Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja uzylem raz Motu Engine Clean w moim ex 2.5TDI (zeby pozybc sie syfu po LL) i jakos nic sie nie rozszczelnilo przez 2 lata...

czy byly korzysci z tego to nie wiem, choc pewnie niektorym zaczalbym lepiej ciagnac i ciszej pracowac :polew:

Ja też go raz zastosowałem tj. przed przejściem na syntetyk. Co to dało :mysli: ? Lepsze samopoczucie :wink4:

EOT.

Opublikowano

Tommy zamówiłem granatową perforę więc jak coś to zapraszam :)

Coś tam kiedyś pisałeś, że chciałbyś kierę.

Opublikowano
  • Autor

Tommy zamówiłem granatową perforę więc jak coś to zapraszam :)

Coś tam kiedyś pisałeś, że chciałbyś kierę.

Redżi PW :decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ive masz gdzieś fotke tego swojego przelotu :mysli: pamiętasz jakiej średnicy jest

Bo zastanawiam sie czy u siebie tego nie zrobić i zamiast tych puch wspawać tłumiki przelotowe :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zdjcie020b.jpg

zdjcie010tc.jpg

to seryjna srednica 2" , czyli 50mm , na końcu mam małą przelotową puszkę długosci 20cm , wywalony kat zostawiony środkowy przelotowy

Opublikowano

Dzieki :notworthy:

Czyli od plecionki za turbo masz juz prostą rure beż zadnych plecionek aż do tej puchy 20cm, chyba też tak zrobie, była jakaś różnica w dynamice :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :notworthy:

Czyli od plecionki za turbo masz juz prostą rure beż zadnych plecionek aż do tej puchy 20cm, chyba też tak zrobie, była jakaś różnica w dynamice :mysli:

tak od plecionki mam , środkowa puche przelotową i na końcu mam mała puche przelotowa bo bardzo buczało w zakresie 1600-2000obr , wolny wydech może z 3ps dał :decayed:
Opublikowano
  • Autor

dokładnie tak ,tylko moja jest bardziej prostokatna

Opublikowano

Ive chciałes koło malnąć :decayed:

13902375146.jpg

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:26_________________________________________________białe z czarnym napisem i takim logo PORSCHE :slina:

Opublikowano

Ale znaczek przywalił :D Moim zdaniem czarne koło na ciemnym aucie ginie...

Opublikowano

Ale znaczek przywalił :D Moim zdaniem czarne koło na ciemnym aucie ginie...

Zgodze sie do ciemnego auta ciemne kolo nie pasuje

Opublikowano

Ale znaczek przywalił :D Moim zdaniem czarne koło na ciemnym aucie ginie...

chyba, ze ma hamulce 345-360mm i kolorowy zacisk :naughty:

Opublikowano
:evil2:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

...jest troszkę głośniej ale jak przypertolisz w dechę , to nie ma wiary co by sie nie oglądnęła tak fuczy fajnie :decayed::naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mój nowy nabytek :kox: :kox:

dsc0245ac.jpg

Opublikowano

no, no, no.... ładne różowe sprężynki :kox:

to ty nie miałeś jeszcze gwinta :mysli:

Opublikowano

no, no, no.... ładne różowe sprężynki :kox:

to ty nie miałeś jeszcze gwinta :mysli:

miau ale mu sie wysrau amor z przodu

Opublikowano

Na H&R jest bardziej miękko jak na KW. Napisz jak założysz jak to u Ciebie wygląda :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no mialem ale wysrany amor mnie już wkurfiał , regeneracja całego kompletu wyniosła by mnie tyle co zakup tego H&R węc nie ma sensu , kiedyś tamtego zregeneruję i pchne dalej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.