanie wątku o swoim aucie na forum motoryzacyjnym jeśli jakaś krytyka Cie boli.

Jasne że ja to nie Ty.. na szczęście.Dla mnie.

A wracając do tematu felg to kosztują wystarczajaco duzo zebys mógł poszukac czegos bardziej pasujacego i agresywnego do auta jakim jest RS4.

Ta felga to kot ale nie przy 9 calach.

Nie ja jedyny Ci to tu napisałem.

Wiec jak na poniesione koszty szału brak.

Poza tym pierwsze słysze zeby RS4 B7 wychodziły z fabryki na 20 calowych kołach myślałem że tam 19 były najwieksze seryjnie..

Opublikowano

widac pedantyczne podejscie do auta

fajnie ze zadbales o tyle szczegolow i przywrociles jej seryjna moc

dodatkowy + ze masz fotele ktore sa jedynymi slusznymi do rs`a bo miec rs`a na "biedniejszych" ( za to z poduszkami ) recaro to nie to ... jesli rs to tylko z tymi fotelami

co do felg zgadzam sie w 100% z pawel1380

felga fajna ale nie w 9j

brak wkleslosci odbiera jej caly urok a do rs`a pasuja felgi ktore sa wklesle i agresywne

a co do zawiasu

dobry wybor :)

dla mnie jeszcze brakuje zeby zmienic przednie swiatla na model 2007r+

zeby nie bylo pomaranczowych kierunkow tylko biale

4065318240

ps. rs ode mnie z wojewodztwa :)

ps2. uwazam ze ori 19" z et29 jest naprawde fajna felga i jako seryjna jest wrecz rewelacyjna i bardzo pasuje do rs`a

2005-rs4-1b.jpg

Opublikowano
  • Autor
Jest dobrze, szkoda tylko że ta felga taka płaska przy 9J :thumbdown:

Uprzedzam 20cali rownież wychodziły w rs4

W B7 wychodziły w 20 calach z fabryki? :shock3:

Niestety zgodzę się z kolegami ta felga bez wklęsłości to absolutny brak szału.Ona robi jak ma concave.

Auto piękne,fajnie odświeżone ale przez te koła brak mi dość dużej wisienki na torcie.

Jeśli chciałeś koniecznie 9 cali szukałbym innej felgi.

Ważne ze ja to nie Ty...

Czy nie ma szału ?

http://s11.postimg.org/r6kpiffkf/image.jpg

http://s11.postimg.org/cm3mnlklr/image.jpg

http://s11.postimg.org/5hltekdcf/image.jpg

http://s11.postimg.org/i7q1rnlan/image.jpg

Dla mnie jest. Ewentualnie, opcja z zestrojeniem zawieszenia...moze cos w dół ?!

Kolego jak masz pisać teksty w stylu "ważne że ja to nie Ty" to sobie daruj zakładanie wątku o swoim aucie na forum motoryzacyjnym jeśli jakaś krytyka Cie boli.

Jasne że ja to nie Ty.. na szczęście.Dla mnie.

A wracając do tematu felg to kosztują wystarczajaco duzo zebys mógł poszukac czegos bardziej pasujacego i agresywnego do auta jakim jest RS4.

Ta felga to kot ale nie przy 9 calach.

Nie ja jedyny Ci to tu napisałem.

Wiec jak na poniesione koszty szału brak.

Poza tym pierwsze słysze zeby RS4 B7 wychodziły z fabryki na 20 calowych kołach myślałem że tam 19 były najwieksze seryjnie..

