Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B7 1.9 TDI BRB S-line by Gąbalo Bix skrętny/PDC/BOSE/RNS-E LED/Program/Eibach/Fela Pompei/Heble 3.0tdi/Dekory LED


gabalo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor z jakieś niby specjalnej palety - jesli to prawda co w ASO mówią jakiś AKOYA cos nazwa, dalsze plany ? Muszę zbierać na wesele a mam mało czasu hehe.... jak sie znajdzie kasa to RNS-E a tam juz dalej kamery cofania, no i koła by sie chciało większe, grzane fotele i duzo mniejszych rzeczy, ale na chwile obecna tak jak mówiłem muszę przystopować [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor z jakieś niby specjalnej palety - jesli to prawda co w ASO mówią jakiś AKOYA cos nazwa, dalsze plany ? Muszę zbierać na wesele a mam mało czasu hehe.... jak sie znajdzie kasa to RNS-E a tam juz dalej kamery cofania, no i koła by sie chciało większe, grzane fotele i duzo mniejszych rzeczy, ale na chwile obecna tak jak mówiłem muszę przystopować [emoji3]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ale jak później ruszysz z kopyta to przyszla żona nie pozna auta ze stoi pod domem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak może być [emoji23] jak jej ostatnio pokazałem foty z przed 3 lat w momencie kupna to oczy wywaliła i sie zapytała czy sobie z niej żarty robię [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś tylko głośniki na Bose czy instalacje też?

Wszystko zmienione jest :wink:

Ostatni mod robiony jeszcze w starym roku, wymiana licznika na taki z kolorowym fis'em

6393117c8dfec16dgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jaki koszt tych świateł ksenonowych plus ewentualnie czujniki pochyłu ?? i plus ewentualnie załozenie podłonczenie itp ?? spryskiwacze byly orginalnie w zderzaku ?? jaki koszt tego wszystkiego?? a co do samochodu to inwestycje piękne dokonujesz ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co z kosztami jest róznie jak masz czas to trafisz okazje i ze wszystkim zejdziesz dużo taniej niż np w moim przypadku gdzie kompletowałem wszystko w krótkim czasie, u mnie było mniej więcej tak

-lampy z przetwornicami 2200zł

-zmiana soczewek na b8 jakieś 150zł

-samopoziom częsci plus montaż chyba koło 400zł

-zderzak mialem zmieniany na używke 700zł bez sprysków ale idzie trafić kompletne zderzaki, spryski s-line są duzo droższe ale ja trafiłem okazje za 350 2 sztuki, oczywiscie lakiernik do zderzaka itp pozniej

-jeśli chodzi o poskładanie wszystkiego to szczerze nie pamietam poszczególnych rzeczy bo mi to kolega Kaju ogarniał wszystko naraz czyli bixenon, pdc i inne bajery za jednym podejściem robił jak zebrałem klamoty

Moim zdaniem najwięcej utopi sie kasy w rzeczy których nie widać typy wąz do sprysków jakies uszczelki, spryski i takie tam

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładna inwestycja :) tu trochę tam trochę i się zbiera suma duża , orientowałeś się ile może kosztować montaż RNS-E ?? komplet z tunelem środkowym , z RNS-E, Jest ktoś kto ogarnia temat i mógł by mi podać cały koszt zmiany tego ?? posiadam radio 1 din, jest ktoś kto by mi to założył wszystko ? jaki jest cały kosz tego ? zeby było kompletne razem z tym radiem ?? Może orientujesz sie gabalo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie afroo :) widze ze ta firma zajmuje sie wszelkimi modyfikacjami :) dobrze wiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodach wyposarzenia mam coś takiego "kolor zewnętrzny/numer koloru-2S/Y7H" :wink: jeździ wiele kolorów które są bardzo podobne ale nigdy nie trafiłem identycznego, więc albo coś w tym jest ze jakaś inna paleta kolorów albo poprostu efekt pracy jakiegoś lakiernika co malował go po jakimś zdarzeniu:grin:

Tak apropo pogody....ZIMNOOOO!!!

 

zimnoo.jpg

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marcinch001 napisał:

Po co Ci ta siatka w swiatłach przeciwmgielnych ?

Kupiłem auto z tą siatką już... jakiś Francuz musiał se założyć, nie przeszkadza mi to więc nie usuwam...

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest troche czasu to mała aktualizacja się przyda....

Wpadło ostatnio kilka rzeczy

-Odbiornik zegara radiowego (chociaż ikona zasięgu coś nie chce się pojawić :kwasny:)

-Mikrofon BOSE, tyle że mam wrażenie że czasami podgłaśnia radio w momencie kiedy mu to poprostu pasuje :grin:

-Oraz najważniejsze.... prezent świąteczny od żony czyli RNS-E LED :banan::kox::naughty:

3 lata o niego prosiłem i zawsze było NIE! Ożeniłem się i wystarczyło jedno pytanie i od razu zgoda! ...Jak bym wiedział to 3 lata temu bym się ożenił :grin:

 

 

 

IMG_0930(1).jpg

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzę to[emoji6] dzięki [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopieszczony wózek ! Tak trzymać !

Na bodajrze drugiej stronie Twojego tematu jest foto po montażu blend lusterek z A6. Gdzie je dorwałeś i za ile, jeżeli można wiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czsasu jak one były u mnie montowane to szukałem całych lusterek z A6C6 na allegro, znalazłem takie z popękaną ubudową i lustrem ale blendy były ok... Z tego co pamiętam to ja za nie około 250zł dałem ale obudowy jeszcze za pare groszy sprzedałem pózniej :D Widzisz byś sie wcześniej odezwał to przedwczoraj komplet blend sprzedałem  tu na forum za 150zł... Ale z tego co wiem to użytkownik jaguaro często ma komplety na sprzedaż w bardzo dobrym stanie, sam ostatnio od niego brałem bo do jednej blendy mi sie woda dostała i zaczęła świrować:wink:

Edytowane przez gabalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...