Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn hamulcowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A w ASO mają jakiś swój dobry plyn ?? Czy zalewaja jeden z tych powyzej?? Bo zastanawiam się nad oddaniem im auto na wymianę płynu???

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam. Do mojego a4 płyn hamulcowy A TE  SL6 będzie dobry?

Opublikowano
11 godzin temu, resiak82 napisał:

Witam. Do mojego a4 płyn hamulcowy A TE  SL6 będzie dobry?

jak najbardziej 

możesz też dac Typ200

Edytowane przez Dev

Opublikowano
8 godzin temu, Dev napisał:

jak najbardziej 

możesz też dac Typ200

Dzięki. A czy 1 litr na pewno starczy? Bo jednak przy odpowietrzaniu zawsze coś nowego płynu w wężyk poleci.

Opublikowano
Godzinę temu, resiak82 napisał:

Dzięki. A czy 1 litr na pewno starczy? Bo jednak przy odpowietrzaniu zawsze coś nowego płynu w wężyk poleci.

spokojnie

Opublikowano
30 minut temu, Dev napisał:

spokojnie

Dzięki 

  • 1 rok później...
Opublikowano

@Dev do a4 b6 AWX z 2002 r jaki płyn polecasz ? ATE SL6, ATE TYP200 czy może Motul RBF660 ?

Autko na seryjnym zestawie, tarcze ferodo klocki zimmermann 

Opublikowano
4 minuty temu, Nowak50 napisał:

@Dev do a4 b6 AWX z 2002 r jaki płyn polecasz ? ATE SL6, ATE TYP200 czy może Motul RBF660 ?

Autko na seryjnym zestawie, tarcze ferodo klocki zimmermann 

Typ200

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 25.06.2019 o 15:43, Nowak50 napisał:

@Dev do a4 b6 AWX z 2002 r jaki płyn polecasz ? ATE SL6, ATE TYP200 czy może Motul RBF660 ?

Autko na seryjnym zestawie, tarcze ferodo klocki zimmermann 

Wystarczy SL6

Opublikowano

Dev pytanie do Ciebie,

do wymiany mam płyn hamulcowy, pacjent to B8, 2.0TDI, pod maska 220KM/445Nm. Zaciski wrzucone z S4 przód 345mm i tył 330mm. Co zalać? ATE TYP200? i czy 1 litr wystarczy?

Opublikowano

Typ200 będzie ok, litr wystarczy

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Czy po otwarciu butelki z płynem można go zamknąć i przechowywać przez np.2 lata? Miałem kupione 2 litry i bez sensu otworzyłem oba w czasie wymiany, wystarczył tylko jeden..: :/ 

Opublikowano

Jak był szczelnie zakręcony to bez problemu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A co jeśli chce odpowietrzyć abs ale nie mam tej grupy w programie

[03-ABS/hamulce]

[Nastawy podst. - 04]

Grupa "002" - Nie mam tej grupy dostepnej

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przy ate typ 200 esp będzie prawidłowo działać?  Sl.6 jest bardziej płynny. 0.700 do 1.400 gęstość 

Opublikowano
4 godziny temu, Kodzak33 napisał:

Przy ate typ 200 esp będzie prawidłowo działać?  Sl.6 jest bardziej płynny. 0.700 do 1.400 gęstość 

Nie lej Typ200

Po tym płynie skrzypi pompa hamulcowe, daj ori

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

Nie lej Typ200

Po tym płynie skrzypi pompa hamulcowe, daj ori

Jeżdżę na typ 200 dwa lata i nic się nie dzieje,  ale popatrzyłem w parametry i jest dosyć gęsty w stosunku do sl. 6. Pomyślę nad ori albo dam sl.6.   https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.ate-hamulce.pl/media/3038/plyny_hamulcowe_ate.pdf&ved=2ahUKEwjwmZ_IoNbrAhUrMewKHazFAHYQFjABegQICBAI&usg=AOvVaw3at8T_9uYAMbpBXrTCwvVy

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano

Daj ori

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 9.11.2019 o 23:53, Dev napisał:

Typ200 będzie ok, litr wystarczy

 

W dniu 6.09.2020 o 21:03, Dev napisał:

Nie lej Typ200

Po tym płynie skrzypi pompa hamulcowe, daj ori

W takim razie do auta z abs, esp itd Typ200 czy SL6?

Opublikowano
2 godziny temu, YOGI3000 napisał:

 

W takim razie do auta z abs, esp itd Typ200 czy SL6?

ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.