A Ty dalej swoje...krytyka oczywiscie jak najbardziej wskazana, ale Ty sie ewidentie zabardzo wylooozowales. Po pierwsze nie zaglądaj mi do portfela bo tego bardzo nie lubię..."felgi kosztuja wystarczajaco dużo", "poniesione koszty"...nie zazdroscisz ? Nie stać Cie ? Nie wiem...Boli Cie cos ? Konkretnej oczywiscie pewnie ze chciałbym większy concave, tutaj sie z Tobą i innymi zgadzam w 100% Tylko jakbyś czytał ze zrozumieniem (po to chyba jestes na forum motoryzacyjnym?!)wcześniej pisałem po pierwsze chciałem CVT bo to dla mnie najładniejszy felga po drugie w specyfikacji do RS4 b7 czyli 9x20 ET 25 opona 255/30/20. Widziałem oczywiscie opcje montażu 10,5cala szerokość, ale tylko na tyle, jeżeli przod 10,5 to z rzeźba...Podsumowując felgi są w idealnej specyfikacji rs4 b7 i UWAGA wyobraz sobie ze mi sie podobają ?!

Ps wychodziły na 20calach dokładnie taki sam wzór jak OEM 19stki

---------- Post dopisany at 06:26 ---------- Poprzedni post napisany at 06:22 ----------

widac pedantyczne podejscie do auta

fajnie ze zadbales o tyle szczegolow i przywrociles jej seryjna moc

dodatkowy + ze masz fotele ktore sa jedynymi slusznymi do rs`a bo miec rs`a na "biedniejszych" ( za to z poduszkami ) recaro to nie to ... jesli rs to tylko z tymi fotelami

co do felg zgadzam sie w 100% z pawel1380

felga fajna ale nie w 9j

brak wkleslosci odbiera jej caly urok a do rs`a pasuja felgi ktore sa wklesle i agresywne

a co do zawiasu

dobry wybor :)

dla mnie jeszcze brakuje zeby zmienic przednie swiatla na model 2007r+

zeby nie bylo pomaranczowych kierunkow tylko biale

http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/65/31/82/4065318240

ps. rs ode mnie z wojewodztwa :)

ps2. uwazam ze ori 19" z et29 jest naprawde fajna felga i jako seryjna jest wrecz rewelacyjna i bardzo pasuje do rs`a

http://www.powerful-cars.com/images/audi/2005-rs4-1b.jpg

Dzieki.

Ta niebieska chyba na sprzedaż była lub jest ?! Kiedyś sie nia interesowlem, nawet jakis zawias tam jest wyłożony...

W temacie lamp to zostają z pomarańczowym jest lepiej ;)

Z felgami pisałem wyżej...:)

Opublikowano

Chlopy... wyluzujcie ;)

Auto czy na takiej czy na innej feldze i tak zacne ...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Jest dobrze, szkoda tylko że ta felga taka płaska przy 9J :thumbdown:

Uprzedzam 20cali rownież wychodziły w rs4

W B7 wychodziły w 20 calach z fabryki? :shock3:

Niestety zgodzę się z kolegami ta felga bez wklęsłości to absolutny brak szału.Ona robi jak ma concave.

Auto piękne,fajnie odświeżone ale przez te koła brak mi dość dużej wisienki na torcie.

Jeśli chciałeś koniecznie 9 cali szukałbym innej felgi.

Ważne ze ja to nie Ty...

Czy nie ma szału ?

http://s11.postimg.org/r6kpiffkf/image.jpg

http://s11.postimg.org/cm3mnlklr/image.jpg

http://s11.postimg.org/5hltekdcf/image.jpg

http://s11.postimg.org/i7q1rnlan/image.jpg

Dla mnie jest. Ewentualnie, opcja z zestrojeniem zawieszenia...moze cos w dół ?!

Kolego jak masz pisać teksty w stylu "ważne że ja to nie Ty" to sobie daruj zakładanie wątku o swoim aucie na forum motoryzacyjnym jeśli jakaś krytyka Cie boli.

Jasne że ja to nie Ty.. na szczęście.Dla mnie.

A wracając do tematu felg to kosztują wystarczajaco duzo zebys mógł poszukac czegos bardziej pasujacego i agresywnego do auta jakim jest RS4.

Ta felga to kot ale nie przy 9 calach.

Nie ja jedyny Ci to tu napisałem.

