Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Central z pilota, jak??


michal_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zakupic zestaw do otwierania mojej a4:) z pilota (kluczyk scyzoryk), czy moze posiada juz ktos taki zestaw?? A jesli tak, to moze da mi jakies wskazowki dotyczace montazu:) :a4fan: Ponizej daje link do tej centralki:

http://www.allegro.pl/item156181606_sterownik_c_zamka_pilot_kluczyk_f_komfort_od_ss.html

Pozdrawiam i czekam na pomoc:) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiego zestawiku (może w niedalekiej przyszłości), ale wiem, że musi mieć sterowanie zamkiem pneumatycznym. Co do scyzoryka, to trzeba dorobić kluczyk i przełożyć tą 'pastylkę' od immo i powinno chodzić...

[ Dodano: 08-01-2007, 22:14 ]

Na elektrodzie są schematy - http://www.elektroda.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=402316&highlight=%2Baudi+%2Ba4+%2Balarm&sid=0dd635f843ae479c9b164d4c48503c8a

Powyżej masz linka. Jest tam opis montażu Alarmu w Audi A4. Musisz być chyba zarejestrowany na elektrodzie, aby go pociągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak podlaczysz centralke to musisz wpiac sie w dwa kable zeby ci dawal na sygnal - otwieranie - zamykanie moze jutro zerkne to zrobie zdjecie w ktore i na 100% bedzie dzialal

[ Dodano: 09-01-2007, 05:35 ]

i niekoniecznie musi miec sterowanie do pneumatycznego centralnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz sie samemu męczyć z założenime tego lub też chcesz coś więcej dodać w aucie mogę polecić ci w mieście świetnego gościa (na PW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam po problemie.Wlasnie wrocilem z montazu sterownika zamka z alarmem.Niestety nie robilem tego sam podjechalem do kolesia co zaklada alermy i za smieszne pieniadze zrobil mi wszystko w czasie 2 godzin :galy: (ja chyba bym to robil z 2 dni :D ).Jeszcze zostalo mi tylko dorobienie grota i immo przekopiowac albo przelozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz sie samemu męczyć z założenime tego lub też chcesz coś więcej dodać w aucie mogę polecić ci w mieście świetnego gościa (na PW).

jeżeli myślisz o 3-mieście to podaj namiary na gościa - chcę dołożyć sterowanie centralem z pilota i domykanie szyb. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A iile skasowal Cie za zalozenie??

skasowal mnie 80 pln :) Ale jak pisalem ja bym to chyba robil z 2dni a on wiedzial co doczego podpiec i wszystko jest OK.(jestem zdania tego ze jesli ktos cos robi i robu to dobrze to trzeba mu dac zarobic) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A iile skasowal Cie za zalozenie??

prześle na PW co by to komercji nie prowadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Autoalarmie Seo Dolphin??

dobry alarm, polecam

Również słyszałem pozytywne opinie i moge polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko czerwony i szaro niebieski - do tych kabelków trzeba sie wpiąc w wiazke idąca do tyłu samochodu obok progu kierowcy zeby zasterowac centralny <masa> i nie trzeba 3sekundowego sterowania... Wystarczy sygnał... Sa one takie cieniutkie i zazwyczaj na dole wiązki :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...