Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Automapa na androida

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiada ktoś i wie jak wczytać trasę wyznaczoną na targeo.pl ?

Opublikowano

Mam AM EU na androidzie.

O wczytaniu tras z targeo wiele piszą na forach np.

1.My Navia :: Zobacz Forum - AutoMapa

2. Nawigacja (wymagana rejestracja)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja polecam navi Sygic. Za free, offline.

Opublikowano

AM też jest free.

Opublikowano

Na iptoide idzie znaleźć navigona. U mnie działa.

Opublikowano

Ja używam od 2 lat na andku AM i jest najdokładniejsza i ma najbogatszą bazę punktów POI, co 2 miesiące wychodzi aktualizacja :wink:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

zaktualizowałem :facepalm: androida na moim htc i teraz nie działa mi AM :facepalm: ,

Ma ktoś link do swojego chomika

Opublikowano

AM też jest free.

I nie potrzeba żadnego transferu danych?

Opublikowano

Jedynie do Traffica ale jak nie musisz to nie włączasz.

Opublikowano

Miałem okazję przetestować w trasie AM, Sygic i Mapy Google - Automapa zdecydowanie najlepiej prowadzi. Do tego yanosik działający w tle i pięknie się uzupełniają

Opublikowano

sprobuj jeszcze Nokia HERE bo wyszła na Andka. Moim zdaniem bomba.

Opublikowano

Dla darmowej nawigacji również polecam HERE.Z netem to Yanosik albo Google mapy :)

Opublikowano

Ja gonię już ponad dwa lata z AM i jest najdokładniejsza. Testowałem inne i z AM przegrały.

Opublikowano

Ma ktoś AM na andka 4.2.2 ?

Opublikowano

Jak mnie raz AM pokierowała tak że szok to zaraz poleciała w kibel. Ojciec ma wgraną do Mio i jest zadowolony :)

Opublikowano

Ma ktoś AM na andka 4.2.2 ?

Szukaj na http://www.my-navia.pl/

Opublikowano

Ja miałem kiedyś nieprzyjemną przygodę z AM :) Jechałem na rehabilitację akurat , i prowadziła mnie do lasu :decayed:Na początku była jakaś polna droga , myślę objazd na skróty ale jak droga była coraz bardziej wąska i coraz więcej drzew , odpuściłem sobie navi :D Ogólnie interfejs AM słabo mi odpowiada.Miałem kiedyś na wszystkich nokiach Sygic i byłem mega zadowolony , chyba muszę znowu do niego wrócić.

Opublikowano

Ja miałem kiedyś nieprzyjemną przygodę z AM :) Jechałem na rehabilitację akurat , i prowadziła mnie do lasu :decayed:Na początku była jakaś polna droga , myślę objazd na skróty ale jak droga była coraz bardziej wąska i coraz więcej drzew , odpuściłem sobie navi :D Ogólnie interfejs AM słabo mi odpowiada.Miałem kiedyś na wszystkich nokiach Sygic i byłem mega zadowolony , chyba muszę znowu do niego wrócić.

Może wybrałeś trasę "krótką" i nie odznaczyłeś dróg gruntowych ?

Opublikowano

Ma ktoś AM na andka 4.2.2 ?

Mam podaj mi emaila na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.