Wiec jak na poniesione koszty szału brak.

Poza tym pierwsze słysze zeby RS4 B7 wychodziły z fabryki na 20 calowych kołach myślałem że tam 19 były najwieksze seryjnie..

A Ty dalej swoje...krytyka oczywiscie jak najbardziej wskazana, ale Ty sie ewidentie zabardzo wylooozowales. Po pierwsze nie zaglądaj mi do portfela bo tego bardzo nie lubię..."felgi kosztuja wystarczajaco dużo", "poniesione koszty"...nie zazdroscisz ? Nie stać Cie ? Nie wiem...Boli Cie cos ?

masz coś z głową czy problemy z rozumieniem i interpretacją? :decayed:

Opublikowano

Ramki klubowe i będzie ideał.:decayed: Jasne ze bardziej wklęsła była by ładniejsza, ale w tej budzie, z tą felą to niemożliwe raczej.

Opublikowano
  • Autor

Problem prawda z głowa mam spory :D znowu sie z Tobą zgadzam. Zjedz proszę Cie snikersa i przestań juz pisać farmazony masz 37 lat troche nie wypada.

Dzieki

Opublikowano

wszystko pięknie fajnie jak już tych ramek nie chcesz to chociaż naklejke :jerk:

Opublikowano

Mega fura :slina: Felga moze i pasowalaby inna ale skoro wlasciciel kupil takie nie inne i jest zadowolony to co komu do tego zeby sie tak o to spinac... Nie kupi innych tylko dlatego ze paru ludzi z forum tak powiedzialo :facepalm: Krytyka i rady sa przydatne ale wszystko ma swoje granice chlop robi pod siebie nie patrzy na nic tylko na to co chce i to sie liczy!! :decayed:

Moze sie powtorze ale fura ogien :kox: bezawaryjnosci!!

Opublikowano

Fura jest niesamowita, i nie bardzo wiem czemu ma służyć ta krytyka, każdy robi pod siebie auto!. Pełen szacun!.

Opublikowano

Wszystko to co jest fajne, jak doprowadzenie auta do ideału pod względem detalingu jak i mechanicznym jest super.

I to doceniłem zarówno ja jak i inni.

Ale jesli wystawia się na forum auto do oceny zakładając mu nowe koła a ktoś widzi inne rozwiązania to już jest źle.

Nie wiem gdzie ja tu pisałem farmazon,jedyny farmazon jaki tu widzę to przypisywanie mi że komuś zazdroszczę czegoś lub cos mnie boli…. :grin:

Bo zaglądania do portfela to szkoda komentować.

OK zabieram zabawki z tej piaskownicy i już mnie nie ma. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wszystko to co jest fajne, jak doprowadzenie auta do ideału pod względem detalingu jak i mechanicznym jest super.

I to doceniłem zarówno ja jak i inni.

Ale jesli wystawia się na forum auto do oceny zakładając mu nowe koła a ktoś widzi inne rozwiązania to już jest źle.

Nie wiem gdzie ja tu pisałem farmazon,jedyny farmazon jaki tu widzę to przypisywanie mi że komuś zazdroszczę czegoś lub cos mnie boli…. :grin:

Bo zaglądania do portfela to szkoda komentować.

OK zabieram zabawki z tej piaskownicy i już mnie nie ma. :decayed:

...i widzisz Pawle tak mnie zmeczykes ze na silce bede wciskal/przyniarzał na tył 10,5 cala, jak nie bedzie pasowało to Twoja wina.

Opublikowano

Fura kozak, ty Bartku kozak, co tu więcej pisać... :decayed: Ale nie sądzisz , że białe kierunki zrobiły by robote, odświeżyłyby troszkę... :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Grubo idziesz ale z tymi fotkami wnętrza się nie popisałeś :decayed:

...poprosiłem kolegę o kilka zdjęć środka...artysta :Dhehe

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Fajowa ta kierata. Orientujesz sie czy ona jest podgrzewana?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.